Жената зодия риби 17

  • 32 920
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 936
И аз съм с козирог  NaughtyНо когато правя сравнение със скорпиона ,еееееееееееееее !
С козирога съм по спокойна и по сигурна .Да и те са малко инати ,но начин като всяка жена се  намира  Naughty
Докато при скорпито е няма начин  #2gunfireКакво ли не съм пробвала .Все си казвах ,че аз не мога ,но живя с друга 3 години и тя го остави .Това ме навежда на мисълта ,че не съм аз причината  newsm78 и се успокоих .

# 61
  • Мнения: 72
Включвам се и аз, дано приемате нови попълнения  Grinning Моят приятел е скорпион, най - добрата ми приятелка също, и още доста други познати..като цяло доста се разбирам с тях, а козирог мъж дори не познавам.. за жалост явно  hahaha

# 62
  • Мнения: 15 619
Включвам се и аз, дано приемате нови попълнения  Grinning Моят приятел е скорпион, най - добрата ми приятелка също, и още доста други познати..като цяло доста се разбирам с тях, а козирог мъж дори не познавам.. за жалост явно  hahaha
Същото си помислих и аз по отношение на скорпиона. Joy
Добре дошла! Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 358
 Добре дошли на всички новоприсъединили се рибки  Hug  bouquet

Аз съм имала 2 сериозни връзки с козирози и не мисля, че е голяма загуба тяхното разпадане. Те са твърде праволинейни и обсебващи, не ти оставят никакво лично пространство, което за мен е от важно значение. Но са изключително ценни като приятели.
 Присъединявам се към фенките на скорпионите  Grinning Част от тях наистина са твърде агресивни, често са зависими към алкохола, но сред тях има невероятни мъже. Дано по-често попадаме именно на такива техни представители  Praynig

# 64
  • Мнения: 326
Аз много харесвам скорпионите.Просто на онзи нещо му беше избило  Laughing Добре, че на мен не ми изби някок зъб...
Много са шантави, луди, интересни.Има нещо тайнствено сякаш в тях и са точно мъже-лоши момчета, от тези, които трябва да бягаш, но не можеш. След като оставих онзи и въпреки боя, аз още имах чувства, отне ми страшно много време да го преодолея.
А козирозите са такива, да...праволинейността им понякога е качество, друг път недостатък.Но ако им влияе някоя по-емоционална зодия, като асцендент, могат да направят компромиси за теб. Моят мъж е с асцендент Овен  Joy и луна в Телец  Joy Де що има рогато, го е събрал. Но може би му дават малко мекушавост. Голям е ръб, сръдлив и за най-малкото нещо, може да не говори с дни и месеци, няма да се пречупи да ти звънне пръв, освен ако нямате важна работа и просто се налага да се сдобрите. Но важна за него...
Та той на цялата тази сръдливост и праволинейност, понякога прави големи компромиси за мен, може да е ревлив и сантиментален като Рак. В началото беше голяма лепка, буквално всяка една секунда ме докосваше.Беше много досадно, постоянно ми държеше ръката, рамото, крака.Ако ходи зад мен, ходи с протегната ръка да ме пипа  ooooh! И много ревнив-преследва, следи, рови.Даже ме е пускал за издирване в полицията  Joy Но слава богу с времето малко се успокои.
Но понякога се чувствам някак...като фон.Като жената вкъщи, заедно с детето и дома.Някак на второ място след работата и интересите му.За него кариерата е всичко и съм сигурна, че ако не ме беше срещнал мен нямаше да има против да остане сам цял живот, ако има огромна кариера и много пари. Семейството, разни топли чувства, близост и роднински отношения-много рядко са на дневен план и са желани. Когато ми споделя мечтите си, обикновено съдържат само"И искам да отида там, искам да ме назначат на еди коя си позиция, заплатата ми да е еди колко си, да си купя това, онова, да завърша това, да имам диплома, да имам яхта, да имам власт".

# 65
  • Мнения: 72
А за мъжа Риби какво мислите? Срещала съм един такъв, хитри са..знаят как да привлекат вниманието на една жена, но за нещо сериозно.. абсурд!

# 66
  • Мнения: 15 619
А за мъжа Риби какво мислите? Срещала съм един такъв, хитри са..знаят как да привлекат вниманието на една жена, но за нещо сериозно.. абсурд!
Не са нещо, без което хич да не мога. Прекалено чувствителни ми идват, прекалено философски настроени. Вместо да действат, си чоплят носа и се лутат от една неприложима философия до друга. Бляк - моето отношение.

# 67
  • Мнения: 275
Аз мъж риби не съм срещала до сега и нямам впечатления, но и моя скорпион е като на Бел козлето само, че вече спря да говори в единствено число, винаги е НИЕ. Толкова много идеи има за бъдещето, че не знам коя ще изберем всеки ден е измислил нещо ново.

# 68
  • София
  • Мнения: 358
А за мъжа Риби какво мислите? Срещала съм един такъв, хитри са..знаят как да привлекат вниманието на една жена, но за нещо сериозно.. абсурд!
Не са нещо, без което хич да не мога. Прекалено чувствителни ми идват, прекалено философски настроени. Вместо да действат, си чоплят носа и се лутат от една неприложима философия до друга. Бляк - моето отношение.

  Подкрепям напълно!

# 69
  • Мнения: 72
KapriZ това с идеите за бъдещето, все едно говориш за моя приятел  Grinning А това за мъжете Риби, може и да сте прави, познавах го доста бегло..просто ми попривлече вниманието и реших да попитам вие имате ли опит  Peace

# 70
  • Мнения: 15 619
KapriZ това с идеите за бъдещето, все едно говориш за моя приятел  Grinning А това за мъжете Риби, може и да сте прави, познавах го доста бегло..просто ми попривлече вниманието и реших да попитам вие имате ли опит  Peace
Всеки опит е различен, Инес. Grinning Питаш, отговарям според моите виждания, нужди и представи за това, какво трябва да представлява един мъж. Което не е общо валидно твърдение.

# 71
  • Мнения: 72
Така е luna, съгласна съм  Peace

# 72
  • Мнения: 326
В астрологията не е само слънчевият знак.А и на мен колкото и да ми е интересно, си оставям така една резерва, че все пак сме в реалността, че характерът на човек се формира от страшно много неща, нямащи връзка с астрологията.
 
Баща ми е риба, имах и гадже риба.Гаджето беше едно...безлично, мудно.Като някой сом седи и гледа и не толкова, че няма мисловна дейност, колкото сякаш няма желание да си изкаже мислите. 
Баща ми пък е много приказлив, обичам го, но не бих искала да съм във връзка с него.Всички казват, че съм негово копие по характер и това е почти така. Той много говори, обича да развива теми, но и реди разни прокоби и черни знамения.В най-веселият момент ще изцепи нещо за погребения, самоубийства.И то без да осъзнава, че е неподходящо. Малко е наивен, но не в смисъл, че се доверява и го лъжат, а като поведение, начин на говорене.Един миличък е, фурнаджийска лопата, мрази да се кара. Много е забавен, използва диалектни думи често, има разни историйки, вицове.Умее да имитира или да описва с много цветисти думи разни съседи. Задавяла съм се от смях с него.
Но от друга страна често е заядлив, подхвърля някакви тъпи коментари и като се разсърдиш с най-невинна и невярваща физиономия пита"Е, аз какво казах сега". Много обича майка ми, но неправилното му държание, лошите думи я накараха да не го понася и да се разведат. Иначе я обима и до днес, няма други жени и въпреки, че тя има друг мъж, баща ми и помага, дава и пари, угажда и, казва и, че я обича.
И беше много строг и неразбиращ баща.Поне докато работеше, откакто е пенсиониран е сърчице  Laughing Като цяло не съм възхитена от мъжете риби.Зодията ни е много женска зодия, мъжете рядко се справят с даденото им и тъй, като не се разбират сами себе си,са и странни за околните.

# 73
  • Мнения: X
Ох,Бел-че.........така,си описала баща си,че направо се разпознах в описанието/или поне в по-голямата част/.......А,уж тук стигнахме до извода,че жените риби сме готини,мъжете-хич/ама,явно аз не съм от най-читавите Embarassed/.
Аз,да помрънкам пак,ама нещо хич не си харесвам положението в момента....не се чуствам на мястото си/бях споделяла  за колегата Рибок,ама явно не е само той причината/,както и някои други неща,които се случват около мен/усещам,че губя много близък приятел(Скорпион).....заради жената до него(Козирог)-не можем да намерим общ език,а толкова усилия никога не съм полагала да предразположа някой.....и чак ме хваща яд......или по-скоро се чувствам безсилна...,а много държа на човека.......и други разни работи ме терзаят,ама не са за публично споделяне..

Последна редакция: пн, 24 юни 2013, 19:05 от Анонимен

# 74
  • Мнения: 326
Аз не се сещам за позната жена козирог, но ми е направило впечатление, че моят мъж си нарочва някой мой или негов приятел и докрай мрънка дори и само да го погледна.Имам познати, дори бивши, с които общувам повече, по-освободрна съм-никаква реакция.Но набележи ли някой, вдига адски скандали и прави фасони само и само да те отдели от него.
Аз го режа моя, опитвам се да поставям някакви ограничения, но няма да си сора контактите с някой, щото просто не му харесва аурата.
Много са злопаметни и поради горделивостта си мислят, че все някой ги обсъжда, гледа накриво, мрази. Няколко мъже кози познавам(и всичките без един са  Heart Eyes ) и всички са такива добичета и много обидчиви и злопаметни.

Общи условия

Активация на акаунт