Един юбилей!

  • 1 157
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Честито да ни е!
1000-и благодарности!
Здрави, спокойни, засмяни и послушни кърмени бебета!

# 16
  • София
  • Мнения: 172
Честито и от името на четящите мами! Мога само да ви благодаря от сърце за това, което правите. Все още кърмя, макар на няколко пъти да съм била на ръба да се откажа, но след като почета и се поровя тук обикновено изоставям "пъклените си замисли". Поздравления !!!!!

# 17
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Честита годишнина.Нека този форум съществува и се обогатява с информация,като и с привърженици още дълги години.На модераторите специални поздрави и благодарности за подкрепата на всички кърмещи мами.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Честит да ни е 2-рия рожден ден  bouquet
Пожелавам да отпразнуваме и 25-и, когато ще си говорим за това кака снахата не ни слуша и не ще да кърми внучето ни на поискване Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 4 381
Честит юбилей!  bouquet

# 20
  • Мнения: 35 968
Страхотно! Благодаря на всички за всичко

# 21
  • София
  • Мнения: 1 121
Честито! На най-полезния форум! Да се пълни и развива още повече!

# 22
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Честито,с хиляди благодарности!   bouquet

# 23
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честит Рожден Ден!

Благодаря,че ви има!
Кърмих първото си дете,но откакто чета тук направо се чудя как съм успяла да кърмя 10 месеца.
Дано ви има още и да помогнете на още много бебета, да са щастливи и накърмени!

# 24
  • Мнения: 4 242
Честит юбилей!
Още мнооого по толкова да се отпразнуват и все повече щастливи мамми да се вписват тук! Hug
Благодаря на Бу за чудесния форум!   bouquet

# 25
  • Мнения: 488
Честит юбилей и огромно благодаря от мен! Бу, без теб и твоя ентусиазъм и усилия, аз и детето ми сигурно нямаше да познаем радостта от кърменето!  bouquet
Сякаш вчера беше, когато за пръв път влязох в тук...кога минаха две години? Дано форумът да продължава да съществува все така успешно и да помага на всички бременни и вече майки!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Страхотно е, че има такъв форум! И такива отдадени майки като Бу, които с такова желание помагат! Мисля,че с беба направихме образцово кърмене и захранване/въпреки проблемите в началото и ранното ми връщане на работа/ и всичко това дължа на ВАС! Дано го има по-дълго този форум!!! Heart Eyes
 П.С. Из много пъти писах, че и забременяването ми е благодарение на форума, така че за такива хора като мен това място е особено важно. Като си помисля, че според докторите беше невъзможно да имам бебе можете да си представите как се чувствам сега...А вече мислим за второ бебе и се надявам да се похваля в скоро време Laughing. Оказа се, че някои неща не са невъзможни Hug

# 27
  • Мнения: 352
Честит Празник! Наистина форума е страхотен!!!!!С благодарности към всички, на които се дължи неговото съществуване!

# 28
  • Мнения: 829
присъединявам се към поздравленията!  newsm51 животът на моето бебе нямаше да бъде същият без вас!!! винаги сте отзивчиви и компетентни! помагате на мноооого майчета и бебенца!

# 29
  • София
  • Мнения: 189
Здравейте мили момичета!
Да ви е честит юбилея! Благодарение на вас кърмя успешно вече четири месеца и 5 дни и преодолях много страхове и притеснения (най-вече на педиатърска нервна почва Wink)и възнамерявам да го правя до като малката ми дъщеря, живот и здраве, се пенсионира  Joy. Да сте живи и здрави, весели, щастливи, красиви и все така природосъобразни, особени и луди, сектантки такива  Laughing Heart Eyes Hug!  БЛАГОДАРЯ!   bouquet
Дано имам повече време да пиша и аз, а ако имам някаква информация с която мога да помогна, задължително ще го направя, както вие го правихте за мен!

Общи условия

Активация на акаунт