Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 357
  Не мога да повярвам, че някой ще ти каже сама да си вземеш вагинален секрет  Shocked Ако това ти го е казала лекарката, направо е за бой/смяна. Това е в разрез с всякакви правила, особено пък при бременност. За първи път чувам такова нещо.
  Предлагам ти да отидеш да си вземеш секрет при лекар и по този начин да се види дали резултатът се потвърждава. Възможно е да се е получило външно замърсяване на пробата.

  (това за големите букви ти го написах като полезна информация, в конкретния случай не го възприемам като викане  Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 17
Ще отида да ми вземат нов секрет след като ми свършат 12-те свештички Полижинакс, защото дори и да я нямам тази бактерия определено имам гъбички и те също трябва да се махнат, аз преди да знам резултатите знаех, че минимум гъбички ще имам...Аз в 3-4 месец пак имах гъбички и уж ги лекувах с едни други свешти мисля, че се казваха Паверил, но не съм много сигурна и за известно време се оправих и сега пак.Дори и да нямам Е.Коли имам със сигурност гъбички, така че Полижинакса не е излишен при всяко положение.Ами следващия път няма да давам сама вагинален секрет разбира се,просто сега така се случи.. Дай Боже да не са верни резултатите и да я нямам тази бактерия, а да само гъбичките.На следващите резултати ще видим какво ще покажат, дано да го нямам вече, но пак казвам , че мисля че Положинакса не ми е излишен профилактично дори против инфекции и заради гъбичките ми, защото са много неприятни..  Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 357
 Гъбичките наистина са неприятни, така че ще бъде добре да си направиш лечението с Полижинакса. Консултирай се с докторката за нещо имуноподпомагащо, което да пиеш, за да не се появяват толкова бързо отново.
  Успех и не се притеснявай толкова. Всички тези проблеми са типични за някои бременности, но навременните мерки ги разрешават успешно  Hug

# 18
  • Мнения: 9 472
С първата бременност в 7-я месец имах тази бактерия. Много е упорита, но се лекува. Не се притеснявай. Няма да заразиш бебето. Лечението е съобразено със състоянието ти. Peace

# 19
  • Мнения: 17
Ами аз скоро ще вляза в 7 месец, значи нещо подобно на твоята история имам и аз.Ами за сега лечението ми е само със свешти за поставяне Полижинакс, не знам дали ще ми помогнат, но силно се надявам на това.По принцип съм чувала, че ги съчетават лекарите и с антибиотик през устата,но на мен само Полижинакс ми изписаха, дано изчезне от тези свештички..  Sad

# 20
  • Мнения: 9 472
Ами аз скоро ще вляза в 7 месец, значи нещо подобно на твоята история имам и аз.Ами за сега лечението ми е само със свешти за поставяне Полижинакс, не знам дали ще ми помогнат, но силно се надявам на това.По принцип съм чувала, че ги съчетават лекарите и с антибиотик през устата,но на мен само Полижинакс ми изписаха, дано изчезне от тези свештички..  Sad

Пих АБ, но нямам спомени какъв беше?

# 21
  • Мнения: 17
А защо на мен тогава само Полижинакс ми изписаха?

# 22
  • София
  • Мнения: 357
 Предполагам, че сега не са ти изписали АБ, защото скоро си пила. Вероятно искат да видят дали ще има резултат от свещичките и, ако не се получи, ще ти изпишат АБ.

# 23
  • Мнения: 9 472
Предполагам, че сега не са ти изписали АБ, защото скоро си пила. Вероятно искат да видят дали ще има резултат от свещичките и, ако не се получи, ще ти изпишат АБ.

И аз така смятам. Peace

# 24
  • Мнения: 17
Да...Може би е заради това и аз така си помислих.Чувствам леко напрежение горе в дясно като придарпване и гърба ме боли, възможно ли е това да са контракции.Не е постоянно само от време на време.Аз пия от 3-4 месеца по 3 пъти на ден Магне Б6 и не би трябвало да имам.Какво представляват контракциите по точно, ако някой може да ми обясни? Не мисля, че това трябва да са контракции, а по скоро разширяване на матката??  Sad

# 25
  • Мнения: 843
Аз също си слагах тези свещички няколко пъти по време на бременността,защото имах упорити гъбички през цялото време.Не са ми навредили,а и лекарката ми каза,че са най-подходящите за бременни.
Не се притеснявай толкова много,защото е важно да си спокойна,за да е добре и бебчето.За твое успокоение ще ти кажа,че аз имах какви ли не случки по време на бременността,пих какви ли не хапчета и антибиотици,дори преживях операция с пълна упойка в 5-тия месец.Сега се радвам на 26-дневния си син,който се роди жив и здрав въпреки всичките лекарства.По време на бременност имунната система много спада и затова сме подложени на какво ли не.
Желая ти лека бременност и един послушен и кротък бебок накрая  Hug

# 26
  • Мнения: 17
Благодаря ти много от сърце за милите думи!Точно в такива моменти човек се нуждае най-много от морална подкрепа и вдъхване на надежда, за да се справи, защото е изключително трудно!Лесно не се става майка, аз прекалено много вътрешно ги приемам нещата, но все пак нали носим в себе си бъдещите си рожби, няма как да иначе..  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт