Евтините неща, от които сме доволни - 18

  • 68 470
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 341
Търся шампоан,който да прави косъма твърд.Косата ми е тънка,чуплива и мека,като перушина.Иска ми се да и дам малко обем.

# 61
  • Мнения: 98
На мен пък аромата много ми допада, само че смесих част от този лосион с остатъка от един друг лосион за тяло, защото съм си беличка и искам съвсееееем лек тен. Надявам се да стане  baby_neutral
Миличка, сподели после резултата  Wink

# 62
  • Мнения: 266
Чувала съм много добри неща за него. Мисля да го изпробвам, но наесен...Нали знаеш,че сега може да стане по-голяма беля ако се използва-слънцето е много силно...

# 63
  • Мнения: 2 809
Търся шампоан,който да прави косъма твърд.Косата ми е тънка,чуплива и мека,като перушина.Иска ми се да и дам малко обем.

Хума. Щампоани с хума.
Катранени шампоани/сапун - правят я бетон. 
Алгопикс шампоана.

Цитат
Чувала съм много добри неща за него. Мисля да го изпробвам, но наесен...Нали знаеш,че сега може да стане по-голяма беля ако се използва-слънцето е много силно...

Благодаря.
Знам, от септември ще го пробвам и аз.

# 64
  • Мнения: 20 243
Търся шампоан,който да прави косъма твърд.Косата ми е тънка,чуплива и мека,като перушина.Иска ми се да и дам малко обем.

Фитовал, правеше ми косата наистина твърда.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 793
Обиколих три магазина Кауфланд да търся мицеларната вода Бланшет....и няма никъде  Crossing Arms. Имате ли представа спряна ли е, няма ли да я има вече? Толкова ми харесва, че ще умра от яд че последният път си взех само две шишета, трябваше да взема пет  ooooh!.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 289
То и аз така, само да я намеря и ще си взема 5 бройки.
Бях писала преди, че като я търсех и я нямаше, питах една от жените, които редят стоката и тя ми каза, че не са подновили договоря с тях и затова няма в момента, но ще има пак, въпрос на време било, докато преподпишат договорите.Така че, който я набара някъде да свирка, че аз до Кауфланд ходя по рядко и да бия път само за проверка не ми се ще. Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 14
Ами най-рано след седмица ще дам отзиви Simple Smile иначе снощи се намазах за първи път и сутринта като си минах лицето с тоник имаше кафяво по памучния тампон иначе разлика в цвета на лицето нямам, щото и в крема за лице си цопнах малко  Laughing

# 68
  • Мнения: 3 502
Червило Констанс Карол за 2.90 Simple Smile. Изненадващо се оказа голямо попадение - и откъм цвят, и откъм трайност. Утре смятам да отида и да си купя още няколко цвята.

# 69
  • Мнения: 1 520
3наете ли нещо за този крем на Арома? Виждам, че е без парабени.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Имам го,не ми харесва.Въпреки че е за смесена кожа,на моята ми е тежък,а и не я усещам особено мекичка и т.н.

# 71
  • Мнения: 1 441
И на Милва има шампоан с хума Wink

# 72
  • Варна
  • Мнения: 10 816


3наете ли нещо за този крем на Арома? Виждам, че е без парабени.
Скрит текст:

Ползвала съм го, не е лош. На мен не ми стоеше тежко и мазно, както е било при gali&presi
Моята кожа е смесена и чувствителна.

# 73
  • Мнения: 200
Обиколих три магазина Кауфланд да търся мицеларната вода Бланшет....и няма никъде  Crossing Arms. Имате ли представа спряна ли е, няма ли да я има вече? Толкова ми харесва, че ще умра от яд че последният път си взех само две шишета, трябваше да взема пет  ooooh!.

Може ли малко инфо? Каква и е цената? Само в Кауфланд ли се намира?  За почистване на лице е ,нали?

# 74
  • Мнения: X
Търся шампоан,който да прави косъма твърд.Косата ми е тънка,чуплива и мека,като перушина.Иска ми се да и дам малко обем.

Не съм спец по косите, но при мене твърдост се постига с протеинови продукти. В темата за професионални продукти за коса има доста информация. С евтините ми се струва, че шансът е малък. Повечето са силно силиконови и оставят косите меки.
Прочетох тук за хума. И аз съм с тънка, чуплива и мека коса и при мене хумата само изсушава, нищо друго не прави.

Общи условия

Активация на акаунт