Пазаруваме от George (ASDA) - тема 4.

  • 62 067
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 452
Аз получих една момичешка рокля,която вече не я виждам -жълта на цветя,много ми хареса.
Също гащички за 3паунда,добри за периода ,когато махаме памперса.

Момичета търся бяла рокля за кръщене,ако някъде попаднете на нещо подходящо.За 2годинки,по кипреста,не искам да е съвсем обикновенна.

Благодаря за темата   bouquet

# 16
  • Мнения: 5 602
..

Момичета търся бяла рокля за кръщене,ако някъде попаднете на нещо подходящо.За 2годинки,по кипреста,не искам да е съвсем обикновенна.

..

рокличка

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 988
Благодаря за полезната и изчерпателна тема и кодовете, които публикувате тук  Hug  bouquetЗаписвам се с първа поръчка, но няма да е последна  Peace Mr. Green.Получих кроксовете с количките и бельо за детето,всичко е вече обсъждано   bouquet

# 18
  • Мнения: 980
Трапезица, и аз все чакам летни пижамки 2 pack да пуснат, ама нъцки. Тия дето са ги напускали тениска с дълъг панталон ми са много странни... Иначе от тениските от 2 лири и аз съм доволна, повечето ги имаме.
Хвърлила съм око на тази тениска  с това панталонче  и с тези кроксове . Супер комбинация ще стане (нищо, че кроксовете са сложени в момичешката категория), обаче май ми е време да се спра, че ММ ще получи удар вече...  Mr. Green

Ако някой вече се е сдобил с кроксовете, трябва ми стелка на 12 размер, че съм в голяма чуденка дали ще му станат на моя хубавец.  Confused Гледам повечето обувки и сандалки им са не до 13 както си е по принцип, а до 12.  Crossing Arms  Започваме лека полека да навлизаме в горната и категория и  недоволствам...

# 19
  • Мнения: 2 880
мерси за новата тема    bouquet
много кодове и много намаления  Mr. Green  Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И от Асда почнаха да правят номера като в спортса - получих само 2 артикула от общо 38 броя. С много разправии накрая ми върнаха парите, вината беше тяхна - някой в склада им просто е спал...

# 21
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук Simple Smile.

Може ли горе-долу см на 10-ка кроксове с Маккуина?

# 22
  • Canada
  • Мнения: 649
И аз тук Simple Smile.

Може ли горе-долу см на 10-ка кроксове с Маккуина?
Довечера ще ти измеря, че сега съм на работа. Peace

# 23
  • Мнения: 980
И от Асда почнаха да правят номера като в спортса - получих само 2 артикула от общо 38 броя. С много разправии накрая ми върнаха парите, вината беше тяхна - някой в склада им просто е спал...

 Shocked  Ужас! Поръчала си 38 артикула, следователно си ги платила и когато пакета е дошъл вътре е имало само 2 артикула? Правилно ли разбирам?  Ако е така е чудесно, че са ти върнали парите, защото това май на практика е почти недоказуемо , освен ако не снимаш всеки път видеоклипове докато отваряш пакета....  ooooh! Лелее, дано не ми се случва и дано да е било прецедент.

# 24
  • Мнения: 8 242
И от Асда почнаха да правят номера като в спортса - получих само 2 артикула от общо 38 броя. С много разправии накрая ми върнаха парите, вината беше тяхна - някой в склада им просто е спал...

 Shocked  Ужас! Поръчала си 38 артикула, следователно си ги платила и когато пакета е дошъл вътре е имало само 2 артикула? Правилно ли разбирам?  Ако е така е чудесно, че са ти върнали парите, защото това май на практика е почти недоказуемо , освен ако не снимаш всеки път видеоклипове докато отваряш пакета....  ooooh! Лелее, дано не ми се случва и дано да е било прецедент.
Мдам.. само че бяха 2 малки пакетчета запечатани както си трябва с по 1 тениска всяко.. и нямаше как да има 38 артикула в ни един от тях - явно и те се съгласиха по снимките...
Много гадно така Sad
Освен да е попаднала на някой нашенски склададжия, който е напълнил дисагите  Mr. Green

# 25
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук Simple Smile.

Може ли горе-долу см на 10-ка кроксове с Маккуина?
Довечера ще ти измеря, че сега съм на работа. Peace

Когато можеш Simple Smile.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 163
Буимам такъв черен потник десятка, много е хубав, плътна материя http://direct.asda.com/george/womens-tops/camisole-vest/G0041954 … 5,default,pd.html

# 27
  • Мнения: 172
И от Асда почнаха да правят номера като в спортса - получих само 2 артикула от общо 38 броя. С много разправии накрая ми върнаха парите, вината беше тяхна - някой в склада им просто е спал...

 Shocked  Ужас! Поръчала си 38 артикула, следователно си ги платила и когато пакета е дошъл вътре е имало само 2 артикула? Правилно ли разбирам?  Ако е така е чудесно, че са ти върнали парите, защото това май на практика е почти недоказуемо , освен ако не снимаш всеки път видеоклипове докато отваряш пакета....  ooooh! Лелее, дано не ми се случва и дано да е било прецедент.
Мдам.. само че бяха 2 малки пакетчета запечатани както си трябва с по 1 тениска всяко.. и нямаше как да има 38 артикула в ни един от тях - явно и те се съгласиха по снимките...
Много гадно така Sad
Освен да е попаднала на някой нашенски склададжия, който е напълнил дисагите  Mr. Green
За съжаление явно не е прецедент. В моята поръчка също имаше липсващ артикул, само един. Писах им, не съм изпращала никакви снимки. Направо тези пари ги бях отписала -  пиша им 10 дни след доставяне на поръчката на английски адрес, по никакъв начин не мога да докажа тази липса, но за моя изненада ми върнаха парите без никакъв проблем - само с извинения  Grinning

# 28
  • Мнения: 8 242
Липсващ един артикул нищо не е Simple Smile И редовно им се случва... или с части от артикули...
Ама да ти се затрие цяла поръчка за 200 лири, че и HEAVY пишеше на чувала...  Crazy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Липсващ един артикул нищо не е Simple Smile И редовно им се случва... или с части от артикули...
Ама да ти се затрие цяла поръчка за 200 лири, че и HEAVY пишеше на чувала...  Crazy

Дам, тя Духи е писала за случая - бяхме заедно с нея  Peace
Някой просто беше объркал етикетите и вместо да получа голям кашон - защото артикулите бяха много,  с доста обувки също - аз получавам 2 малки пакетченца. Запазих и снимах, но доста разправии бяха докато се разберем - защото те си настояваха - ето има тракинг - получили сте ги...

Написах го, за да си имате едно наум, защото не вярвам това да е последен случай

Общи условия

Активация на акаунт