А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 342 306
  • 732
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 200
ОДЗ "МОРЯЧЕ"  БУРГАС  К/С СЛАВЕЙКОВ И ПО СПЕЦИАЛНО ГРУПИЧКА  " ПИНОКИО" УЧИТЕЛКИТЕ СА СТРАХОТНИ ЗА МЕН ТОВА Е НАЙ- ВАЖНОТО.

# 196
  • Мнения: 101
Вече мога да кажа, че нашата  група "Слънчо" в ЦДГ № 28 "Детелина" е най-страхотната група в света, заедно с прекрасните учителки Жана Добрева и Нели Иванова и леля Събка - спокойна съм като оставям детето си на техните грижи. Отнасят се с децата, все едно са техни собствени и винаги ни се обаждат по телефона, ако някое от тях се е ударило или за други важни събития, които ще предстоят на групата! bouquet

# 197
  • Мнения: 550
Искам най-чистосърдечно да похваля нашата детска градина"Мая"!Базата е хубава,естествено винаги има какво да се иска,но по-важното за мен е прекрасното отношение и професионализма на персонала!Благодаря на Г-жа Директорката-дълбок поклон,това е един невероятен ,страхотен човек!!!Благодаря на госпожите ,на лелите,които полагат толкова грижи за нашите деца,благодаря им за търпението и за прекрасните песни и стихчета,които всяка вечер моят син носи у дома и стопля маминото сърце!!! Hug smile3501Дано и занапред  да е така!!!

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много хубави неща прочетох и видях , но за съжаление аз не мога да се похваля с нашата градина.

# 199
  • София
  • Мнения: 2 296
ние посещаваме 108 ЦДГ"ДЕТСКО ЦАРСТВО" в ДРУЖБА и сме супер  доволни
 от всичко

# 200
  • Мнения: 1 734
Много хубави неща прочетох и видях , но за съжаление аз не мога да се похваля с нашата градина.

Може би трябва да си направим темичка - кой ще се оплаче от детската си градина

# 201
  • София
  • Мнения: 4 889
Искам тук да похваля нашата детска градина- "Брезичка" в кв. "Бели брези", и по-точно прекрасните учителки на моя син от филиала в 4-ти блок, които той много обича. Имената им са г-жа Златкова и г-жа Найденова. Благодаря им, че учат нашите деца да бъдат ХОРА!

# 202
  • Мнения: 1 193
Айде и аз да похваля 55 детска градина "ВЕСЕЛИНА" на ул. "Дечо Стефанов"- кв. Редута. Много уютно с басейн, г-жа Хаджииванова и леля Цура са  Peace За мис Софи, пък нямам думи - какъв подход има към децата, направо е невероятна. Доменика все още ходи при нея на уроци. Силно се надявам и Киара да е при същите г-жи.
От яслата на Киа също съм мнооого доволна - детски център "Доверие".

# 203
  • Мнения: 158
И аз да похваля нашата градина 174 ОДЗ "ФЮТ" Peace
Страхотни са! И госпожите , директорката, сестрата, целия персонал и лелите, даже и охраната ни!
Голяма  Hug

# 204
  • Мнения: 455
В една друга тема се бях хвалила, та сега пак ще го направя - много сме доволни от градината на малкия ЦДГ "Марица" в Пловдив. От всичко и от всички мога спокойно да се похваля - синът ни сутрин бяга пред мен за да не закъснеел за градината и за да можел да отидел първи!  Hug

# 205
  • Мнения: 388
Аз също искам да похваля 63-та ясла "Беборани" в Сухата река, София. Сестрите се грижат чудесно за децата; педагожката им организира ежедневни занимания подходящи за възрастта им; хранят ги вкусно и разнообразно. Дъщеря ми за два месеца е научила много нови неща, стана и по-самостоятелна. Благодаря на всички, които се грижат моят ден да е спокоен!

# 206
  • Мнения: 1 849
leni_vas, много ще съм ти благодарна ако дадеш малко повече инфо за градината, като цени и дали работят когато се отработват националните празници. И какъв е начина да си запише човек детето там, сигурно има списъци, класиране, ако да по какъв признак....Дали приемат по следата на учебната година?...

Синът ми ходи в Пипи и сме много доволни! Много научи само за три месеца, учителките полагат много грижи за него, защото не от лесните деца. Wink

# 207
  • Мнения: 1 134
http://cdg40.hit.bg/
ЦДГ 40 "Проф.Георги Ангушев"  в ж.к. "Г. Делчев", ул. "Метличина поляна" 10-това е нашата детска градина-попаднахме в група със страхотни учителки-г-жа Краси(наскоро дъщеря ми покани г-жа Краси да дайде да живее в нас ,защото много я обичала! Hug) и г-жа Янева, да не пропусна и учителката по немски-Снежана Цветанова (дама с железни нерви и много мила и взискателна ,която успя да научи 2.5 годишната ми дъщеря на доста неща по немски, въпреки че бе най-малката в групата Hug ).Благодаря ви от сърце за това, което правите за детето ми!.

Абсолютно подкрепям!!! Направиха чудеса с дъщеря ми!

# 208
Нека и аз да се разпиша в темата! 165 ЦДГ "Латинка". Нашият батко е много доволен от г-жите Ярева и Кирова!

# 209
  • Мнения: 192
Дъщеря ми е в яслата на ОДЗ"Д-р Едгар Бороу " в група "Щурче " и съм много доволна.Когато е болна плаче,защото иска да е на ясла.Имат прекрасен музикален педагог-г-жа Стоева.Дъщеря ми я обожава.Пожелавам на всички децата им да ходят с такова желание с каквото ходи моята дъщеря.Приятен и ползотворен ден.Весели празници на всички .

Общи условия

Активация на акаунт