КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 10.06-16.06

  • 35 424
  • 880
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 200
Самоцитирам се :
Вариант 1: Любо не е Къртицата и е убеден, че Киро е. Помага на зрител да спечели парите и се надява да гласуват за него да стане победител.
Вариант 2: Любо е Къртицата и заблуждава зрителите, че това е Киро, за да не остане без награда.
Вариант 3: Любо не е Къртицата, но и сам той се заблуждава, че това е Киро.

Има и вариант 4: Любо настоява, че Киро е Къртицата, но е убеден, че не е, за да заблуди останалите играчи за предстоящите тестове. Но така рискува да си навлече гнева на зрителите, че е заблудил и тях и те да не гласуват за него, ако остане във финалната тройка. А може като попадне в тройката, да се извини на зрителите и да каже, че просто си е играл играта и да призове да гласуват за него като за най-добър играч.

и продължавам с моите разсъждения. Даването на откъснатите листи на останалите, какво означава:
1. Любо не е Къртица, но иска да се хареса на повече зрители да гласуват за него; уверен е в успеха си на предстоящите тестове, знае кой е къртицата и всичко за него.
2. Любо е Къртица, сам решава или е посъветван от продукцията, която го пази, да предприеме тази стъпка, за да разсее съмненията на зрителите към него.

(Продукцията все още ли пази Къртицата?)

# 841
  • Мнения: 0
Уважението не е по презумция,уважението трябва да си го заслужиш Peace 

Мисля, че не говорим за едно и също нещо в случая. Аз говорих, че когато има поставени условия, така както всички могат да им се подчинят, независимо дали им е приятно или не, редно е ти да се съобразиш и да си колегиален към тях. Любо не е изключение нали? Пък и победата е по - достойна, ако си спазвал правилата, а не като си си ги спестявал.  Wink
Съгласна съм, че по принцип уважението се печели, но също така и никой не е безгрешен. А Любо често се държи като такъв. Аз мисля, че той разбра какво й беше на Велислава, когато всички му се нахвърлиха. И дано никога вече не се занимава с някой по - слаб от него, с жена или който и да е, за неща, които не са негова работа. Конкретно в играта, нямащи никакво значение.  Peace

# 842
  • Мнения: 24
И когато някой дава обидни квалификации като "мижитурка",нека не се сърди щом друг го квалифицира с подобни Peace

Разликата, ametista, е, че аз квалифицирам Любо, който е предмет на обсъждане, а не някой от коментиращите във форума. Да спазваш правилата, не те прави светец. Мисля, че трябва да има едно елементарно уважение и колегиалност. Всеки един там има принос за т.нар. награда накрая.

....Гибона-въпреки възрастта си,никакъв усет за такт,никакъв усет за нищо,арогантен,незачитащ нищо и никой,човека си пада лентяй,почиващ на стари лаври
Тошко-какво да коментирам изобщо Sick
Икебаната-добряк,но общо взето без собствено мнение..все пак е един от хората,които бих взела под крило,бих защитавала и бих била щастлива от компанията му Peace
Рут-безскрупулна материалистка,от най-омразните ми,лицемерна,нагла,кърт по душа
Кирил-един такъв никакъв Rolling Eyes,от групата на вечно печащите се,потенциалната къртица
Марина-ми кво да кажа newsm78 Въпреки факта,че е един от най-добрите играчи,нещо не ми идва много да и отдам уважението си.Симпатяга е,но...
Донков-потенциален насилник-от това,което видяхме,а и незаинтересован играч,от тези влезли вътре да пият и да се наливат...

  202uu  bouquet

# 843
  • Мнения: 3
Само къртицата би имала интерес да не споделя нищо с останалите, така че те да имат възможно най - малко информация. Иначе, какво би му навредило да възстановят заедно с останалите хронологията на дадена битка. Това само по себе си нищо не означава. Да открият къртицата заедно? Лошо ли е? И за кого?

Защото някой би победил Къртицата само ,ако знае толкова информация за нея,колкото и самата тя знае за себе си.  Peace А доколкото някъде четох накрая последните ще се явят заедно на тест и който има най-много верни остава,в тоя ред на мисли,ако е така,каква е логиката на Любо да споделя информация?! И то информация,която е била достъпна за всички,но никой не си е направил труда да прочете и запише-анкетните карти. Колкото до дневника-продукцията има огромни пропуски,от които умни и хитри хора като Любо могат много да се възползват! Другите ги е яд,че не са се сетили и те,за това го обвиняват,но уви-не може всички да са умни и досетливи.  Peace И само не разбрах каква беше логиката на Тошко Номер Едното да обяснява на Марина,че не им била казала,че видяла Любо да си къса страниците,ако им била казала видиш ли ,Вили щяла още да е там ,както и някои други излезли,това какво общо имаше с дневника на Любо?!?!?!

# 844
  • Мнения: 0
Хе хе ами извинявам се, че глупостта ме дразни и съм ти накърнил сигурно и без това ниското самочувствие. Как да кажеш на човек, който явно си избива комплексите и е от така наречените "коне с капаци"?! Каза ти се 100 пъти, че Любо не е направил нищо нередно и в разрез с правилата и тук в темата и по време на шоуто, когато този проблем се дискутира. Обаче не Sha(hma)ran си знае неговото и продължава да си мели простотиите.  Rolling Eyes Както ние обсъждаме участниците така можем да се обсъждаме и помежду си в тази тема нали затова пишем мнения за да си изкажем позицията и да видим/оценим тази на останалите. Е аз видях твоята и мисля, че много се изложи и продължаваш да се излагаш.  Laughing

Ти си с капаци, след като приемаш това, което ти се казва и отказваш да разсъждаваш с главата си. И за мен твоето е глупост, така че нищо не постигаш с тези реплики, освен че очевидно се дразниш и нервираш. Опитах се да ти кажа, единствено, че темата на дискусията е друга. Ако имаш нещо да кажеш по нея, го направи. Другото е извън темата.

# 845
  • Мнения: 620
Безпредметно е, Shahmaran , говорите на различни езици.
Деян Неделчев е къртицата  Sunglasses.

# 846
  • Мнения: 0
Шаране ти току що каза същото, което направи и Любо -
Цитат
като приемаш това, което ти се казва и отказваш да разсъждаваш с главата си
  Mr. Green Сега сама се контрираш и продължаваш да се излагаш, а на мен ми е интересно от доста време вече до къде ще стигнеш?  Mr. Green Сигурно няма да разбереш истина от лъжа дори и да те удари по носа. Чудя се как може толкова дребнави и захлюпени хора да има нали с извинение?  Joy

# 847
  • Мнения: 63
Shahmaran, всеки там се бори за пари, парите ги печелят евентуално двама - къртицата и още един. Така че, всеки от тях е точно толкова индивидуален играч, колкото е къртицата. Не е в ничий интерес да споделя това, което знае или мисли, че знае с някой друг. Това, че някои са заети да се припичат на слънце и да ръсят мъдри "цитати" и "поговорки", е друг въпрос. Любо скъсал нещо, ама не им е споделил, значи е извършил нарушение. Рут скъсала нещо, ама го споделила с тях, значи не е извършила нарушение. Правилата са правила за всички, когато тези умници си изяснят законно ли било, не било ли, тогава да го обсъждат. Тодор, бедният е толкова глуповат, че от цитатите му ме заболява глава, Гибонът пък, от годините ли, от спорта ли, с поговорките си изби рибата, Кирчо, активният търсач на къртици се скъсал да рови за информация под жаркото слънце. Ужас някакъв, живи да ги ожалиш тримата мургавелковци.
Delinquent, я сядай да си четеш уроците, вместо да нарушаваш правилата и да се правиш на мъж.

# 848
  • Мнения: 0
Безпредметно е, Shahmaran , говорите на различни езици.
Деян Неделчев е къртицата  Sunglasses.

Така е, айви. Живи и здрави да са! Хубавото е, че финалът е много скоро, а тези разговори могат да бъдат безкрайни, ако има кой да ги води.  Wink   bouquet

# 849
  • Мнения: 0
Какви правила пък те гонят тебе? Като говори глупости нямам право да го отбележа ли? Как да кажа на човек, който търси под вола теле напук на всякаква логика и използва гръмки епитети като "мижутурка" и прочие без изобщо да е наясно. Сега и аз съм давал квалификации на други участници конкретно Величка ама тя си беше тъпа сега как на черното да кажеш бяло? В този казус на Любо всичко е ясно - организторите се произнесоха обаче пак има такива дребнави хорица като Шаранката дето твърдят обратното въпреки, че има безспорни доказателства за противното. Аз моите уроци съм си ги научил за някои други хора обаче не може да се каже същото! Wink   hahaha

# 850
  • Мнения: 63
Какви правила пък те гонят тебе? Като говори глупости нямам право да го отбележа ли? Как да кажа на човек, който търси под вола теле напук на всякаква логика и използва гръмки епитети като "мижутурка" и прочие без изобщо да е наясно. Сега и аз съм давал квалификации на други участници конкретно Величка ама тя си беше тъпа сега как на черното да кажеш бяло? В този казус на Любо всичко е ясно - организторите се произнесоха обаче пак има такива дребнави хорица като Шаранката дето твърдят обратното въпреки, че има безспорни доказателства за противното. Аз моите уроци съм си ги научил за някои други хора обаче не може да се каже същото! Wink   hahaha

И аз отбелязвам, когато мисля, че говориш глупости, ама ти, ни приемаш, ни предаваш, че и нападаш като неориентирано теленце. Не знам за кво шаранче говориш, ама ако е за Shahmaran, мога само да ти кажа, че тя отстоява позиция, при това с добър тон, което е много хубаво. Ето един урок от леля ти - твоите "умности" са глупости за друг, и обратното. Запази си епитетите за уроците по английски. Знам, че последното няма да го разбереш.

# 851
  • Мнения: 148
Може би е било споменато или и аз може да съм изпуснал, но от шоуто не са пускали никога 24/7 stream на Базата, както с Big/Vip Brother, нали?

Някой също беше споменал, че нашият формат е много по-дълъг от останалите. Това е напълно нормално за нас. Примерно за Big Brother не знам, тъй като не съм гледал други формати, но американския Survivor цял сезон се обхваща в 15-16 епизода по 1 час и само финалът е около 2 часа, и там няма лайфове както при нас. Всичко е за рейтинг, пари и да гледаме сеира на хората вътре. Simple Smile

# 852
  • Мнения: 4 607
Shahmaran, аз не мога да ти разбера логиката. newsm78 Хем Любо е нарушил правилата, хем да не слушаме продукцията, която е създала правилата и която казва, че такива не са нарушени.  33uu

delinquent, и при теб забелязвам двоен стандарт. Ти можеш да даваш обидни епитети на Велислава, която не харесваш, но други не могат да раздават такива на Любо, според теб. Ясно е, че няма база за сравнение между Любо и Велислава, но както ти можеш, така и другите могат. Peace

Може би е било споменато или и аз може да съм изпуснал, но от шоуто не са пускали никога 24/7 stream на Базата, както с Big/Vip Brother, нали?

Не са.

# 853
  • Мнения: 0
merry_shelley, Рут също е извършила нарушение като е откъснала страница.

H0uSse_Baby, продукцията е създала правилата, така е. Въпросът с дневника е такъв, че всеки може да прецени какво означава фразата "трябва да изгорите вашите дневници". Нито повече, нито по - малко. Ако и продукцията да казва, че няма нарушение, това за мен не е така. Пък и ще отречеш ли, че ако всичко е толкова в реда на нещата, нямаше да има нужда да се крие?

# 854
  • Мнения: 0
Не бе няма проблеми ако е обосновано нещо съм с двете ръце за! Сега нещо като е очевидно как да го отречеш колкото и да е обидно както беше при Величка. Сега mery_shely може да прави четки на шаранката до утре ама това няма да промени факта, че тя ама въобще не е в час. Не е проблема в това, че е обидила някой, а дали е обективна или не в нападките си. Е тя определено не е. Не може в шоуто да казват, че това, което е направил е в реда на нещата смисъл те са организаторите и съответно съдниците и са най заинтересовани от това дали играчите спазват правилата или не. Обаче появява се тука някакъв субект и твърди, че т'ва не било така, а било иначе. Със същият успех може да тръгне да обяснява, че 2+2=3 да това ще е нейно мнение, но не означава, че другите трябва да сме съгласни и да не й кажем, че всъщност 2+2=4.  Mr. Green Тона ми може да е рязък, но не мисля, че съм преминал някакви граници, а ако е така съжалявам, но глупостта и безочието далеч са от нещата пред, които бих си затворил очите.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт