Гей-парад 2013

  • 30 393
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Галактическа принцеса, значи е по-добре един хетеросексуален родител, от двама хомосексуални? Всъщност сега не е проблем да има един хомосексуален родител осиновеното дете, проблем е да са двама.

Разбира се, че е по-добре. Иска ли питане, въобще? Няма проблем и 2 жени да отглеждат дете. В лицето на майка/осиновителка и баба.

Е, поне има някакво развитие от предната тема, в която ме убеждаваха, че моето дете е потенциален социопат и психопат, да се успокоя, че вече ни числят към семействата с по-благоприятна среда на развитие.  Grinning

# 1 126
  • София
  • Мнения: 2 217
Човекът е мислещо същество, с разум и осъзнато поведение, когато е нормален психически индивид. Благодарение на повечето закони човешкият род оцелява, разбира се благодарение и на доста безумия - страда.....Тези безумия най-често са свързани с власт и пари.....

След като смятате за редно всеки зародил се изкривен импулс да бъде толериран и озаконяван, то тогава е редно изискванията на всеки, на когото му хрумне каквото и да било и си сбере група от съмишленици, да бъдат приемани...По тази права стигаме до извода, че естественият подбор и животинското в човека трябва да бъде освободено. Толкова....Първичното в нас да властва и готово....Защото не смятам, че някой в подобен казус може да положи граници на приемливо и неприемливо.....

В държавата ни има много неща за коригиране и едва ли най-важният ни проблем е да се занимаваме с педераси и лесбийки и техните искания....И именно, защото страната ни е разграден двор, дом без грижа, всякаква твар плъзва с всичкия си стремеж за оцеляване - чудесен момент да ни сринат докрай....И то това е целта...

Между другото, когато стане въпрос за възпитание на деца и техните характерови особености, всички в хор скачат да обясняват, как родителите имат основно значение, че средата на развитие била супер важна и основният облик на един подрастващ се формира от семейната среда.....Но тук се оказва, че дете, отгледано от хомосексуалисти, няма да има никакви проблеми с ориентацията newsm78.... Нещо вече не схващам....

# 1 127
  • Мнения: 329
Всъщност сега не е проблем да има един хомосексуален родител осиновеното дете, проблем е да са двама.
Ами разбираемо е. Не е здравословно за една детска психика да бъде възпитавана в толерантност от най-крехка възраст, наблюдавайки креватните изпълнения на двамата си татковци Sick Tired

Извинявай, но умирам от смях, когато прочета подобно нещо. Ти креватните си изпълнения пред децата си ли ги извършваш, та смяташ, че другите процедират така?

Креватните изпьлнения чисто като акт може и да останат скрити, но нали това дете расте в дом, кьдето има двама татковци, вместо майка и баща. Вьпросите защо неговата "мама" има брада и космати крака неминуемо ще последват. Аз сега се изразявам шеговито, но подобна ситуация никак не е смешна. А какво ще се случва в училище с психиката на едно такова дете, когато безкрайно жестоките, отгледани в хетеросексуални семейства деца, започнат да коментират и да му задават вьпроси защо неговата мама е с пишка, не ми се мисли.

# 1 128
  • Мнения: 9 144
Но тук се оказва, че дете, отгледано от хомосексуалисти, няма да има никакви проблеми с ориентацията newsm78.... Нещо вече не схващам....

Как дете отгледано от хетеросексуални родители е станало хомосексуално???
Обясни ми, моля?  Thinking

# 1 129
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080

Галактическа принцеса, значи е по-добре един хетеросексуален родител, от двама хомосексуални? Всъщност сега не е проблем да има един хомосексуален родител осиновеното дете, проблем е да са двама.

Разбира се, че е по-добре. Изпитвам ужас само от представата, че детенцето става сутрин и отива в стаята на родителите си и там татко и татко/мама и мама са се гушнали.  ooooh!
И за пореден път повтарям, ако природата беше създала човека еднополов, няма проблеми, но след като има 2 пола и е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и двата да участват в продължаването на вида, значи това е НОРМАЛНОТО. Всичко различно от това е отклонение, ненормално, аномалия - наречете го както искате.

# 1 130
  • Мнения: 9 144
но след като има 2 пола и е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и двата да участват в продължаването на вида, значи това е НОРМАЛНОТО. Всичко различно от това е отклонение, ненормално, аномалия - наречете го както искате.

Размножаване и отглеждане - две различни неща,
пак ли се връщаме на азбуката  Mr. Green
природата, животните, божествената повеля и светия дух  Peace

# 1 131
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, как се връщаме, то приключили ли сме били с размножаването и отглеждането? Thinking
Те едно без друго не могат да съществуват.

# 1 132
  • Мнения: 62
Нека не възпитаваме  децата си в жестокост към когото и да било, защото жестокостта е монета с 2 страни и предизвиква жестокост. Mr. Green

# 1 133
  • София
  • Мнения: 2 217
Но тук се оказва, че дете, отгледано от хомосексуалисти, няма да има никакви проблеми с ориентацията newsm78.... Нещо вече не схващам....

Как дете отгледано от хетеросексуални родители е станало хомосексуално???
Обясни ми, моля?  Thinking

По същия начин, както ако двама родители са напълно свободни от генетична обремененост, но детето им се ражда  шизофреник.....Но тези случаи са редки.....
Даже може и да не се отключи заболяването ако няма нужната среда за това......И все пак ако умишлено поставяш едно дете в подобна среда, е, логично е....Вероятността е много, ама много по-голяма.....Дори без да е обременено генетично....

Хомосексуализмът се лекува и доста хора успешно и доброволна са се оправили.....

И ако пак ще ми заговорите за душевен дискомфорт, който подтиква дискриминираните хора да се лекуват, за да се отърват от тази си особеност, то тогава моля да уважите същия на всички други извратени типове и престъпници....Които се лекуват принудително....

# 1 134
  • Мнения: 9 144
Е, как се връщаме, то приключили ли сме били с размножаването и отглеждането? Thinking
Те едно без друго не могат да съществуват.
Може би трябва да го обясниш на децата от Домовете?


GENTIL
в каква среда са били хомосексуалните през социализма, през Средновековието, сега в страни като Саудитска Арабия или Иран???

Нали си ученолюбив,
прегледай тази книжка, има я по торентите ще научиш това онова и няма да пишеш повече, как да го кажа по-възпитано... Незадълбочени твърдения т.е. глупости  Tired


The Origins and Role of Same-Sex Relations in Human Societies от James W. Neill
http://www.goodreads.com/book/show/3497286-the-origins-and-role- … n-human-societies

# 1 135
  • Мнения: 329

Хомосексуализмът се лекува и доста хора успешно и доброволна са се оправили.....



Това за пьрви пьт го чувам. Доколкото ми е известно, сексуалността е заложена генетично у човека още докато расте в корема на майката, т.е. човек се ражда с би-, хомо- или хетеросексуална ориентация и тя не подлежи на промяна. Това е все едно кафевите ти очи, с които гледаш цял живот, изведньж да станат умопомрачително сини. Поправете ме ако греша.

# 1 136
  • София
  • Мнения: 2 217

Хомосексуализмът се лекува и доста хора успешно и доброволна са се оправили.....



Това за пьрви пьт го чувам. Доколкото ми е известно, сексуалността е заложена генетично у човека още докато расте в корема на майката, т.е. човек се ражда с би-, хомо- или хетеросексуална ориентация и тя не подлежи на промяна. Това е все едно кафевите ти очи, с които гледаш цял живот, изведньж да станат умопомрачително сини. Поправете ме ако греша.

Няма категорични доказателства, че сексуалната ориентацията е заложена у човек....

# 1 137
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, как се връщаме, то приключили ли сме били с размножаването и отглеждането? Thinking
Те едно без друго не могат да съществуват.
Може би трябва да го обясниш на децата от Домовете?

Твоето са си йезуитски похвати, нали знаеш?
Аз не съм съгласна гей двойки да осиновяват деца.
За създадените от тях спор няма, нека има законов регламент. Не е нужно децата да страдат заради проблемите на родителите си, а и никой не си избира в какво семейство да се роди. Поне отговаряйте на хората, ама не е нужно с досада, 2-3 пъти, колкото трябва, не всеки има време да чете теми от по сто страници.

# 1 138
  • Мнения: 57

 
 ...
Добре, да го пре-формулирам - собствена "оценка" е "гейовете са ненормални, защото аз съм нормална и тяхната ненормалност потвърждава моята нормалност" или "гейовете са готини понеже познавам двама трима". Не, че човек не трябва да оценява нещата в и около себе си: "днес преживях Х, от което се ядосах", но пък някои казват: "падна ми химикала" (падна или ти го изпусна?). Сега как е?
 
За миг си помислих, че повтаряш думите ми за " важността  на само-оценката".  Peace А какво ще кажеш за човека, който е в мир със себе си и поради тази причина нему не са жизнено необходими външни оценки, външно 100-процентово одобрение?   Аз приемам, що се отнася до сексуалността, тази на човека, с който деля брачно ложе. Останалите как да ги приема? Че някои дори не подозират за съществуването ми, нито пък аз за тяхното. Как точно се приема нещо, което е извън живота ти, независимо към кой пол са ориентирани предпочитанията ти? Всеки един извън живота ми си съществува не благодарение на мен, моите предпочитания, мисли и действия. Затова и не разбирам това веене на секс. За мен просто външен фактор, оценяващ интимността ми не съществува. Аз не изпитвам нужда и да получа такава оценка. Затова и не разбирам хората, които държат на външно, обществено оценяване точно на сексуалността им.
"Приемането на хомо- от хетеро-", дори и милиони пъти повторено, няма да се изпълни със смисъл, защото в същината му е залегнал друг проблем - приравняването на агресията към личността до хетеро-агресия. Няма такова животно.  
С афиширането обаче има навиране на сексуалност в лицето на хората, които не желаят да бъдат заливани с такава. По нищо не се различава това от чалгата, която повсеместно бива заклеймявана като пошла точно поради развяването на секс.

......много точно обяснено Grinning С един пост....е и аз мисля така........ Grinning


И да против съм гейове да осиновяват деца

# 1 139
  • София
  • Мнения: 2 217
Не смятам нито повече нещо да чета, нито да пиша...
Отчаяна съм...Нямаме равни права за болни и инвалиди да съществуват, но ще имаме равни права за педалите...

Това ли е най-наболелият въпрос?

Нека се оправим първо с по-важните неща - о, да, съществуват по-важни неща от половите ни органи....

Докато това стане, хората, които се чувстват дискриминирани в тази държава, могат да упражнят най-демократичното право на една свободна срана - да я напуснат.....

Ако пък не искат, ще се съобразяват със законите и обществените нагласи.....


http://istinskaliubov.wordpress.com/2011/09/11/%D1%85%D0%BE%D0%B … 1%83%D0%B2%D0%B0/

Последна редакция: ср, 12 юни 2013, 15:11 от GENTIL

Общи условия

Активация на акаунт