Яслите в Надежда

  • 1 859
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Такааа, и аз днес ходих до 40-та ясла. Тръгваме от март, когато сме готови с изследванията. И на мен даде списък с документите. Директорката ми се стори мила и усмихната, същото важи и за хората от персонала, които срещнах. За сега не съм се запознавал официално с тях. На мен не ми каза, че ще имат много нови дечица от март, но може би ти си отишла след мен Grinning

Моля те сподели впечатления след срещите с персонала(това към alexa) Wink

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Сега обмислям къде,дали в яслата с 17 мах деца,но с малко по-лоша база,чувам добри отзиви и за нея,или там ,където всички мама са мннооооого доволни,мат.база е много-добра,за което ще искат и спонсорство, но с изморен и намусен персонал Sad.Утре като се запозная с целия персонал ще реша окончателно.


Бих предпочела яслата с по-малко деца. Първо ще могат да се грижат по-добре за децата. Не става дума да ги пазят да не се сбият а не си представям храненето по едно и също време на всичките от две лелки, миенето на задници и т.н. Освен това в яслите с по-голям наплив лелките си позволяват да не се държат добре с децатазащото знаят че ако детето напусне след него чакат други.
Ню, не знам коя е тази детска градина, но ако е до 24 поликлиника в Свобода, до парка, Гошко ходеше там и съм страшно доволна. Там има места без проблеми затова може би не е нужно да се подават документи по-рано. На мен лично ми беше далече и тогава и сега ми е много далече и се боря за място в 5 или 3 част. А между другото в 3 част (до китайския) ми казаха че всеки район си има ясла и градина така че ако се появи дете от 3 част независимо че ми е дошъл реда ще вземат него.

# 17
  • Мнения: 380
НАЙ- НАЙ- ДОБРАТА, ОТ НАЙ- ДОБРИТЕ! newsm10 СИНА МИ ХОДЕШЕ ТАМ И СЪМ ПРОСТО ВЪЗХИТЕНА ОТ УЧИТЕЛИТЕ.

# 18
  • Мнения: 1 413

А и друго... догодина септември месец, Гери ще е на 3 г. и половина чак. А дотогава трябва да ходи на ясла? Дали ще я искат в яслата на 3 г. и половина и ще я изчакат до септември, за да я махнем оттам?! newsm78

Ню, имат си някакъв ред на отписване - пише го на таблото срещу входа за кухнята-металната врата, не за групите-мисля, че ако навърши 3 г. преди 1.09. го отписват, ако навършва три след началото на следващата година има право да посещава, но как беше точно ще прочетеш там newsm78

# 19
  • Мнения: 5 468

А и друго... догодина септември месец, Гери ще е на 3 г. и половина чак. А дотогава трябва да ходи на ясла? Дали ще я искат в яслата на 3 г. и половина и ще я изчакат до септември, за да я махнем оттам?! newsm78

Ню, имат си някакъв ред на отписване - пише го на таблото срещу входа за кухнята-металната врата, не за групите-мисля, че ако навърши 3 г. преди 1.09. го отписват, ако навършва три след началото на следващата година има право да посещава, но как беше точно ще прочетеш там newsm78
Shocked Не съм чела правилника, но това означава, че тя като навърши 3 г. на 30 април, ще я отпишат ли? Тогава ще увисне до септември... това ще е много гадно. Дано не е вярно.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 770
Ню, Дияна навърпи 3г на 8ми фев 2004г. Тогава беше във 2ра група на яслата. Ходи на ясла до края на юни месец. Подавахме молби за прехвърляне в градината. Септември месец я записаха в 1ва група в градината, тогава Дияна беше на 3.7г

# 21
  • Мнения: 157
моето дете преди 5г.беше в 40 ясла,да ви кажа честно изобщо не съм доволна.освен директорката няма други мили "дами"там.това е моето впечатление.

# 22
  • Мнения: 5 468
Днес записахме Гери в 24 д. градина, там е номер 81 Confused.
Записахме я и в №42 ОДЗ вНадежда 5, където е първи номер. Между другото, там ми е най-близо и удобно.
В 170-та градина също в Надежда 3, там е номер 2.
Моля ви, за отзиви за тези градини. За 24-та разбрах, че била много готина. Защо?
А другите? Там мястото й е сигурно, щом е номер 1 и 2, ама не съм чувала нищо пък за тях.

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 17:06 от Ню

# 23
  • Мнения: 7 127
Мами, къде точно в Надежда 2 се намира 38-ма ясла? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 468
Ню, Дияна навърпи 3г на 8ми фев 2004г. Тогава беше във 2ра група на яслата. Ходи на ясла до края на юни месец. Подавахме молби за прехвърляне в градината. Септември месец я записаха в 1ва група в градината, тогава Дияна беше на 3.7г
Благодаря ти за успокоението, АнМари Hug.
И Честит Рожден Ден на порасналото дете!
Да ти е живо и здраво!

# 25
  • София
  • Мнения: 39 770
Мерси Ню Simple Smile За 24та... живеехме на квартира в 3та част и бях подала молба за яслата, но се преместихме и ми стана далече. Всички хлапета на комшиите бяха там и бяха много доволни, много добри неща се чуват за тази градина. Тогавашната директорка била страхотен човек, казвам тогавашна, защото нямам представа кой е директор в момента.

Роси това е картата
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=313af6efd70cda514180edd26272fc … ame=&oType=10

Близо е до Фантастико.

# 26
  • Мнения: 380
Ами все още си е същата директорка, не са я сменяли! Wink
AnMary, да ти е жива и здрав хубавицата със закъснение!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт