Подлежат ли на кражба партньорите?

  • 24 934
  • 511
  •   1
Отговори
# 450
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
Мисля че презумцията трябва да е, нещо може да бъде откраднато ако ти принадлежи. Мъжът ми не ми принадлежи, той е решил да е с мен заради някакви мои качества.

# 451
  • Мнения: 7 947
А други просто не сравняват и пак не си лягат. Mr. Green
Вероятно и така сте се взели - без сравнения, и двамата девствени...

# 452
  • Мнения: 755
Мисля че презумцията трябва да е, нещо може да бъде откраднато ако ти принадлежи. Мъжът ми не ми принадлежи, той е решил да е с мен заради някакви мои качества.

 
  202uu

А други просто не сравняват и пак не си лягат. Mr. Green
Вероятно и така сте се взели - без сравнения, и двамата девствени...

...че и непорочни - идея нямаш даже.

Скрит текст:
п.п. интересна техника имаш, да не виждаш очевидното ...после защо лично съм се обръщала към теб... Laughing А дали прочете, че няколко пъти написах, че зависи от типа сравнение драга ми Вилико?! Това само, защото не се стърпях. Няма да продължавам тази дребнавост вече. Twisted Evil

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 15:59 от Fortune

# 453
  • Мнения: X
Мисля че презумцията трябва да е, нещо може да бъде откраднато ако ти принадлежи. Мъжът ми не ми принадлежи, той е решил да е с мен заради някакви мои качества.
Именно!
И ако позволи да бъде "откраднат", значи сам е решил, че го желае.Т.е., кражба няма.    Simple Smile

# 454
  • Мнения: 7 947
Всъщност е наистина дребнавост - аз написах сравнение, ти контрира и написа пет поста - ама вида на сравнението... Peace

# 455
  • Мнения: 9 990
Мисля че презумцията трябва да е, нещо може да бъде откраднато ако ти принадлежи. Мъжът ми не ми принадлежи, той е решил да е с мен заради някакви мои качества.

Презумпцията е точно, че си принадлежат-в добро и в лошо. Твоите качества могат да се сринат/променят за ден-партньорът ти е с теб и в лошо, такива са основите на един брак/връзка.
По принцип всеки се променя, ако те подменят всеки път, когато се промениш.....

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 16:56 от Jizzlobber

# 456
  • Мнения: X
Мисля че презумцията трябва да е, нещо може да бъде откраднато ако ти принадлежи. Мъжът ми не ми принадлежи, той е решил да е с мен заради някакви мои качества.

Презумпцията е точно, че си принадлежат-в добро и в лошо. Твоите качества могат да се сринат/променят за ден-партньорът ти е с теб и в лошо, такива са основите на един брак/връзка.
"Уловката" е, че си принадлежат, докато го Желаят.   Simple Smile
Ако някой от двамата стане обект на "кражба", значи вече не желае да принадлежи на другия.
Т.е., пак няма кражба.просто защото обекта вече НЕ ТИ принадежи, след като не се е противопоставил на "кражбата".

# 457
  • Мнения: 9 990
Не винаги, Катарин хората знаят, какво Точно Желаят обаче, при "качествена" намеса на трети. Някои горко се разкайват после и съжаляват. Има си начини за такава намеса. Т.е. някой е откраднат преди да е решил, осъзнал и декларирал, че не желае. Напротив, по-често чак след намесата се вкарва тази реплика, като оправдание, за по-лесно. Много са редки ситуациите, в които единя си казва-аз не искам повече, пък чак тогава се намесва трето лице. Обикновено третия се крие и отрича до последно, и не е случайно.
И пак да кажа-въобще не иде реч да иска някой да те напусне първо и да не те желае, затова да го "открадват"-това е много лека версия.

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 17:07 от Jizzlobber

# 458
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

# 459
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мисля че презумцията трябва да е, нещо може да бъде откраднато ако ти принадлежи. Мъжът ми не ми принадлежи, той е решил да е с мен заради някакви мои качества.
Именно!
И ако позволи да бъде "откраднат", значи сам е решил, че го желае.Т.е., кражба няма.    Simple Smile

Да ама ако няма крадец , няма и да решава  Whistling няма мътене на мозъци

ТъЙ че ....


# 460
  • Мнения: 755
Защо третият да е злият гений разрушил хармонията между двамата?! Нима третият не се появява, когато в дуото не се появи желание за трети?! Третият няма митични сили, това е само плоско оправдание за действията ни.

# 461
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Защо третият да е злият гений разрушил хармонията между двамата?!

Ако третия е тръгнал да краде да , той е лошия  Laughing Ако милУто е тръгнало на лов за трети  Mr. Green има разлика , не мислиш ли  Wink


И аз мога да се подам на някой напорист крадльо  Crazy като, се замисля малко по филмирано   Crazy

# 462
  • Мнения: X
Не винаги, Катарин хората знаят, какво Точно Желаят обаче, при "качествена" намеса на трети. Някои горко се разкайват после и съжаляват. Има си начини за такава намеса. Т.е. някой е откраднат преди да е решил, осъзнал и декларирал, че не желае. Напротив, по-често чак след намесата се вкарва тази реплика, като оправдание, за по-лесно. Много са редки ситуациите, в които единя си казва-аз не искам повече, пък чак тогава се намесва трето лице. Обикновено третия се крие и отрича до последно, и не е случайно.
И пак да кажа-въобще не иде реч да иска някой да те напусне първо и да не те желае, затова да го "открадват"-това е много лека версия.
В момента, в който изнеряващия се хване на "кукичката на крадеца", то той вече не ти принадлежи. Дори да се скъса от разкаяние и да повтаря по сто пъти на ден, как не е искал да се случи......
Ако човек наистина не желае нещо, няма сила, която да го принуди.
Поддал ли се е на чара/магията/намесата на външния човек, значи го желае-съзнателно или не.

# 463
  • Мнения: 9 990
ама то това не е до желание и нежелание  Laughing  и напротив, в доста от случаите си оставате да си принадлежите...Всъщност 95% от "откраднатите" не желаят да не принадлежат на половинките си, напротив.Т.е. желае да си остане с половинката, а не с третия.

# 464
  • Мнения: X
ама то това не е до желание и нежелание............
А до какво е?

Общи условия

Активация на акаунт