КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 10.06-16.06

  • 35 386
  • 880
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 63
Не бе няма проблеми ако е обосновано нещо съм с двете ръце за! Сега нещо като е очевидно как да го отречеш колкото и да е обидно както беше при Величка. Сега mery_shely може да прави четки на шаранката до утре ама това няма да промени факта, че тя ама въобще не е в час. Не е проблема в това, че е обидила някой, а дали е обективна или не в нападките си. Е тя определено не е. Не може в шоуто да казват, че това, което е направил е в реда на нещата смисъл те са организаторите и съответно съдниците и са най заинтересовани от това дали играчите спазват правилата или не. Обаче появява се тука някакъв субект и твърди, че т'ва не било така, а било иначе. Със същият успех може да тръгне да обяснява, че 2+2=3 да това ще е нейно мнение, но не означава, че другите трябва да сме съгласни и да не й кажем, че всъщност 2+2=4.  Mr. Green Тона ми може да е рязък, но не мисля, че съм преминал някакви граници, а ако е така съжалявам, но глупостта и безочието далеч са от нещата пред, които бих си затворил очите.  Laughing

Добре, поздрави от mery shely. Повече няма да адресирам нищо към теб, защото ти ме срази. Приятно гледане на финала на всички. Да видим кой бил прав, кой крив. Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 18:40 от merry_shelley

# 856
  • Мнения: 3
delinquent, и при теб забелязвам двоен стандарт. Ти можеш да даваш обидни епитети на Велислава, която не харесваш, но други не могат да раздават такива на Любо, според теб. Ясно е, че няма база за сравнение между Любо и Велислава, но както ти можеш, така и другите могат.
Ама ето и го и двойния стандарт при тебе,хем казваш,че няма база за сравнение между Любо и Велислава (а то наистина няма,каква база да търсиш между умен и прост човек-базата е двата полюса - +),хем се чудиш защо някои дават обидни епитети спрямо Велислава,а други-спрямо Любо. Не ми се иска да се повтарям ,обаче се надявам да има повече умни ,хитри,досетливи хора като Любо,а не разни хленчещи простакеси,на които трябва да им отварят очите хора като Жени и Любо! Защото хем не си разбираш от специaлността,която ти е  завършено висше образование,хем отдаваш на нямането си на късмет вината,че не си намерил подходяща работа! Не знаеш елементарни понятия,дори не знаеш едно стихотворение на Христо Ботев,но "Нямам късмет явно,за това съм без работа,макар че съм висшист (WTF)" . Любо е най-готиния играч за този сезон. Пример за много хора. Това е игра,всеки се бори за пари. Хитрост ,подлост,наречи го както искаш-това е игра.  Peace

# 857
  • Мнения: 4 607
ParanoidKa, не мисля, че това е двоен стандарт. Peace Но приемам, че има хора, които мислят Любо за мижитурка, както и такива, които мислят Велислава за тъпа. Аз не мисля нито едното, нито другото, а и не бих използвала такива епитети дори и да го мисля. Peace Но не може да се сравняват Любо и Велислава, просто защото нямат някакви допирни точки, както и, според мен, не могат да се сравняват двама човека по принцип. Peace

# 858
  • Мнения: 0


Добре, поздрави от meri shely. Повече няма да адресирам нищо към теб, защото ти ме срази. Приятно гледане на финала на всички. Да видим кой бил прав, кой крив. Simple Smile
Не ми се пишеше с двойните букви ника ти не, че нещо.   Laughing Финала и аз го чакам с нетърпение къртицата е ясно, че е Киро остава да видим кой ще спечели.

+1 за ParanoidKa  Peace

# 859
  • Мнения: 0
delinquent чуждо мнение не търпи. Щом не съвпада с неговото, то е грешно, а притежателят му слабоумен. Само неговата логика е единствено вярната.
Аз няма да го обиждам, както си позволява да прави той. Най - малкото, защото сам достатъчно се е обидил, избирайки си такъв псевдоним, а и не спира да го прави като се държи по такъв начин. Само от начина на водене на един спор, можеш да разбереш много за един човек. Като нападаш някой, който не мисли като теб, изобщо не означава, че ще промениш позицията му. Още по - малко, че ти ще станеш по - прав.
От тука нататък ще запазя мнението си за себе си и ще гледам финала, който ще ни донесе някои отговори.

# 860
  • Мнения: 0
Проблемът е че не е само моето мнение.  Laughing Тука ми се броите на пръстите на едната ръка единиците, които мислите, че Любо е извършил нещо нередно, извън правилата на играта и е едва ли не измамил останалите. Това не ти ли се стува така само малко подозрително?  Mr. Green Да не мога да приема твоето мнение, всяка логическа нишка в съзнанието ми крещи от ужас само като си помисля за такова нещо..Кажи ми как да водя спор с човек, който е с кепенци на очите?!  newsm78 Обръщам се с молба към авторката на темата ако и се занимава с глупости да пусне една анкета по този въпрос нещо от рода на "намирате ли за правилни действията на Любомир?" и може би ако го видиш изразено в цифри и проценти може да ти прещрака нещо в централното захранване. Преди говореше за нас българите като цяло ами това, което ти правиш и начина по който хвърляш кал по едно съобразително и интелигентно момче само защото е намерило алтернативно решение без да наруши казаните правила говори достатъчно сам по себе си. Ако Иван и Андрей бяха казали да не се късат страници от дневниците и Любо го беше направил аз щях да съм от първите дето щяха да го заклеймят обаче те самите казаха, че като не са го споменали той не е извършил нищо нередно. Е за какво ми говориш ти тогава?  Rolling Eyes

# 861
  • Мнения: 550
ти, брой, брой, ама на нас не се занимава с теб да ти се отчитаме... анкети и простотии. всеки си има мнение, въпросът е не в това какво точно е, а начинът по който го изразява. нито някаква анкета ще ме накара да си променя мнението за Любо, нито пък тебе колкото да ни броиш и да се самонавиваш с анкети. За мен Любо е тарикат на дребно, както каза някой: пълно е в университетите и във власта с хора ментещи ситемата и прескачащи и заобикалящи правилата. и не, не сравнявам ИГРАТА с ЖИВОТА, това просто е начин на мислене. Далаверки и тарикатлъци- не одобрявам!
(да, delinquent, тъпа съм, в твоите очи...няма нужда да ми го пишеш и на мен, хич не ми пука, пък ти си се пени колкото си искаш)

# 862
  • Мнения: 0
Е ти сега не ми ли се отчете?  Joy Направо ми даде да разбера!  Mr. Green

# 863
  • Мнения: 222
Хммм...Продуцентите ако бяха избрали нас за участници,лайфовете щяха да са по минимум 10 часа всеки път Joy
Следващият път да избират по-старателно smile3521 Тогава продукцията им наистина може да се превърне в МЕГА МАЩАБНА,що да не и ГИГА bowuu

# 864
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Само къртицата би имала интерес да не споделя нищо с останалите, така че те да имат възможно най - малко информация. Иначе, какво би му навредило да възстановят заедно с останалите хронологията на дадена битка. Това само по себе си нищо не означава. Да открият къртицата заедно? Лошо ли е? И за кого?

Защото някой би победил Къртицата само ,ако знае толкова информация за нея,колкото и самата тя знае за себе си.  Peace А доколкото някъде четох накрая последните ще се явят заедно на тест и който има най-много верни остава,в тоя ред на мисли,ако е така,каква е логиката на Любо да споделя информация?! И то информация,която е била достъпна за всички,но никой не си е направил труда да прочете и запише-анкетните карти. Колкото до дневника-продукцията има огромни пропуски,от които умни и хитри хора като Любо могат много да се възползват! Другите ги е яд,че не са се сетили и те,за това го обвиняват,но уви-не може всички да са умни и досетливи.  Peace И само не разбрах каква беше логиката на Тошко Номер Едното да обяснява на Марина,че не им била казала,че видяла Любо да си къса страниците,ако им била казала видиш ли ,Вили щяла още да е там ,както и някои други излезли,това какво общо имаше с дневника на Любо?!?!?!

Аз си зададох същият въпрос. Той каза също, че понеже не е споделила, затова е била 4 пъти на номинация. Единственото което се сетих е само, че може би са щели да номинират по-рано Любо и така са щяли да го отстранят преди нея. Но и това не е логичен отговор. После пак двете щяха да са следващите. То по принцип мисълта и логиката на Тошко не са лесни за разгадаване, защото такава не виждам.
Аз си мисля, че той просто отдавна си е търсил причина да номинира Любо, защото се страхува от него и се ядоса, че не са му я дали по-рано, за да се оттърве от него.

# 865
  • Мнения: 12
Само къртицата би имала интерес да не споделя нищо с останалите, така че те да имат възможно най - малко информация. Иначе, какво би му навредило да възстановят заедно с останалите хронологията на дадена битка. Това само по себе си нищо не означава. Да открият къртицата заедно? Лошо ли е? И за кого?

Защото някой би победил Къртицата само ,ако знае толкова информация за нея,колкото и самата тя знае за себе си.  Peace А доколкото някъде четох накрая последните ще се явят заедно на тест и който има най-много верни остава,в тоя ред на мисли,ако е така,каква е логиката на Любо да споделя информация?! И то информация,която е била достъпна за всички,но никой не си е направил труда да прочете и запише-анкетните карти. Колкото до дневника-продукцията има огромни пропуски,от които умни и хитри хора като Любо могат много да се възползват! Другите ги е яд,че не са се сетили и те,за това го обвиняват,но уви-не може всички да са умни и досетливи.  Peace И само не разбрах каква беше логиката на Тошко Номер Едното да обяснява на Марина,че не им била казала,че видяла Любо да си къса страниците,ако им била казала видиш ли ,Вили щяла още да е там ,както и някои други излезли,това какво общо имаше с дневника на Любо?!?!?!

Аз си зададох същият въпрос. Той каза също, че понеже не е споделила, затова е била 4 пъти на номинация. Единственото което се сетих е само, че може би са щели да номинират по-рано Любо и така са щяли да го отстранят преди нея. Но и това не е логичен отговор. После пак двете щяха да са следващите. То по принцип мисълта и логиката на Тошко не са лесни за разгадаване, защото такава не виждам.
Аз си мисля, че той просто отдавна си е търсил причина да номинира Любо, защото се страхува от него и се ядоса, че не са му я дали по-рано, за да се оттърве от него.


Той,Тодор нали се мисли за големия манипулатор и по този начин накара Марияна да се чувства виновна,че не му е казала, и й прехвърли вината за изгонването на Велислава..Ама той си мисли,че е номер 1,що не ме изманипулира мен,че тогава да види кой е номер1..

# 866
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Само къртицата би имала интерес да не споделя нищо с останалите, така че те да имат възможно най - малко информация. Иначе, какво би му навредило да възстановят заедно с останалите хронологията на дадена битка. Това само по себе си нищо не означава. Да открият къртицата заедно? Лошо ли е? И за кого?

Защото някой би победил Къртицата само ,ако знае толкова информация за нея,колкото и самата тя знае за себе си.  Peace А доколкото някъде четох накрая последните ще се явят заедно на тест и който има най-много верни остава,в тоя ред на мисли,ако е така,каква е логиката на Любо да споделя информация?! И то информация,която е била достъпна за всички,но никой не си е направил труда да прочете и запише-анкетните карти. Колкото до дневника-продукцията има огромни пропуски,от които умни и хитри хора като Любо могат много да се възползват! Другите ги е яд,че не са се сетили и те,за това го обвиняват,но уви-не може всички да са умни и досетливи.  Peace И само не разбрах каква беше логиката на Тошко Номер Едното да обяснява на Марина,че не им била казала,че видяла Любо да си къса страниците,ако им била казала видиш ли ,Вили щяла още да е там ,както и някои други излезли,това какво общо имаше с дневника на Любо?!?!?!

Аз си зададох същият въпрос. Той каза също, че понеже не е споделила, затова е била 4 пъти на номинация. Единственото което се сетих е само, че може би са щели да номинират по-рано Любо и така са щяли да го отстранят преди нея. Но и това не е логичен отговор. После пак двете щяха да са следващите. То по принцип мисълта и логиката на Тошко не са лесни за разгадаване, защото такава не виждам.
Аз си мисля, че той просто отдавна си е търсил причина да номинира Любо, защото се страхува от него и се ядоса, че не са му я дали по-рано, за да се оттърве от него.


Той,Тодор нали се мисли за големия манипулатор и по този начин накара Марияна да се чувства виновна,че не му е казала, и й прехвърли вината за изгонването на Велислава..Ама той си мисли,че е номер 1,що не ме изманипулира мен,че тогава да види кой е номер1..


 Joy Joy Joy Joy  Не ми се мисли какво ще му се случи Випче  Hug

# 867
  • Мнения: 12
Само къртицата би имала интерес да не споделя нищо с останалите, така че те да имат възможно най - малко информация. Иначе, какво би му навредило да възстановят заедно с останалите хронологията на дадена битка. Това само по себе си нищо не означава. Да открият къртицата заедно? Лошо ли е? И за кого?

Защото някой би победил Къртицата само ,ако знае толкова информация за нея,колкото и самата тя знае за себе си.  Peace А доколкото някъде четох накрая последните ще се явят заедно на тест и който има най-много верни остава,в тоя ред на мисли,ако е така,каква е логиката на Любо да споделя информация?! И то информация,която е била достъпна за всички,но никой не си е направил труда да прочете и запише-анкетните карти. Колкото до дневника-продукцията има огромни пропуски,от които умни и хитри хора като Любо могат много да се възползват! Другите ги е яд,че не са се сетили и те,за това го обвиняват,но уви-не може всички да са умни и досетливи.  Peace И само не разбрах каква беше логиката на Тошко Номер Едното да обяснява на Марина,че не им била казала,че видяла Любо да си къса страниците,ако им била казала видиш ли ,Вили щяла още да е там ,както и някои други излезли,това какво общо имаше с дневника на Любо?!?!?!

Аз си зададох същият въпрос. Той каза също, че понеже не е споделила, затова е била 4 пъти на номинация. Единственото което се сетих е само, че може би са щели да номинират по-рано Любо и така са щяли да го отстранят преди нея. Но и това не е логичен отговор. После пак двете щяха да са следващите. То по принцип мисълта и логиката на Тошко не са лесни за разгадаване, защото такава не виждам.
Аз си мисля, че той просто отдавна си е търсил причина да номинира Любо, защото се страхува от него и се ядоса, че не са му я дали по-рано, за да се оттърве от него.


Той,Тодор нали се мисли за големия манипулатор и по този начин накара Марияна да се чувства виновна,че не му е казала, и й прехвърли вината за изгонването на Велислава..Ама той си мисли,че е номер 1,що не ме изманипулира мен,че тогава да види кой е номер1..


 Joy Joy Joy Joy  Не ми се мисли какво ще му се случи Випче  Hug

Обаче ако се окаже,че "скапаната" Къртица е градския Деян Неделчев,не знам  ooooh!

# 868
  • Мнения: 12
Аз предлагам утре Тошко да го прегледа хирург,от толкова надувки и пъчене,че е най-най-,като нищо може да му се е образувала Херния ингвиална..

# 869
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Випче Деян е единственият, който напълно съм изключила, като възможна къртица. Хич не мога да си го представя в тази роля.

Общи условия

Активация на акаунт