Жената зодия риби 17

  • 32 882
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 151
Момичета, искам да ви питам вие как се държите с приятелите си/ мъжете си? Аз съм много мекушава май, постоянно се караме с моя приятел и като сме скарани винаги плача, а той си дава вид, че нехае. Сега пак сме скарани от вчера, нито ме търси ,  нито нищо. Иска ми се да изчакам да видя кога и дали изобщо ще ме потърси, но просто толкова много мразя да сме скарани, че пак съм готова аз го потърся. А си казахме тежки думи, обиди, та чак си казахме, че се разделяме...... какви сте вие, дайте ми съвет. Знам, че това не е мястото, не е темата, за което се извинявам, но ми е нужен съвет.  Confused

Ох, и аз съм същата, но с времето и опита мисля, че постигам някакво подобрение. Не отстъпвай така лесно, защото ще го научиш да не ти зачита мнението  Naughty  Колкото и да не искаш да се карате (знам какво е), просто се опитай да го игнорираш, да излезеш с приятелки, да се занимаваш с нещо друго. Изчакай, колкото е нужно и покажи своя характер. Не позволявай да си мисли, че всеки път бързо ще ти мине и пак може да ти се качи на главата. Знам колко е трудно особено при нас рибките. Аз поне съм доста ранима и много се ядосвам, а искам после всичко да се оправи. Няма как да стане  Wink
Трябва да прецениш и конкретната ситуацията. Всеки греши и не винаги е удачно да го игнорираш прекалено. Тук вече всеки сам си преценява...

# 691
  • Мнения: 67
Ама то и аз съм си една устата .... все много приказвам, викам и няма спирка понякога. Кви са тия нервни кризи нз.... после пък се тровя допълнително сама себе си , че съм наговорила всичките щуротии. Ясно ми е, че съм му писнала с моите истерии, ама как да му обясня, че в повечето случаи той ме предизвиква.... не възприема, и просто ме изкарва извън контрол. Зодията му е такава (въздушна), че не отстъпва, винаги той е прав, много добре борави с думи, с думи ще те омае и понякога успява да ме обърка  #Cussing out А, ако пък млъкна с дни, понякога се включва пак ядосан....защото съм се била цупела с дни..... егати, а ако тръгна аз първа да се сдобрявам с него - ми изкрва душичката - прави се цялостен разбор на моите думи и постъпки. Какъвто и да е случая - все аз съм виновна, разбирате ли, той никога. Не осъзнава, че може да е причина някой да се ядоса  Naughty ooooh! А пък и те отношенията ни и без това са доста обтегнати напоследък, в различни градове, виждаме се за 1-2 дена в седмицата и то не всяка седмица  Cry Не знам цялото му поведение на какво се дължи - че просто си е такъв, с такъв характер или че просто не държи на мен достатъчно и любовта му не е голяма (ако изобщо я има). Оставам си с питанката без отговор. Явно от двама ни само мен ме е страх да не го изгубя  Cry

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 1 893
Хайде момичета това е нашия месец на рибките !!!
Хайде купоните започват !
Честито на всички рибки както февруарски ,така и мартенски !
Да сме живи и здрави и само хубави неща с нашите души да има !  bouquet

# 693
  • Мнения: 231
Това за Р.Д ... малко не ми е на кеф....като цяло не съм привърженик на моя....може би ,че покрай него все нещо се обърква....най хубавия мо беше ..... 6 дена в болницта.... ама точно на датата....Simple Smile ама на вас пожелавам всичко най хубаво....здраве и душевен мир.. Hug  bouquet

# 694
  • Мнения: 2 157
Ani Ta, до болници чак не съм стигала, ама като малка редовно бях на антибиотик на рождения си ден. Още помня как майка ме викаше в кухнята и точно до тортата ме караше да гълтам гадния хап. Grinning Та, разбирам те до някъде.
Бях чувала нещо за Уранова дупка преди рд - не ти вървяло около месец. Може и да има нещо такова. Wink
При мен около рождения ден винаги е много сложно. От един град съм, уча в друг и на двете места имам близки приятели, които са родени на същата дата. А два рождени дни малко тежко идват и на бюджета и на разпределението на времето. За сега обаче родителите в родния град си натежават, макар че ми се иска малко разнообразие.  Simple Smile

# 695
  • Мнения: 231
 Grinning Е от тази година....аз твърдо съм решила да разчупя дежавю-то......така,че....пожелавам и на теб същото.... Hug

# 696
  • Мнения: 372
Като казахте болница и рожден ден  Grinning..... миналата година и аз бях в болница, току-що получила най-големия си подарък  Wink Сега се разкарва из стаята и ми се смее.
Този март ще празнуваме три рождени дни - на мъжа ми - на 10ти, на сина ми - на 12ти и моя на 15ти.  Heart Eyes
Само малките скорпиони са в много далечен месец,но те са за баланс.  Joy

# 697
  • Мнения: 291
О сладки мренки , цацички и паламудчета  , здравейте  Heart
Толкова се гордея със зодията си макар , че ми изсмуква силичките инервите  Laughing
Нали сме си емоционални , замечтани , романтични , живеещи в нашия малък розов свят - само някой да се опита да ни въведе в земите на студения и мрачен реализъм , става нещо страшно ,превръщаме се в свирепи акули , поне аз , уж съм  една мила добра душица , а само някой да ми " размести чакрите"  и да ме " ощипе по аурата  " изпадам в нервни кризи , после плача че съм била лоша , а на края вече не ми пука и се връщам в мойта розова вселена  newsm62
Най - големия ми проблем са ТЕЛЕТАТА , а живея с две  smile3555
Тези рогати същества изкарват най - лошите ми черти наистина  Laughing
Все се шегуваме , че някой ден ако и детенцето ми е телец ще влезна в лудница  Laughing Laughing Laughing
Макар факта , че си живея в моята реалност , имам доста правилна преценка върху нещата и добра интуиция . Обичам си дъгата на която съм построила крепост , но когато наистина се налага - съм десятка , мога да дам добър , съвет , да намеря изход от ситуацията , да се измъкна от проблема , макар да плувам доста често срещу течението  Mr. Green
Щеше а е много хубаво , ако другите ни разбираха наистина , не че аз се разбирам сама , хората ме харесват , но  мислят за веселата откачалка , защото си нямат и хабер от това какво е да живееш в рибешкия свят , хем е толкова пъстър и весел и красив , хем на моменти доста самотен Simple Smile

# 698
  • Мнения: 231
 Hug  здравей и от мен...

# 699
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 245
Хайдееее, къде сте златоперки /може и сребърноперки, както ви се харесва/.  Laughing
Време е да започнем купона във водоема.   bigdance2

Скрит текст:

Днес навършвам пълнолетие..... отново  Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 231
ай...честито и от мен и аз точно днес това правя да ние честито  bdbaloni hbday колко сме днес да се прброим Drunk

многоооо  Heart Eyes  Heart Eyes на всички  Hug

# 701
  • Мнения: 1 959
Живи и здрави   bigdance2

Аз съм мартенска  Grinning

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Честито на празнуващите / аз тази година ще пропусна ....... ставам на 40 и нито ще ми се празнува нито пък се празнува на този "юбилей" Sad

# 703
  • Мнения: 1 959

И без празник, пак ще стана някой ден и на 60.
Ама да се лиша от празненство, всички да ме глезят, нова рокля-мнеее.

# 704
  • Мнения: 291
Честит рожден ден , бъдете много здрави и винаги усмихнати !  newsm59  party023

Общи условия

Активация на акаунт