Новите ни козметични похождения 44

  • 57 812
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 4 750
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Blush



# 32
  • Мнения: 144
Илли, честити придобивки Grinning Да споделиш после дали ти харесва Candlelight Hug

# 33
  • Мнения: 1 692
Тези пясъци не ви ли дерат много? Аз едвам издържам с глитърен лак..  Thinking Crossing Arms

# 34
  • София
  • Мнения: 4 750
Илли, честити придобивки Grinning Да споделиш после дали ти харесва Candlelight Hug

мерси, не съм го пробвала още на лице  Crazy много е красив в кутийката и на ръка  Hug

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за темата! Hug
Най добрият балсам за устни който съм използвала ( само еос нямам).
Поръчвам го за втори път,като първият беше мента.Препоръчвам с две ръце! Peace Peace


Голямо благодаря на denis_d която насочи вниманието ми към кремовете на Филорга Hug
Кожата ми е в блестящо състояние! Peace
Невероятен нощен крем  Flutter

и маска Flutter

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 10:37 от armira

# 36
# 37
  • Мнения: 511
Най добрият балсам за устни който съм използвала ( само еос нямам).
Поръчвам го за втори път,като първият беше мента.Препоръчвам с две ръце! Peace Peace


Откъде го поръчваш?    bouquet

# 38
  • Мнения: 906
Момичета,благодаря ви  bouquet

# 39
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Илли, какво е червилото?

# 40
  • Мнения: 532
Благодаря за темата  bouquet

# 41
  • Мнения: 21
babyeyes Мерси  Blush Не е Boy , а 78-Interlude  Heart Eyes За лятото е перфектния цвят за мен   Flutter

# 42
  • Мнения: 7
Благодаря за темата  bouquet


Този крем е страхотен, с удоволствие да си го ползваш   bouquet
Иначе за балсамите на еос, понеже ги видях споменати, да ви предупредя, че изобщо не съм доволна. Имам един с мента и един с плодчета, никак не са хидратиращи, особено ментата не можех да я ползвам зимата, защото направо ми изстудява и изсушава устните. Опаковката е сладка, но след няколко седмици става много мръсна (някакси лепкава е пластмасата), и накрая единия се отлепи от основата и се заклещи в капачето... Като цяло не си заслужава цялата еуфория около тях, поне според мен  Peace

# 43
  • Мнения: 4 428
Благодаря за темата  bouquet



Пух, дано останеш доволна от крема, както аз  Hug
Само имай предвид, че избелващи продукти не е добре да се използват лятото  Wink Аз за това сега съм на този с магнолия, пък есента ще си взема пак розата  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 10 309



Автобронзант и спрей за почистване на четки.

Общи условия

Активация на акаунт