Гей-парад 2013

  • 30 333
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016

Ако пък не искат, ще се съобразяват със законите и обществените нагласи.....

Такам, основното в това изречение са законите, защото обществена нагласа все още не значи прокаран закон. Та, по същите тези закони няма основание да бъде забранен гей парада. Който не иска да гледа гей парад, да избегне маршрута в съответния ден. Ще се съобразяваме, няма как.

И още нещо - гейовете и лесбийките и в момента могат да осиновяват деца в България. Просто могат да го правят като сами родители, не като двойки. Всъщност откъде знаете, че такива случаи вече неса налице? Та вие може и да сте против това, но закона не го е забранил.

# 1 141
  • Мнения: 9 144
Е, как се връщаме, то приключили ли сме били с размножаването и отглеждането? Thinking
Те едно без друго не могат да съществуват.
Може би трябва да го обясниш на децата от Домовете?

Твоето са си йезуитски похвати, нали знаеш?

Защо? Ти твърдиш, че е едно и също, аз веднага ти показвам, пример, че не е, като това не е единичен пример.

Не смятам нито повече нещо да чета, нито да пиша...
Отчаяна съм...Нямаме равни права за болни и инвалиди да съществуват, но ще имаме равни права за педалите...

Това ли е най-наболелият въпрос?

Нека се оправим първо с по-важните неща - о, да, съществуват по-важни неща от половите ни органи....

Докато това стане, хората, които се чувстват дискриминирани в тази държава, могат да упражнят най-демократичното право на една свободна срана - да я напуснат.....

Ако пък не искат, ще се съобразяват със законите и обществените нагласи.....

Педалите - на Запад , турците в Турция, циганите - къде? В Индия?
Ако продължим тази логика и ние да се върнем в Средна Азия, а?

Няма как да живеем единствено според правилата на мнозинството,
искаш да лекуваш/сегрегираш малцинство? Само че малцинствата също са хора и имат права, човешки права,
които следва да се зачитат и уважават... Затова и се пишат законите за да регулират определени съществуващи положения, не имагинерни или фантастични теории.

Подкрепям напълно за болните и инвалидите, бих добавила и самотните майки, но защо трябва да се предпочита едно малцинство пред друго?!?!?!?!


А за четенето, жалко, книгата е страхотна, на ниво Фройд според специалистите.

# 1 142
  • София
  • Мнения: 2 217
Оф, не....Стига ми толкова..... Laughing
Оттеглям се....
Втори път.....
Надявам се да не се изкушавам повече..... Grinning


# 1 143
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, как се връщаме, то приключили ли сме били с размножаването и отглеждането? Thinking
Те едно без друго не могат да съществуват.
Може би трябва да го обясниш на децата от Домовете?

Твоето са си йезуитски похвати, нали знаеш?

Защо? Ти твърдиш, че е едно и също, аз веднага ти показвам, пример, че не е, като това не е единичен пример.
И как точно ще съществува отглеждането без размножаване? Thinking
Къде пък прочете, че е едно и също?
Надприказваме ли се в момента?

# 1 144
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Въпроса е, че съществува размножаване без отглеждане.

# 1 145
  • Мнения: 9 144
GENTIL цензура ли искаш да въвеждаш?

Също така нали разбираш, че
Докато това стане, хората, които се чувстват дискриминирани в тази държава, могат да упражнят най-демократичното право на една свободна срана - да я напуснат.....

Това твърдение е двупосочно ето ти Иран, Саудитска Арабия, Русия все чудесни страни с хомофобска политика, децата ще са напълно защитени от гейове... Виж, от педофили няма да са, ама това е бях кахър според Кафето  Crossing Arms


Е, как се връщаме, то приключили ли сме били с размножаването и отглеждането? Thinking
Те едно без друго не могат да съществуват.
Може би трябва да го обясниш на децата от Домовете?

Твоето са си йезуитски похвати, нали знаеш?

Защо? Ти твърдиш, че е едно и също, аз веднага ти показвам, пример, че не е, като това не е единичен пример.
И как точно ще съществува отглеждането без размножаване? Thinking
Къде пък прочете, че е едно и също?
Надприказваме ли се в момента?

Като осиновиш примерно.
 
не знам ти кажи?

# 1 146
  • София
  • Мнения: 5 884

Твоето са си йезуитски похвати, нали знаеш?
Аз не съм съгласна гей двойки да осиновяват деца.
За създадените от тях спор няма, нека има законов регламент. Не е нужно децата да страдат заради проблемите на родителите си, а и никой не си избира в какво семейство да се роди. Поне отговаряйте на хората, ама не е нужно с досада, 2-3 пъти, колкото трябва, не всеки има време да чете теми от по сто страници.

# 1 147
  • Мнения: 1 080
Аз обичам една коза и искам да се омъжа за нея.
Всяко дете, което би живяло с родители хомо, ще си мисли, че това е нещо нормално.
Едни от най - богатите хора в света са обратни.

# 1 148
  • Мнения: 9 144
Ако докаже, козата, че иска да се ожени за теб с пълно съзнание,
вземайте се и се обичайте от векове и за векове  Peace

# 1 149
  • Мнения: 443
Аз обичам една коза и искам да се омъжа за нея.
Всяко дете, което би живяло с родители хомо, ще си мисли, че това е нещо нормално.
Едни от най - богатите хора в света са обратни.

Не е ли по-добре козел? Crossing ArmsХайде "горчиво"!

# 1 150
  • Мнения: 1 080
Това е дискриминация, хомотата някой проверява ли ги, дали имат пълно съзнание Crossing Arms
Ми, какво значение има пола ??Дискриминация е това, тесногръдие.

# 1 151
  • Мнения: 234
Нека не възпитаваме  децата си в жестокост към когото и да било, защото жестокостта е монета с 2 страни и предизвиква жестокост. Mr. Green
а другата страна  Thinking  Mr. Green

# 1 152
  • Мнения: 543

Ако пък не искат, ще се съобразяват със законите и обществените нагласи.....

Такам, основното в това изречение са законите, защото обществена нагласа все още не значи прокаран закон. Та, по същите тези закони няма основание да бъде забранен гей парада. Който не иска да гледа гей парад, да избегне маршрута в съответния ден. Ще се съобразяваме, няма как.

 Ако не искаш да те ухапе куче мини по различен път, където не минава то. Ще се съобразяваме, няма как. Иначе може да му нарушим правата.
 Ако една група от хора предизвиква негативни емоции с парадите си това не им помага, дори да са прави в исканията си. Колкото по-рано го осъзнаят, толкова по-добре за тях. Има нормални начини да си търсиш правата, има и проява на ниска култура и морал ако ще да е законно.
 Бумър с тенденциозните си статии само показва, че някой като почне да се дели по признак почва и да се доказва, че различието му е нещо специално. На една крачка сме от лозунг - за способни деца винаги 2 майки-лесбийки.

# 1 153
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Надприказваме ли се в момента?
И не само в момента Laughing

# 1 154
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Ако докаже, козата, че иска да се ожени за теб с пълно съзнание,
вземайте се и се обичайте от векове и за векове  Peace


Нали се усещаш, че с това вече ставаш смешна.
Имам сериозни притеснения, че твоята асексуалност напълно е изкривила представата ти за човешките взаимоотношения. Честно казано от тази тема разбрах защо години наред "изкривяваше" темата за Анатомията.

Общи условия

Активация на акаунт