КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 03.06-09.06

  • 28 408
  • 624
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 972
Шортите на Николета в момента са обути от Радост в „Модерно„ по Бтв  Wink

То бива бива еклектика ,ама тези шорти с обувки на тънък ток ми идва много в повече Sick

# 586
  • Мнения: 31
До какво доведе невежеството на Виличка  :

http://tv7.bg/news/world/9764837.html   .

Последна редакция: сб, 08 юни 2013, 14:42 от Дзън_Дзън

# 587
  • Мнения: 0
До какво доведе невежеството на Виличка  :

http://tv7.bg/news/world/9764837.html   .

А аз си мислех, че съществуването й е лишено от смисъл!  ooooh!

Два от въпросите при елиминационният тест, когато досадната селска пръчка излетя с 300 през изхода на "Къртицата" ме наведоха към две възможности при допускане на положителен отговор:
1. героят на Дисни Мечо Пух - Гиби
2. участието в любовните "драми" - Деян Донков

# 588
  • Мнения: 4
Супер тъпо е,да наричате едно момиче Величка,Виличка и т.нт,след като родителите му са го нарекли ВЕЛИСЛАВА.Тя и Марина,са много по-отдадени на играта,от останалите "звезди".Единствено Икебаната и те двете,заслужават награда.

# 589
  • Мнения: 3 170
Аз не мога да се съглася, защото ако има чисто олицетворение на израза фурнаджийска лопата, това ще е именно Икебаната. Не знам как прикриването и замазването от негова страна се приема за великодушие и тази вече толкова експлоатирана "чувствителност"...

# 590
  • Мнения: 0
Tака си е отдадени бяха!  Mr. Green То не бяха лицемерие, прикритост, лъжи и реплики от рода на "ние най заслужаваме наградата"..де да можеше с пари да си купят съвест и акъл тогава щях лично да пиша един e-mail към продуцентите да им я харижат понеже най имат нужда.  Rolling Eyes

# 591
  • София
  • Мнения: 5 606
Супер тъпо е,да наричате едно момиче Величка,Виличка и т.нт,след като родителите му са го нарекли ВЕЛИСЛАВА.Тя и Марина,са много по-отдадени на играта,от останалите "звезди".Единствено Икебаната и те двете,заслужават награда.
А ти се регистрира за да ни порицаеш!!!  hahaha

# 592
  • Мнения: 0
Супер тъпо е,да наричате едно момиче Величка,Виличка и т.нт,след като родителите му са го нарекли ВЕЛИСЛАВА.Тя и Марина,са много по-отдадени на играта,от останалите "звезди".Единствено Икебаната и те двете,заслужават награда.
А ти се регистрира за да ни порицаеш!!!  hahaha
Тва е някоя роднина на Величка или Марина.   Mr. Green

# 593
  • София
  • Мнения: 5 606
Вече може и самата Величка да е!  Mr. Green

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Супер тъпо е,да наричате едно момиче Величка,Виличка и т.нт,след като родителите му са го нарекли ВЕЛИСЛАВА.Тя и Марина,са много по-отдадени на играта,от останалите "звезди".Единствено Икебаната и те двете,заслужават награда.
Величке, добре дошла!

# 595
  • Мнения: 4 607
Оф, няма ли кой да му удари един шамар на този Моро! Ужасен противняк. Sick

# 596
  • IT
  • Мнения: 3 704
Супер безинтересно!

# 597
  • Мнения: 38
of, сега пък икебаната почна сам да си говори..
Първоначално ми направи добро впечатление тоя позьор, но сега..  Naughty

# 598
  • IT
  • Мнения: 3 704
Страшен е Икебанката!
А Тодор е такова дете. Киро ми хареса, така бих реагирала и аз:)

# 599
  • Мнения: 76
Ей сега накрая хванах изповедта на Десислава...ужас някакъв ,абе всички ли българки  ли ги бият съпрузите им....уф нямам думи да опиша възмущението си...ей да ми се беше паднал такъв идиот...

ама и теб ли те бият? Щото ако не те биеха нямаше да питаш всички ли ги бият щото явно не са всички  Laughing
грешно интерпретираш GrinningЩе ме бият ама друг път....

Общи условия

Активация на акаунт