Кога започнахте жълтъка и месното пюре?

  • 1 698
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 99
Жълтък ни казаха,след като навърши 4м.,но аз за сега съм давала само два пъти по 1/4.Месните мисля да ги отложа след 6-тия

# 31
  • Мнения: 4 392
Месо-кьм 6.,7.,но може би избьрзах Sad,но пьк винаги мога да го спра WinkЖьлтьк -още не,и нямам такова намерение,да давам скоро!

# 32
  • Мнения: 4 668
Месно пюре около 6-тия месец . Жълтък още не съм давала , а и педиатъра смята , че е по-добре да изчакаме още , така че няма да бързам !

# 33
  • Мнения: 1 427
Около 4.5 месеца даох жълтък, но изобщо не съм постоянна.Сега май не давам.Месото след 5м., като редувах със зеленчук.От 6 месец нататък сме на кухня, втора група, т.е има месо 4 пъти седмично.

# 34
  • Мнения: 445
Започнах с 1/4 жълтък през ден, когато Марти стана на 5 месеца. Месно пюре въведох на 6 месец.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 47
Започнах с пилешко месо в 6 месец,после дадох пуешко,телешко и накрая свинско. Жълтъкът въведох по четвъртинка към деветия месец.

# 36
  • Мнения: 2 674
жълтък на 4.5 м , месо на 5.5 м

# 37
  • Мнения: 7 640
Започнах с 1/4 жълтък през ден, когато Марти стана на 5 месеца. Месно пюре въведох на 6 месец.
и аз така знам, че се прави, но се подмотвам още

# 38
  • Мнения: 6 390
месни пюрета някъде към/след  6.ти месец
жълтък обаче не исках по рано преди годинка, защото аз до голяма бях алергична към жълтъка  Tired
имаме проба с жълтък, в кюфтенца със сос след 13.месец иначе не го давам Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 3 537
Месното пюре -5-ти месец/пилешко/
Жълтъка - 7-ми месец

Общи условия

Активация на акаунт