до всички мами

  • 3 548
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
 без повод  newsm53

# 16
  • Мнения: 1 999
Винаги и без повод! Просто обичам да изглеждам добре! Whistling

# 17
  • Мнения: 213
Старая се постянно да изглеждам добре независимо дали съм в къщи или излизам,но разбира се в къщи не ползвам грим.

# 18
  • Мнения: 1 006
Честно казано, ако се старая да изглеждам "най-красива" само при определен повод, кучета ме яли. Гледам да съм за пред хора дори когато не съм пред хора. Въпрос на самоуважение.


Та по този повод комшиите ме коментират как простирам гримирана и прочее 4470 pletka , обаче аз.......smile3534

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Много тъпа анкета - какъв е смисъла и  newsm78 newsm78 newsm78????

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами по-принцип всеки ден,но най-красива се престаравам да бъда на рожденният си ден,когато излизам вечер някъде,на ресторант,кръчма среща,например днес ходих в южния парк,но се бях бая издокарала,все пак така се чувствам и по добре.

# 21
  • Мнения: 5 577
Ако се направя, че не виждам последна опция, избирам първа.  Peace

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Забелязала съм, че когато се харесам сутрин - целият ден ми е хубав - някак ми върви. По този повод си се старая и без повод Mr. Green - ей така аз да се харесвам.  Тоест нямам по-особени ритуали, когато ми предстои кръчма или рожден ден или ... обичм както написа някой по-горе и да простирам, ама да изглеждам добре.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
[              size=10pt][/size]                  благодаря на всички `участвали в анкетата.

А това какво пък значи  newsm78???

ami ne otgovariai , nikoi ne te moli, nali?

Нямам намерение да се заяждам с теб, виждам че си нова  - прочети правилата на форума - пише се на български език .
Приятна вечер

# 24
  • Мнения: 6 155
Винаги и без повод! Просто обичам да изглеждам добре! Whistling

И аз така  Flutter

# 25
  • Мнения: 5 103
Стара я се винаги да изглеждам възможно най-добре, но отговорих с отговора по празниците, защото тогава има доста хора пред, който искам да изглеждам добре.

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Стара я се винаги да изглеждам възможно най-добре.

Но не го правя заради някой друг.
Правя го заради себе си!!!

# 27
  • Мнения: 1 272
Обичам да изглеждам добре, влияе на настроението ми, т.че по всяко време!

# 28
  • Мнения: 280
    Старая се винаги да изглеждам добре независимо дали съм в къщи , на гости или на заведение Simple Smile.Разбира се когато има повод старанието е много по голямо!

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Като цяло без повод, но ясно е,че повечко се глася преди среща с приятели Simple SmileПърва опция Peace
А пък като дойде време да се прибира мъжо от командировка, какво гласене пада... Flutter  running goodscale 4470 pletka

Общи условия

Активация на акаунт