НОЩНА тема след 00:00 часа

  • 7 127
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 563
Как сте момичета,приспахте ли мъжете?  Mr. Green

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Тази тема е като за мен измислена. Аз съм сова, винаги съм била, откакто се помня. За мен ранно лягане вечер е към полунощ. Ако случайно съм заспала някога преди това, значи съм болна. Но аз и в полунощ не лягам. От месеци наред аз спя по-3-4 часа на денонощие. Лягам към 4-5 сутринта и ставам към 8 сутринта със сина ми. Почти всеки ден. Почти всеки, защото ми се случва 3-4 пъти в месеца да си легна по-рано(но не и преди 00:00 часа), или пък някоя събота или неделя майка ми да вземе малкия сутринта и аз да спя до 9-10. Пак казвам ,това се случва няколко пъти в месеца, понякога и по-рядко. Да, сега основно вися пред компютъра нощем, но рядко във форума, форума е скучен през нощта. Или работя, или се занимавам с мои, лични си проекти, или гледам някой филм или сериал. Не мога да се лиша от това време, аз го чакам с нетърпение, цялата къща спи, никой не ме занимава с нищо и аз си работя и се ровя на спокойствие. Режима ми междудругото няма нищо общо с интернет. Преди 10 години, когато нямаше компютър вкъщи, пак бях същата - цялата къща спи, аз цяла нощ пиша едни дневници и истории из разни тефтери...  Crazy

# 17
  • Мнения: 563
...цялата къща спи, никой не ме занимава с нищо и аз си работя и се ровя на спокойствие.

И аз донякъде по същата причина,хем правя разни неща през деня,върша си домакинската работа,изморявам се, но явно не достатъчно. Но и преди като ходех на работа пак се заседявах доста на компютъра  до късно. На мен форума не ми е скучен,все си намирам някоя интересна тема,обичам да чета, и така страница по страница....  #Crazy

# 18
  • Мнения: 1 383
Ройс, същата съм като теб с тази разлика, че аз едвам отлепвам сутрин към 9, за да приготвя закуска и да нахраня детето. После ако той е по спокоен лягам и доспивам до 11. Не те знам как издържаш с тези 4-5 часа. На мен стандартните 8 са ми малко. Обаче пусто не мога по рано от 1-2ч. да си легна. По едно време и следобедното кафе отказах да не ме ободрява. Еле сега като съм с детето по цял ден по парковете, търча като финикиец. Една минута не сядам. Уж трябва да съм изморена, ама пусто не ми се заспива рано. Цяла вечер съм пред компа. Я игри във фейсбук, я форума, я скайп, филми и т.н.

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
И до късно нощем и рано сутрин. Принципно рано сутрин ми е най-спокойно да работя. Когато гоня срокове не мога да спя, а и времето сутрин ми е най-ползотворно. Изкарвам с 2-3 часа сън, но само за определено време, после си наваксвам, мога да спя цял ден с почивки за тоалетна,кафе, храна и пак лягам. Grinning

# 20
  • София !
  • Мнения: 1 240
И аз напоследък стоя до 00:00/1:00 , да ме пита човек с бебе на 4 месеца , вместо да си легна да почивам , аз на следващия ден съм като дрогирана  Crazy  Mr. Green . И така и това да прочета , и онова да видя ... и мъжо ще ме изхвърли вече  Crazy ! Едно време стоях и до 4:00/5:00  Laughing ........

# 21
  • софия
  • Мнения: 4 992
На периоди.

Нощна птица съм, но когато ми се струпат няколко дни с по 2-3 часа задължително предстои един ден само сън- има няма 24 часа. И съм като парцал.После се заричам, че повече няма да правя така, защото явно егн-то вече не позволява. На вторатаа вечер откарвам до 5ч. В 7 чинно съм станала да приготвя децата за училище. Имаше период в който си доспивах преди обед, но тогава какви кошмари сънувам не е истина- в общи линии се събуждах по уморена от колкото при лягане.

Истински се възхищавам на хора които могат да си легнат в 22,00ч.

За мен тогава започва моето време. И целия ден да е мой,ноща е по-ползотворна! ( не ми харесва така, ама на)

Общи условия

Активация на акаунт