КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 03.06-09.06

  • 28 410
  • 624
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 604
Николета много дрънкаше днес. Crazy

# 571
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Десислава за кой си мъж говореше?

# 572
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
от който има син

# 573
  • Мнения: 1 117
Много гадно ми стана за Деси.  Rolling Eyes Добре, че се е отървала от онзи и е успяла да се пребори. Peace

# 574
  • Мнения: 6 604
Много гадно ми стана за Деси.  Rolling Eyes Добре, че се е отървала от онзи и е успяла да се пребори. Peace
Помня,че още тогава изтече инфо в жълтата преса,че е избягала от мъжа си ,защото я тормозел и биел. Явно е било истина,за съжаление. Tired

# 575
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Предполагах, че за него, ама все пак..... аз още тогава бях чела някакво интервю как в един момент даже той и вдигал телефона и тя се оказва абсолютна заложница при все, че тогава е на върха на славата си и обикаля из цяла България (но все с него)!

Мерида,
Скрит текст:
с тебе сновем в двете теми  Laughing

# 576
  • Мнения: 6 604
Предполагах, че за него, ама все пак..... аз още тогава бях чела някакво интервю как в един момент даже той и вдигал телефона и тя се оказва абсолютна заложница при все, че тогава е на върха на славата си и обикаля из цяла България (но все с него)!

Мерида,
Скрит текст:
с тебе сновем в двете теми  Laughing
SamiMummy*
Скрит текст:
Не е лесно,нали? Crazy  Hug

# 577
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз също много се обърках вече.
От ден първи мисля,че Донков е къртицата.Свързвам го с жокерите,прави впечатление,че сам си е коалиция.Дори днес си спомних едно невинно подмятане на Родман към него,че трябва да подобри актьорските си качества.
Не ни помагат много да намерим къртицата.Днес направо разводниха дейлито с герои,които нямат нищо общо с темата.
Финалът наближава,Едновременно ми е тъжно,че свършва ,но и нямам търпение да отговорят на големия въпрос.Simple Smile

# 578
  • Мнения: 3
Хахахахаххаххаххаххахахх!!!!!!!!!!!!!!  smile3508 lalalala








# 579
  • Мнения: 3
не бих се учудила,ако има много истина в това. Из мненията в сайта:

usa
"Мъжкото момиче, смелата участничка в Къртицата, изпълнителната във всички мисии и според водещите малко бременна Рут Колева била засечена на рождения си ден в столична дискотека в голяма компания, в която били и Деян Донков и Радина. Рут и Деян се напили до безпаметност, а след това отишли до тоалетната да изшмъркат по една линийка кокаин, без дори да затворят вратата. Радина ги гледала безстрастно и отпийвала от питието си, разказват посетители на дискотеката. През цялото време веселата компания крещяла, давала заповеди на сервитьорите, хвърляла се във вихрени танци, а напитките изчезвали със скоростта на светлината. Това се случило на рождения ден на Рут, когато водещите я пуснаха да празнува в домашна обстановка, но не споменаха, че ще разрешат и на Деян и Радина да отидат с тях. Във веселата компания не присъствал Калоян, с когото Рут все още не беше скарана. По-късно тя се опита да се оправдае, че е забременяла точно тази вечер, после се поправи, че е станало по време на някое от участията й, за които излизала, а накрая подметна, че може пък да е станало преди да влезе в Къртицата. Само преди няколко дни певицата отново беше засечена от камерите как се налива с вино и пуши и майки се запитаха що за безотговорност към плода проявява. Самата Рут каза, че е оставила цигарите преди месец, но зрителите не знаят на нея ли да вярват, или на очите си. Най-добре е да вярват на очите си, защото девизът на предаването е “Нещо не е това, което изглежда”. Така че Рут вероятно е толкова бременна, колкото и Гибона, но не него му личи малко повече."

# 580
  • Мнения: 0
Ако следваме логиката на Кирил, имат си и квачка в базата - Рут Laughing   Междудругото има и други жокерчета, които водят към нея:
1. Пяла е на една сцена с испанска група, май беше миналата година.
2. Пяла е с група "Уикеда", а както знаем, един от жокерите беше именно тяхна песен.
3. Живяла е в чужбина, дали корабът от пъзела не води именно към това?!?
4. Оказа се, че страда от клаустрофобия, но се разбра едва на последната мисия.
5. Има брат, артист е по професия.

Само не ми се връзват джагите, коша за тенис и футболната врата.

# 581
  • Мнения: 3
Ако следваме логиката на Кирил, имат си и квачка в базата - Рут Laughing   Междудругото има и други жокерчета, които водят към нея:
1. Пяла е на една сцена с испанска група, май беше миналата година.
2. Пяла е с група "Уикеда", а както знаем, един от жокерите беше именно тяхна песен.
3. Живяла е в чужбина, дали корабът от пъзела не води именно към това?!?
4. Оказа се, че страда от клаустрофобия, но се разбра едва на последната мисия.
5. Има брат, артист е по професия.

Само не ми се връзват джагите, коша за тенис и футболната врата.
Във визитката й споменаха,че страда от аерофобия- Аерофобия е синоним на страх от летене, на какъвто и да е летателен апарат - самолет, хеликоптер, въздушен балон и други.  Peace

# 582
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
А чухте ли мечтата на Велислава каква е,когато участваше в Съблечи си късмета...да стане тв-водеща...в собствено предаване   #Crazy   Какви мечти имат хората  Thinking

# 583
  • Мнения: 3 865
Ей сега накрая хванах изповедта на Десислава...ужас някакъв ,абе всички ли българки  ли ги бият съпрузите им....уф нямам думи да опиша възмущението си...ей да ми се беше паднал такъв идиот...

ама и теб ли те бият? Щото ако не те биеха нямаше да питаш всички ли ги бият щото явно не са всички  Laughing

# 584
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Шортите на Николета в момента са обути от Радост в „Модерно„ по Бтв  Wink

Общи условия

Активация на акаунт