Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 103~

  • 30 966
  • 746
  •   1
Отговори
# 600
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526



 Халидулкова,нали си ми дружка,казах бай,ама зарад теб ще я споделя  Mr. Green
 Heart Eyes Heart Eyes

# 601
  • Мнения: 19
Добро утро на всичкии !  Hug Hug Hug Хайде всички на гости на Ча в Бебек, поне аз там разбрах че си купил къща  Crazy
Ади кога ще тръгваме.Само да ме изчакате,че сега тръгвам за Стара Загора да водим малкия на дофтур и после кат са върна и съм с вас

е по бързо де  Laughing

# 602
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Пешка твойта манджа май по въображение ще я муцаме  Mr. Green  ся на Булката е друго нещо  Peace
Ами скръндза съм.Реках да ви почерпя ама с половин уста.Не ще да ми се откъсне от сърцето
Скрит текст:
ей ма ти бая стипца си била  Mr. Green вай,бе нищо се не види пак  Mr. Green
я пак виж  Mr. Green
ти тука ся с тея голи калтофи ли ще ни цакаш  ooooh! Илда, Hug приятна тръстика
Еее ти пък сега.Да видиш че не съм чак такава стипца Mr. Green.Нали ти дадоха пължоли,калтофите за галнитула.Ади от мен да мине давам ти деселт
Скрит текст:

# 603
  • Мнения: 11 820
ей тва е Димитричке ловам та  Heart Eyes не кат Пешка голи манджи без мръвкоч да ми сервира яяяя  Mr. Green

# 604
  • Мнения: 11 820
Пешка твойта манджа май по въображение ще я муцаме  Mr. Green  ся на Булката е друго нещо  Peace
Ами скръндза съм.Реках да ви почерпя ама с половин уста.Не ще да ми се откъсне от сърцето
Скрит текст:
ей ма ти бая стипца си била  Mr. Green вай,бе нищо се не види пак  Mr. Green
я пак виж  Mr. Green
ти тука ся с тея голи калтофи ли ще ни цакаш  ooooh! Илда, Hug приятна тръстика
Еее ти пък сега.Да видиш че не съм чак такава стипца Mr. Green.Нали ти дадоха пължоли,калтофите за галнитула.Ади от мен да мине давам ти деселт
Скрит текст:
а така успех при доктола  Peace

# 605
  • Мнения: 19
а някой би ли споделил каква татуировка има Хазал и Ча дали има и той ?  Rolling Eyes

# 606
  • Мнения: 0
Ани 2 Hug Илда лека работа HugБелора Hug

Баба ви Димитричка rotfImbo rotfImbo rotfImbo ша ма уморите Joy Joy

# 607
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Joy Joy Joy Халидул,много секси тоалет вай бе,изтрепа всичко що мърда у темата smile3503 smile3503

# 608
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хади Гюнай дън и от мен на всички  Hug

Ето ви една късна закуска за по-късно излюпващите се  Mr. Green

Скрит текст:
Това за тези,които са на диета   chef

А това за тези,които обичат да си хапват от всичко
Скрит текст:

И едно късно кафенце

Скрит текст:

И нещо красиво за радост на окото сутрин

# 609
  • Мнения: 11 820
а някой би ли споделил каква татуировка има Хазал и Ча дали има и той ?  Rolling Eyes
Хазал има малкия принц на кракъ  Mr. Green а Ча едно време е имал като е ходил с някво гадже си татуирал ангел името и така се превеждало  Mr. Green ама са скъсали и я затрил ама са вижда леко на снимката у водата  Mr. Green

# 610
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
а някой би ли споделил каква татуировка има Хазал и Ча дали има и той ?  Rolling Eyes
Хазал има на кръка си,а Чаги е имал на лявата ръка ангел,но се е опитал да я заличи ама май неуспешно.Ето тук си личи
Татуировката на Хазал ама е отдалеч и не се вижда хубаво
Влъзкалке писали сме едновременно
Ади бай бай изчезвам

# 611
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро иютро и от мен Laughing Hug Hug Hug

Лелееее, една вечер бях в лежера и някакави нови съфорумки са се появили, това нашта тема ли е, не е ли newsm78
Фешки, Пешки  #Crazy Дей конят и царицата Joy
Нещо Влъзки май трябват за гуминетките на баба Димитричка, че кат отскача до Ча да не тропка, та да я чуят всички дет са му наточени Joy
Ама по откачалството си личи, че си е нашата newsm68 Гледам дофтурите от 4-ти километър са се завтекли вече hahaha

Пожелавам ви усмихнат и шеметен ден Grinning
Скрит текст:

Още, ако не е стигнало
Скрит текст:

А, пък тез около мурето глей как могат си си хапват, пък ний кво да я праим Витошката, тюх Mr. Green

Скрит текст:

Хайде и малко любовно да завърша Heart Eyes

 Hug

# 612
# 613
  • Мнения: 0
Дани  bouquet Гъбке  bouquet на правилното място си Mr. Green

Бабе Joy Joy

Халилудкова честити дрешки Heart Eyes

# 614
  • Мнения: 19
благодаря ви, ама на Ча грозно стои , по добре да беше лепнал друга отгоре  Crazy а на Хазал много лека, мисля че е за повтаряне  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт