КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 03.06-09.06

  • 28 406
  • 624
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 771
Продължавам да си мисля, че Рут е Къртицата. Имам още един заподозрян в резерва- Тодор.

 newsm10
 Напълно подкрепям - от самото начало я подозирам Рут. Още повече ми стана подозрителна при мисиите свързани с потапяне във вода - 2 години да си тренирал плуване и изведнъж толкова да ти е проблем - еми съмнява ме.

# 601
  • София
  • Мнения: 7 914
И моята Къртица си остава Рут от ден първи.
Другите, които имат качествата да бъдат такива са Любо и Деян Донков.
Категорично съм зачернала от списъка със заподозрените- Икебаната (прекалено чувствителен), Тошо ( първосигнален и елементарен за образа на къртицата) и Киро ( мързелив, бавен и неамбициозен).
Моето усещане, къртицата е Рут, Любо или Деян Донков.

# 602
  • Мнения: 0
Добре, а тоя четвъртък нали гонят за последно 1 играч? После за финала как ще ги пресеят? Мен ми се иска да има елиминации с тестове между последните играчи докато остане някаква бройка 2-3 пък зрителите да си гласуват през това време и да изгонят тея с най висок вот и да оставят един играч като победител с най нисък.

# 603
  • Мнения: 5 826
Изключете от списъка на заподозрените, тези който употребяват алкохол и други съмнителни вещества.
Мисля си, че никой няма да заложи на такива хора да бъдат къртици, защото не се знае в какво състояние ще изпаднат и ще се издадат.
Така, че аз изключвам със сигурност Деан Донков, Рут и Гибона.
Продължавам да мисля, че къртицата трябва да се търси между Тодор и Любо.

# 604
  • Мнения: 0
Къртицата определено е мъж..И не е изключено да е Любо,не знам защо не е заподозрян от никоя от вас тука...

# 605
  • Мнения: 5 826
Къртицата определено е мъж..И не е изключено да е Любо,не знам защо не е заподозрян от никоя от вас тука...
Аз го твърдя почти отначалото!

# 606
  • Мнения: 0
Подкрепям monii, Любо също е добър избор за къртица. Почти нищо не се знае за него, освен визитката, не разказва истории (или пък не са излъчени), дали пък не го пазят от продукцията ...  Simple Smile
Понеже не чета редовно постовете, някой занимавал ли се е да извади на едно място първите букви от всички мисии досега(преддверие + игра), дали оттам няма да изскочи някакъв жокер за зрителите, например буквите на име на участник? Гледайки по ТВ доста често има заглавие на игра с буквата К, но може и да е случайно ...

# 607
  • София
  • Мнения: 7 914
Къртицата определено е мъж..И не е изключено да е Любо,не знам защо не е заподозрян от никоя от вас тука...

От трите поста преди тоя, в два от тях е заподозрян.  Wink

# 608
  • Мнения: 8 575
Според мен е Тодор или Рут,Любо май има роля да разсейва съмнения,поне няма да се учудя ако  така е замислено от продукцията.

# 609
  • Мнения: 14 805
А чухте ли мечтата на Велислава каква е,когато участваше в Съблечи си късмета...да стане тв-водеща...в собствено предаване   #Crazy   Какви мечти имат хората  Thinking
Тя и при Жана го потвърди.Наистина е много ''притеснителна''.
Супер тъпо е,да наричате едно момиче Величка,Виличка и т.нт,след като родителите му са го нарекли ВЕЛИСЛАВА.Тя и Марина,са много по-отдадени на играта,от останалите "звезди".Единствено Икебаната и те двете,заслужават награда.
Величке, добре дошла!
А вИличка к'во имаше в устата,че не им го каза сама там на място в очите,а тук хленчи?Къде е тръгнала да става водеща с нейното ''притеснение''? И какво ще слушаме в ефир:''а,ъъъъъ...такова,нали....в смисъл...''

# 610
  • Мнения: 2 963
Супер тъпо е,да наричате едно момиче Величка,Виличка и т.нт,след като родителите му са го нарекли ВЕЛИСЛАВА.Тя и Марина,са много по-отдадени на играта,от останалите "звезди".Единствено Икебаната и те двете,заслужават награда.
А ти се регистрира за да ни порицаеш!!!  hahaha

Регистрирана е през 2010 година.

# 611
  • София
  • Мнения: 5 606
Супер тъпо е,да наричате едно момиче Величка,Виличка и т.нт,след като родителите му са го нарекли ВЕЛИСЛАВА.Тя и Марина,са много по-отдадени на играта,от останалите "звезди".Единствено Икебаната и те двете,заслужават награда.
А ти се регистрира за да ни порицаеш!!!  hahaha

Регистрирана е през 2010 година.
Мда, верно и първия й пост е в тази тема! След 3 години във форума  Mr. Green

# 612
  • Мнения: 0
Така де,Любо е доста интелигентен,не казвам,че връзката с Рут е стратегия,но доста спомага в четвъртък почти да няма забити копия.И Рут онзи ден му каза нещо от сорта на ''Ти си такъв дразнител,че просто другите си казват ''няма как да е тоя''  Grinning

# 613
  • Мнения: 3 170
Наистина това, което каза Рут за Любо, е много вярно. Както и при Тодор това, че чисти, мие, готви, подкрепя всички и се хвърля напред с главата във всяка мисия, е толкова положително, че въобще не буди подозрение. Иска ми се някой от тях двамата да е къртицата. Поне ще е някой, който е вложил доста усилия да не бие на очи.

# 614
  • Мнения: 686
  Относно Любо, не мисля, че е къртицата, защото от началото почна да се заяжда с Жени, после с други. В БГ до сега тези образи не са стигали далеч. Ако беше къртица според мен щеше да е по-умерен, за да не го номинират на личностна основа. За това си мисля, че е Рут. Но пък тя доста пие, според мен, ако е Къртица, не би си позвалила да пие, за да не се издаде. Любо не съм го виждала пиян май  Rolling Eyes Гибона много си промени държанието след като го заподозряха или поне така го представят, почти не го дават вече. Определено ни мисля, че е Киро, по скоро Тодор би бил, отколкото Киро. Най-много ще се изненадам, ако е Марина накрая.

Общи условия

Активация на акаунт