Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 105~

  • 49 221
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Профи -  hahaha Признавам - не издържах на изкушението с млечната сестра, ама...си е вярно ,че аз обожавам мляко и да си кажем честно нищо по-алкохолно от това  Confused Е...и вода пия, чай и кафе...като не щеш мляко ади - чай, да ни е по турско така.  С тебе требе да идем на Станбул, някой ден, обещай ми!  Praynig Flutter Ще си изкараме чудничко, убедена съм!   Wink Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 21 201
Деми, големи вкусотиики  Heart Eyesси ни поднесла.
В Дизито излезнаха предстоящите сериали и този на Чаатай, и Серенай е сред тях.

http://www.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=217302

# 723
  • Мнения: 22

Релаксче , много хубави дрешки , чудни
Тоя го не искам  Mr. Green
Емир за мене  Flutter

# 724
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
demy - Привет  и на теб! Как си, как ти мина денят? Ние тука овъртолихме Ча, Бу и компания по няколко пъти  hahaha Не ми се мисли кво ги чака в новата тема   Grinning

И аз се присъединявам към поздравите за рожденичките и се извинявам, че все забравям.
Обичам ви, момичета ,бъдете живи и здрави!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 725
  • Мнения: 34
Мераба момичета newsm53 как е настроението бе Heart Eyesгледам нови дрешки Blushджиджи биджи Blushпривет на новодошлите и от мен Blushднес пак ще се черпим Wink

Гани джанъм newsm59  ura  bigdance2 сигурно аз съм последния близнак дето ще ви черпя другата седмица Heart Eyesсамо живот и здраве да е Heart Eyes
хабери пак йок Heart EyesЧа е някъде с фериджето сигурно Wink

# 726
  • Мнения: 0
Лудосче  bouquetДеми  bouquetЖана Hug

# 727
# 728
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Жана - Чудя се колко ли рака има в темата  newsm78 Като се знам колко сме романтични и влюбчиви малеее...  Mr. Green

Сега нещо чок романтик..Емир се обяснява, ех  Crazy

# 729
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Bebeto Chavdarova  Joy  Това требе да е в тагове и да лъснем в целий блеск!  Mr. Green hahaha


# 730
  • Мнения: 22
demy - Привет  и на теб! Как си, как ти мина денят? Ние тука овъртолихме Ча, Бу и компания по няколко пъти  hahaha Не ми се мисли кво ги чака в новата тема   Grinning

И аз се присъединявам към поздравите за рожденичките и се извинявам, че все забравям.
Обичам ви, момичета ,бъдете живи и здрави!  Heart Eyes Hug  bouquet



Икси, е така , така както си му е реда хубавци са кво да ги правим  txtloves
Вижда му се края на работния ми ден Simple Smile
Присъединявам се към идеята ти да си напраим среща ще е забавно. Мен и в Самбула ми се ходи с Вас ама май ще си остане мираж.
Иначе ще супер яко по сокаците в издирване на Ча  Laughing

# 731
  • Мнения: 0

Релаксче , много хубави дрешки , чудни
Тоя го не искам  Mr. Green
Емир за мене  Flutter
Гиземката демек с него ще си партнира Laughing

# 732
  • Мнения: 0
Bebeto Chavdarova  Joy  Това требе да е в тагове и да лъснем в целий блеск!  Mr. Green hahaha



Joy Joy Joy JoyМдааа ние се намерихме Laughing

# 733
  • Мнения: 22
Деми, големи вкусотиики  Heart Eyesси ни поднесла.
В Дизито излезнаха предстоящите сериали и този на Чаатай, и Серенай е сред тях.

http://www.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=217302

Дам, Наде само ще ги гледам тия вкусотийки налага се да сваля 3-4 килца. Laughing

# 734
  • Мнения: 22
Bebeto Chavdarova  Joy  Това требе да е в тагове и да лъснем в целий блеск!  Mr. Green hahaha



Joy Joy Joy JoyМдааа ние се намерихме Laughing

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт