Зелено кафе за отслабване

  • 366 090
  • 461
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1
Не вярвайте на ЗЕЛЕНОТО КАФЕ   това е пълна ИЗМАМА    вече изпих три пакета по 200гр никакъв АМА  никакъв ефект.....Само ни обират с тази Фалшива реклама. НЕ си давайте парите за тази глупост

# 436
  • Варна
  • Мнения: 987
И аз нямах ефект от него Simple Smile

# 437
  • Мнения: 39
Включвам се набързо, без да съм чела предишните постове. Green coffee на таблетки пи майка ми, аз пих зелено кафе от тези в бурканите, където си се прави на машина (не е толкова лошо на вкус), ефект- нулев. Момичета, не си давайте парите да този продукт  Wink

# 438
  • Мнения: 398
На мен на вкус ми е вкусно, но се чудя дали го приготвям правилно, защото и аз не усещам ефект от него.

# 439
  • Мнения: 39
На мен на вкус ми е вкусно, но се чудя дали го приготвям правилно, защото и аз не усещам ефект от него.

Ами ако е кафе в буркан, не мисля, че има начин да се приготви грешно. Аз си го правех на кафемашината.

# 440
  • Мнения: 398
Как в кафе машина?? То се приготвя като чай със запарка или като турско кафе се кипва, само дето аз не знам колко време и за това питам как точно го правят другите. Но в кафе машина не се слага, то се казва кафе, ама не е съвсем кафе.

# 441
  • Мнения: 39
Как в кафе машина?? То се приготвя като чай със запарка или като турско кафе се кипва, само дето аз не знам колко време и за това питам как точно го правят другите. Но в кафе машина не се слага, то се казва кафе, ама не е съвсем кафе.

Ми... аз това не го знаех, пък като се замисля е близко до акъла  smile3532

# 442
  • Мнения: 398
 hahaha а сега работи ли кафемашината??

# 443
  • Мнения: 39
hahaha а сега работи ли кафемашината??

Абе ти се бъзикаш, ама знаеш ли, че нещо в последно време се запушиха цедките  Joy

# 444
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Моята щеше да гръмне,когато се опитах да направя с кафе за джезве Rolling Eyes

# 445
  • Мнения: 398
Ей хора, хаха, вие всичко, дето има кафе в името ли вкарвате в машината???? хахах  Joy

# 446
  • Мнения: 142
Ей хора, хаха, вие всичко, дето има кафе в името ли вкарвате в машината???? хахах  Joy




Тоя фокус и аз съм го правила!
 Joy Joy Joy Joy

# 447
  • Мнения: 39
Ей хора, хаха, вие всичко, дето има кафе в името ли вкарвате в машината???? хахах  Joy




Тоя фокус и аз съм го правила!
 Joy Joy Joy Joy

Ми че то си прилича на кафе, викам си що пък да не си го сложа в машината  Laughing Laughing

# 448
  • Мнения: 398
На мен не ми прилича на кафе, а на смлени костилки от нещо.

# 449
  • Мнения: 5
Според мен има заначение и колко мг съдържа 1таблетка. Защото има по 800мг,а има и по 8000мг има огромна разлика. Аз си поръчах чист екстракт от 6000мг. Ще видим дали при мен ще има резултат. Доколкото знам при проблеми с щитовидната жлеза или автоимунни не действа....

Общи условия

Активация на акаунт