Петъчна: физиономично-диагностична

  • 3 823
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Що, да не би единствено нощта за секс да е определена и той да не може да се практикува през друго време?  Rolling Eyes

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Съгласна съм с приятеля. Някои си го имат сексуалното излъчване, нищо, че не са първи красавици, а някои си имат само правилни черти, но тръпка не предизвикват.

Но дали по предизвиканото може правилно да се диагностицира каква ще бъде при реална сексуална схватка?  

Ники, то сексът е в главата. Ако  излъчването, ароматът, движенията са възбуждащи, то и контактът с тази особа ще те възбужда и мисълта, че си с нея ще те докарва до екстаз.
 Знам ли! така само си философствам.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 744
М-м-м, петък е.  Mr. Green

# 18
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
И к'во като е петък?! Ние сме пред компа. Mr. Green

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 671
Е тъй де, време за петъчни теми Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 784
Съгласна съм с приятеля. Някои си го имат сексуалното излъчване, нищо, че не са първи красавици, а някои си имат само правилни черти, но тръпка не предизвикват.

Но дали по предизвиканото може правилно да се диагностицира каква ще бъде при реална сексуална схватка?  

Ники, то сексът е в главата. Ако  излъчването, ароматът, движенията са възбуждащи, то и контактът с тази особа ще те възбужда и мисълта, че си с нея ще те докарва до екстаз.
 Знам ли! така само си философствам.

Не знам как го усещате, но на мен ми идва непривично да разглеждам жена от сексуална гледна точка.

Искате ли да си говорим за мъже?  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 448

Не знам как го усещате, на мен ми идва непривично да разглеждам жена от сексуална гледна точка.

А на мен не. Някои жени направо ме привличат сексуално.  Blush  Мъжете повече разбира се.

# 22
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ники, не става въпрос дали ти се иска да правиш секс с жена, а по излъчването и да не можеш да си я представиш да прави секс. Не знам дали ме разбра. Някои хора си имат такова асексуално излъчване, което няма нищо общо с нашето сексуално влечение към тях.

# 23
  • Мнения: 3 784
Разбирам те, говоря, че на мен ми е непривично да мисля дали и какъв ли секс прави някоя друга жена. До момента не ми беше хрумвало да го определям, а като се опитах, не ми пасна.

# 24
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Ох, притесних се. Преди време бях с аватар на Шарън Стоун и съфорумец ми каза, че нещо в мен много му приличало на нея.  Crazy  А дори не съм руса. След тази тема , трябва ли да мисля, че е искал нещо да ми каже?  Laughing 

100 %, но сигурно нещо го е досрамяло да си каже по-директно.  Mr. Green

Искате ли да си говорим за мъже?  Mr. Green
Е, тук това е масово, дайте в петък поне за жени.  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 784
Тринайстият, подписът ти е много добро попадение.

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Подписът му е за темата за хубавиците  Mr. Green. Повечето жени от снимките, които видях, явно си го повтарят като мантра и дори си вярват. Честно казано не го разбирам това. Има наистина страхотни мацки, но има и такива, които са точно от визираният от мен асексуален тип. Ако въпросът  в съседната тема беше " Хайде да се запознаем" бих го разбрала, ама темата е" Хубавици.." Като бивша симпатяга предпочитам да си остана зад аватара  Mr. Green.

# 27
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Мерси, но всъщност е само за една хубавица.

Pani Kowalska, как оставаш зад аватара, като даже и аватар нямаш?

# 28
  • Мнения: 1 216
Хубава тема, но простете Пенелопе Круз и ванила, как може въобще да хрумне на някого? Цитатът от "Кръстникът" ме подсети как в пети клас в междучасията подробно се запознавахме достойнствата на Сони и като биеше звънецът веднагически мушвахме книгата под чина. Ще добавя една голяма категория на глуповатите блондинки - Мерилин Монро. Не е задължително да са блондинки, всъщност, Николета е в същата категория.

# 29
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Мерси, но всъщност е само за една хубавица.

Pani Kowalska, как оставаш зад аватара, като даже и аватар нямаш?
Виждаш ли?! Дори и аватарът ми избяга  Joy.

Общи условия

Активация на акаунт