СЕДМИ КЛАС - 21 тема - 6 + 6 Денят!!!

  • 37 959
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 143
А моята дъщеря има 5.195 по бел и 5.104 по математика. Втори ден плача и не мога нищо да измисля. Не мога да намеря отговор на въпроса, защо детето ми е с толкова ограничени възможности.

Вземи се в ръце и не тормози детето си с такива глупости  #2gunfire
Сметни бала и виж за колко добри училища ви стига!!! Ако не е 1ва АЕГ няма да се свърши света, нали? А с тези оценки и 6тици в дипломата влизате в топ 10 в София (по успех миналата година http://offnews.bg/index.php/72151/smg-bi-nemskata-po-bal-v-priem … 012-za-gimnaziite)
Хайде прекратявай трагедиите и помогай на детето да се ориентира на къде ще поема!!!

# 691
  • София
  • Мнения: 778
А моята дъщеря има 5.195 по бел и 5.104 по математика. Втори ден плача и не мога нищо да измисля. Не мога да намеря отговор на въпроса, защо детето ми е с толкова ограничени възможности.

Какво му е "ограниченото" на детето?  newsm78Само не го казвай пред него. Ще му смачкаш самочувствието.
Резултата е много добър. И моя синковец  на БЕЛ и на МАТ е с 5.195. Той се ядосва за БЕЛ, но смятам че сега трябва да гледаме напред.

# 692
  • дълбоката провинция
  • Мнения: 578
По мои наблюдения и изчисления от споделените от вас точки и оценки, стигам до извода, че х във формулата (точките + х)/28 = оценката, е плаващо число - от 66 за тройка до 68 за 6.

към 100 точки се прибавя 68 = оценка 6,00
----
към 97 точки се прибавя 67,918 = оценка 5,890
към 96.5 точки се прибавя 67,916 = оценка 5.872
----
към 18 точки се прибавя 66 = оценка 3,00

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 16:10 от forttuna

# 693
  • Мнения: 8 567
А моята дъщеря има 5.195 по бел и 5.104 по математика. Втори ден плача и не мога нищо да измисля. Не мога да намеря отговор на въпроса, защо детето ми е с толкова ограничени възможности.
Ти майтап ли си правиш?  newsm78 Joy Joy

Взе ми го от устата.  Rolling Eyes

Момичета, ако сравним сегашната варненска статистика с миналогодишната и я приравним към София, каков мислите, колко ще са отличните и непълните отлични оценки? М?

Някой да има миналогодишната от Варна?

Тазгодишната казва така: "Две се оказаха пълните шестици по български и 13 по математика. Непълните шестици по БЕЛ са 412, а по математика едва 241. "

# 694
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302

MAD65 как така да не е голяма работа.Хората за хилядни се борят, а да не говорим за принципа, или.... #Cussing out по-точно за безпринципността на властимащите. Съжалявам, че и момчето ти е било свидетел на това. Много рано се научиха, какво е разочарование и страдание заради грешките на другите. А ти какво му каза, как го успокои?
Какво да му кажа, че се случват такива неща и че нищо не може да се направи, че се надявам да не е решаващо, че аз съм много доволна и се гордея с него. А той милия е писал толкова красиво и четливо, просто не можах да повярвам и никъде няма задраскано Grinning

# 695
  • Мнения: 54 714
Права е Русалката - от това което знам за двете ЕТ-та инфото съвпада напълно.
Happy mama  - една от основните причини синът ми да напъва за езикова е... много добрия драм кръжок. И ние сме със сериозна заявка за НАТФИЗ. Разбира се ,до тогава има мнооооого време. Колебаехме се дали да пробваме в Сценични кадри, но синът ми се шашна от факта, че на изоита ще трябва да танцува и пее. Той си го представяше само като изразителна рецитация. Ккато и да е - сега ще ми е любопитно дали ще играе английски и немски пиеси в оригинал  Laughing

Знам , G..D.. ,  Hug

Имаме дете на етажа , неин приятел , той учи там и е в този кръжок .
Но тя не иска и това е . Crossing Arms

А какво против Търговската Гимназия имате ? Там балът също е много висок .
Нашата г-жа по МАТ  силно я препоръчва . Peace
Имат много хубави специалности .
За мен и това е много важно .

# 696
  • Мнения: 2
"Статистиката показва, че света се управлява от хора с успех 4,50 - 5.00, не от отличниците, от тях стават добри служители" newsm10


# 697
  • Мнения: 363
G..D., Happy mama, заинтригувахте ме Simple Smile кое е това училище където се учи за сценични кадри?

# 698
  • Мнения: 8 143
По мои наблюдения и изчисления от споделените от вас точки и оценки, стигам до извода, че х във формулата (точките + х)/28 = оценката, е плаващо число - от 66 за тройка до 68 за 6.

към 100 точки се прибавя 68 = оценка 6,00
----
към 96.5 точки се прибавя 67,916 = оценка 5.872
към 97 точки се прибавя 67,918 = оценка 5,890
----
към 18 точки се прибавя 66 = оценка 3,00

 Joy е как ги измисли тези точки, тези пресмятания, тези хилядни...  Joy
Че то чиновници трябва да ги прилагат тези формули и те трябва да са простички и яснички... все едно да караш деловодителка за изчислява % върху %  Joy

# 699
  • София
  • Мнения: 27
Да, Къдрица, Стрельова е уникална. Научи децата на грамотност, а усилията, които изискваше да полагат сега им се отблагодаряват. Синът ми е с бал 35,306 и също се е запътил към 91 НЕГ. Ще се радвам да срещнем там стари познати.

# 700
  • Мнения: 24 467
G..D., Happy mama, заинтригувахте ме Simple Smile кое е това училище където се учи за сценични кадри?

Пловдив.

http://www.skadri.org/Uchilishte.htm

# 701
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
А моята дъщеря има 5.195 по бел и 5.104 по математика. Втори ден плача и не мога нищо да измисля. Не мога да намеря отговор на въпроса, защо детето ми е с толкова ограничени възможности.

Спокойно! Никога не е ясно когато губиш какво печелиш и какво печелиш и когато печелиш какво ще загубиш. А най-вече не е ясно какъв е късметът й. Пишете желанията си смело, но и с разум! Детето не е с ограничени възможности. На тези изпити е изкарало толкова. Това е изпит все пак. Пък и има много класирания...

Успех от все сърце!   bouquet

# 702
  • Мнения: 456
MAD, Гушкай си го и се гордей с момчето си Hug Heart Eyes
И браво за четливото и красиво писане! Аз се притеснявах от това, но какво да ги правиш, мамини златни - момчета.Ние ще ходим  на 7.06 да си видим работите. Дано няма изненади.

zoribori, сигурно си очаквала повече  и сега не можеш да се пребориш със себе си.А попита ли, как се чувства детето ти? То тъжно ли е? Заради теб или заради резултатите? Какви са желанията и? Има ли таланти? Кое и се отдава? И накрая наистина както са ти казали момичетата преди мен, спри да плачеш Stop и се вземи в ръце, имаш работа да вършиш .

# 703
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Тази статия в сайта въобще не ни върши работа. По-важната е комбинираната статистика БЕЛ+МАТ, ама си я крият. Май има договорка първо да я пуснат на медиите, те да си направят новините и тогава на населението. Поне де е като миналата година през 0,250.

За Варна през 2012
БЕЛ пълни шестици - 0; от 5.5-6  - 241
МАТ пълни шестици - 25; от 5.5 - 6 - 244



# 704
  • Мнения: 5 393
Абсолютно нищо нямам против Търговската. Даже напротив. И аз подговарях на моя син за там. Още повече, че е професионална, така да се каже - дава някакви насоки за по нататък. И за МГ  му говорих, аз съм бивш техен кадър, пристрастена съм към училището, но... той е безкрайно непрактичен, отнесен, силно артистична натура. Освен да поучи език докато поотрасне, пък дано след някоя друга година му дойде на акъл с каво иска да се занимава в бъдеще.
И само да споделя - предложихме лаптоп като подарък за завършването. Той предпочита... камера  - да си снимал моля ви се...

Общи условия

Активация на акаунт