Каква раница за първокласник?

  • 308 333
  • 2 341
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Бургас
  • Мнения: 328
"056457588525 (Not found): No result found for your DHL query. Please try again."  Sad

# 602
  • Мнения: 2 880
Поръчах тази раница за приятелка http://www.schulranzen.com/toito/toito-schulranzen-set/mermaid_013
Пристигна за 5 дена с ДЧЛ. Много е симпатична, но лично на мен Херлитц ми харесва повече като качество и изработка!
Аз много се замислям да поръчам от тези ... как точно бихте описали разликите, и все пак не е ли много по-добър вариант този, отколкото някоя която не е нито Херлитц, нито Тойто...  Praynig  Rolling Eyes

# 603
  • Мнения: 5 599
Поръчах тази раница за приятелка http://www.schulranzen.com/toito/toito-schulranzen-set/mermaid_013
Пристигна за 5 дена с ДЧЛ. Много е симпатична, но лично на мен Херлитц ми харесва повече като качество и изработка!
Здравей,
аз поръчах същата раница на 25.06., пратиха ми номер за проследяване от ДЧЛ, но като го проверявам ми дава грешка и все още нищо не е пристигнало Sad
25 e  четвъртък,за един работен ден къде би могла да стигне,все пак е DHL,не UPS. Имайте малко търпение,в условията за доставка изрично е споменато,че може да отнеме допълнително до 14 дни. Вероятно към края на седмицата или началото на другата ще си я получите.

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 328
О не, аз не я бързам чак толкова, щях да се учудя ако дойде за 1 работен ден, просто се притесних, че в сайта на ДЧЛ не мога да я проследя до къде е стигнала самата пратка  Rolling Eyes

# 605
  • Мнения: 336
"056457588525 (Not found): No result found for your DHL query. Please try again."  Sad

056457588525 ли е номера на товарителницата?

# 606
  • Мнения: 5 599
Пробвай от сайта на раниците да я проследиш,но като напусне Германия изчезва проследяването. После 3-4 дни и е при теб.

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 328
Да, това е номера.
Аха, ясно, значи тия дни трябва да е тук, благодаря Simple Smile

# 608
  • Мнения: 250
Oпитай с Габиели uktobg.com Не съм сигурна, че правят поръчки, но доставят. Обади им се по телефона.  Peace  Габко също


Писах на Габиели, чакам отговор, но си мисля, че само доставят. Габко също.

Писах и на dostaviam.com, те поръчват и раницата ще ми излезе 115,50лв(ако не е повече от кг, в което не съм сигурна) + Еконт, т.е около 120лв. Дали си струва newsm78?                                                                                                                                                                                             

# 609
  • Мнения: 339
Oпитай с Габиели uktobg.com Не съм сигурна, че правят поръчки, но доставят. Обади им се по телефона.  Peace  Габко също


Писах на Габиели, чакам отговор, но си мисля, че само доставят. Габко също.

Писах и на dostaviam.com, те поръчват и раницата ще ми излезе 115,50лв(ако не е повече от кг, в което не съм сигурна) + Еконт, т.е около 120лв. Дали си струва newsm78?                                                                                                                                                                                             

Защо не помолиш някой познат около теб с PayPal акаунт да ти я поръча. Така ще платиш само за доставката 3-4лв.

# 610
  • Мнения: 250
Киди, да, опитвам се да намеря някой Peace.

А Габиели също не поръчват.

# 611
  • Мнения: 847
Имам въпрос към тези,които ползват раници само понеделник и петък и са избрали по-малки раници от кутиите-как процедирате с резервните дрехи,екипите за спорт и т.н.? Ако раницата е по-малка,трябва да се носят по 2 май-в едната учебниците за домашните през уикенда и друга за спорта.

# 612
  • София
  • Мнения: 1 635
Физическото го слагам в отделна торба от този тип с връзките (без да е тази марка, просто тази картинка ми е лесна за откриване)
http://www.moliv.bg/uploads/products/11352002252.jpg
Принципно се побира в ученическата чанта, но предпочитам да е отделно.
Преценила съм, че за ученикът е тежко, да носи и физическото в неговата чанта и го нося аз.
Носи се в понеделник, със всички тениски за всеки ден и се прибира в петък.

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Как почиствате раниците на Herlitz. Защото при мен раницата ще се разнася всеки ден, няма да стои в училището и мога да си представя в какъв вид ще е след няколко месеца. А ми се иска да купя раница, която да изкара поне няколко години. Трябва ми и сакче за спорт, заради тренировките, не толкова заради физическото, защото всеки ден ще е на тренировка.

# 614
  • Мнения: 250
Киди, вашата раница пристигна ли? Поне да кажеш, че сайта е читав и всичко е ок Peace

Общи условия

Активация на акаунт