Затворническа диета...?!

  • 4 902
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!
Предварително се извинявам ако темата вече съществува, но просто аз не я намерих Simple Smile

Та искам да попитам някой от вас спазвал ли е тази диета, която носи това "привлекателно" заглавие? #Crazy Диетата се състои само от черен хляб и вода.

По принцип бях скептично настроена, но няколко колежки на моя позната отслабнали значително именно с тази диета. Потърсих инфо в нета, но тя е страшно оскъдна. Моля ако някой я е спазвал или има повече яснота, да пише

Последна редакция: нд, 02 юни 2013, 14:33 от APNCh

# 1
  • Германия
  • Мнения: 327
Аз от вчера съм само на хляб и вода. Сестра ми ме запали по тази диета.Тя я прави вече 6 дни,отслабнала е до сега 3,5 кг. Това за мен е монодиета.Ще видим при мен какъв ще е резултатът.
 

# 2
  • Мнения: 54 567
Яаа , и аз се заинтересувах ! Grinning
По-конкретно ?
Количества ?

# 3
  • Мнения: 0
Да, наистина кажи по-конкретно. Какъв хляб яде, по колко филийки на ден

# 4
  • Германия
  • Мнения: 327
Яде черен хляб.Обикновено яде по 2-3 филийки на ядене,като вечер си позволява и краставица или домат.И аз бях скептична,но резултатите при нея са налице.Аз вчера си купих от най-черния,клисав хляб.С една филия се засищам.Ако и при мен проработи така добре,ще съм много щастлива Grinning
Из немските форуми има доста информация,споделят,че са отслабнали 5-7 кг за 2 седмици.Чак не ми се вярва,че е възможно такова нещо.

# 5
  • Мнения: 0
Звучи много добре Simple Smile Аз вчера разбрах за тази диета и от днес я започнах Simple Smile Дано има резултат, иска ми се да сваля 7-8 кг

# 6
  • Мнения: 54 567
И аз ще я пробвам . Wink
Поне е лесна и евтина . Peace
Аз искам да сваля 3-4 кг.

# 7
  • Мнения: X
А като спрете с хляба и водата, и минете пак на нормално хранене, какво се случва?    Laughing
Кг не тръгват ли пак нагоре, регулярно и очаквано?

# 8
  • Мнения: 0
А като спрете с хляба и водата, и минете пак на нормално хранене, какво се случва?    Laughing
Кг не тръгват ли пак нагоре, регулярно и очаквано?


Аз за съжаление все още не съм чула за диета, в която след прилагането й, се връщаш към нормалния си начин на хранене.

# 9
  • София
  • Мнения: 786
А като спрете с хляба и водата, и минете пак на нормално хранене, какво се случва?    Laughing
Кг не тръгват ли пак нагоре, регулярно и очаквано?


Аз за съжаление все още не съм чула за диета, в която след прилагането й, се връщаш към нормалния си начин на хранене.

В смисъл??? Караш до живот на черен хляб и вода?

# 10
  • Германия
  • Мнения: 327
Не,правиш захранване като след всяка диета Peace- леки супи,салати и по-нискокалорични храни.
Ако не се захраниш,това го знае всеки,правил диети,си връщаш килограмите и всичко отива на вятъра.

Аз давам отчет: 1ден: 73,5 кг
                           2ден: 72,4 кг
                           3ден: 71,8 кг

 

# 11
  • София
  • Мнения: 786
След като направиш захранаването какво се случва?
Мяташ се на следващия глад.....така де диета. Така до кога? Не се ли разбра че тази формула не действа.

# 12
  • София
  • Мнения: 786
Не,правиш захранване като след всяка диета Peace- леки супи,салати и по-нискокалорични храни.
Ако не се захраниш,това го знае всеки,правил диети,си връщаш килограмите и всичко отива на вятъра.

Аз давам отчет: 1ден: 73,5 кг
                           2ден: 72,4 кг
                           3ден: 71,8 кг

 

Нали не се залъгваш че си свалила сланина?

# 13
  • Германия
  • Мнения: 327
Не,правиш захранване като след всяка диета Peace- леки супи,салати и по-нискокалорични храни.
Ако не се захраниш,това го знае всеки,правил диети,си връщаш килограмите и всичко отива на вятъра.

Аз давам отчет: 1ден: 73,5 кг
                           2ден: 72,4 кг
                           3ден: 71,8 кг

 

Нали не се залъгваш че си свалила сланина?


Защо не си намериш друга тема да се заяждаш? Или да си вдигаш броя на публикациите?
Пробвала ли тази диета или някоя друга? Няма формула,която да действа винаги и на всички,докато не опиташ,не може да кажеш Peace
При мен действа,доволна съм.След това ще мина на друг режим(диета,глад Laughing).Достатъчно големи сме,за да си носим сами отговорност кой какво прави.Момичето питаше за тази диета,споделих личен опит.Иронии и нападки са излишни.

# 14
  • София
  • Мнения: 786
Просто всеки път като се появи такава тема и се чудя на ъкъла на хората. Вярват че ще отслабнат от дъвки, лепенки, чехли, гривни, глад и незнам си там какво. Яд ме е защото така си вредят на здравето или пък на джоба. А по въпроса за публикациите даже незнам колко имам, от доста години съм във форума и това никога не ме е интересувало. Иначе до сега да съм с хиляди Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт