КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 10.06-16.06

  • 35 398
  • 880
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Тошко и Любо са моите заподозрени именно защото най малко се съмняват в тях  Peace
Това е и моето мнение,но аз клоня малко повече към Любо  Peace

# 31
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми каже кога точно свършва шоуто? Другия понеделник ли? И до тогава пак ли ще има два лайфа във вторник и четвъртък? Благодаря!
Аз съм в тотален шах и не мога да си избера по-заподозрян за къртица.. Може да е всеки един.. Единствения на който няма да кажа "евала" е Киро, и ще е много тъпо ако е той, щото ще е мега явно и тъпо това скатаване от мисиите.. Но е съвсем възможно да е и той..
Най-много ще се радвам да е Рут и това с бременността да се окаже лъжа..
Ще се изкефя и ако Любо е къртицата:) стига това с Рут да не е било само за пред камерите. Интересно ще е и Марина да се окаже къртица..
Общо взето ще ми изпростее много ако е Киро или Деян Донков, защото него пък не сме го чули и видяли въобще след като Радина излезе.. Ама то покрай тоя ромски сеир кое да дават по-напред..
Не ми се ще и някой от Гибона, Икебаната и Тошко да е.. пак ще ми се стори безинтересно:) искам да е някой от най-неподозираните..

# 32
  • Мнения: 571
Аз си мисля че къртицата е Любо. Още от самото начало съм си го нарочила  Mr. Green Нямам търпение за финала, почна много да доскучава и гледам само във вторник и четвъртък.

# 33
  • Мнения: 0
А, между другото, някой знае ли защо Тошко нареди Кирил да не пие до 5 часа сутринта "като не може"? Кирил какво е направил? Не можах да схвана защо се скараха..

# 34
  • Мнения: 5 825
Сигурно Киро се е напил ....

# 35
  • Мнения: 4 542
Запис.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 238
Интригата се заплита , и аз тук...

# 37
  • Мнения: 1 117
Моите заподозрени са Киро, Гибона и Тодор. Но не изключвам и другите участници. Всеки може да бъде Къртицата. Ще разберем в понеделник кой е.

# 38
  • Мнения: 550
А, между другото, някой знае ли защо Тошко нареди Кирил да не пие до 5 часа сутринта "като не може"? Кирил какво е направил? Не можах да схвана защо се скараха..
те не се караха, ами се лигавеха  Whistling

# 39
  • Мнения: 5 825
А, между другото, някой знае ли защо Тошко нареди Кирил да не пие до 5 часа сутринта "като не може"? Кирил какво е направил? Не можах да схвана защо се скараха..
те не се караха, ами се лигавеха  Whistling
Тошко си беше доста сериозен, само Киро се "майтапеше".

# 40
  • Мнения: 4 542
Моите заподозрени са... всички!  Laughing

# 41
  • Мнения: 487
В един от лайфовете психоложката,оная с надутите джуки,каза ,че тя никога не се е срещала лично с Киро,попълнил си бил анкетата по интернет.В някой от последните лайфове,дали не беше последния четвъртък,пак тя,каза,че на Къртицата му е било съобщено в среща с него,деня преди клетките и отварянето на пликовете,че е избран за Къртица.Т.е. няма как да е Киро,щом тя не се е виждала очи в очи с него.
Моят фаворит е оня шемет Икебаната и това е!
А между другото тия цървули в базата защо се занасят,че щели да се ръзсърдят на Кърта.Това защо е лош герой?!?И ако е лош герой,то със съгласието си евентуално да бъдат избрани за Къртица,те всичките 18 хрантутника не са ли същия дол дренки? newsm78

# 42
# 43
  • Мнения: 200
Рут или Тодор, това е въпросът (според мен).
Ако Рут действително е бременна, чувства се добре и е предпочела да остане в играта, не бива да се вменява вина на останалите, че не се съобразяват с деликатното ѝ състояние. Аз такива кросове правех в началото на моята бременност, това не е болестно състояние. Има и изключения, но е видно, че Рут си е съвсем добре. А и едва ли от продукцията ще допуснат да ѝ се случи някой спонтанен аборт. После те ще бъдат лошите, а не тези, които не са я отменили в игрите. Така си мисля аз.

# 44
  • Мнения: 4 607
В един от лайфовете психоложката,оная с надутите джуки,каза ,че тя никога не се е срещала лично с Киро,попълнил си бил анкетата по интернет.В някой от последните лайфове,дали не беше последния четвъртък,пак тя,каза,че на Къртицата му е било съобщено в среща с него,деня преди клетките и отварянето на пликовете,че е избран за Къртица.Т.е. няма как да е Киро,щом тя не се е виждала очи в очи с него.

Аз, доколкото разбрах, имаше предвид, че само в началото не се е виждала лично с него, когато се е кандидатствало и е трябвало да се попълнят някакви документи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт