Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 13 204
Чинче, честито дипломиране!!! И Честит Рожден Ден на патеричка!
Памперса точно така се маха - от раз... за дневния говоря, защото аз лично ще махам дневен, а по-късно нощен.

Ани, заповядай Crazy
Има ли мами забременели чрез измама ???

 Mr. Green

Магнетче      bouquet

# 76
  • Мнения: 43
 Здравейте,
 
Чинче,честито и от мен дипламиране,доказа ,че си силна жена-две деца и дипломиране .....евала ! Hug

Магнет,честито и от мен! Hug
Много се радвам за всички мами,чакащи нови бебоци! Hug
А за Цвета с тризнаците -страхотно мотивиращо за такива майки ,които като мен едва се справят с трудното характерче само на 1 дете! Laughing
Августа,понеделник живот и здраве сме на плаж на морето! Grinning
Аз да си споделя мъкичката  Laughing не е кой знае какво ,но малко безсилна се усещам-след месец без нито едно напикаване и без дневен и нощен памперс, от седмица откакто и кашля, Дара пак се напикава по веднъж -два пъти и спря да казва ! Не мога да си го обясня,надявам се да е период !
Забелязала съм ,че покрай изникването на зъби спира да казва ,не знам защо ! Сега избива последният кучешки!
Хубав ден ,мамчета!

# 77
  • Мнения: 199
Ичка,и аз мисля,че е период.Просто внимателно я подсещай и ще се нормализират нещата.А колко дълго ще бъдете там?

# 78
  • Мнения: 378
Здравейте Hug

Чинче,  ЧРД и честито дипломиране  bouquet. Наистина си герой bowuu

Честито на Цвета и Магнитчето, леки 9 месеца и красив финал и на двете  bouquet

Мейдънли, честито нова работа  bouquet. Много професионални успехи ти  желая. Какво стана с другото?

Благодаря за честитките и хубавите думи за тортичката Hug.
Ваче, твоята торта всички я помним Heart Eyes От тук взех рецептата. Отчитам като грешка, че напънах цялата пудра захар да замеся, загуби еластичност след последното добавяне и се накъса при покриването.
Сега си търся повод за втори опит, да мине малко време, че ще се захаросаме тотално Mr. Green. Едвам доядохме тортата от детското парти, дойдоха по-малко от половината поканени. Ест валя дъжд и се гъчкахме вкъщи. Да си имаш двор, тревичка, пясъчник, люлка иии... ooooh!
Малко след партито Ивко пак вдигна Т и отново е с ангина. На мен също ми е лошо, но по-скоро от недоспиване и спане на криво (подпряна на лакът и надвесена над хлапето ooooh!).

Дидолинке, как е твоя гръб?

Цитат
Мейдънли,на моя позната приятелката забременя след скъсан презерватив,хапче след секс и то по време на цикъл...  
 Shocked А стига бе!!!
А моя близка със спирала.

Ще пробвам  да кача и аз клипче във фейса с болното момче.

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 19:17 от вампИрка

# 79
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте!

Много хубави новини!  Честито на Цвета и Магнет, лека бременност и живи и здрави бебчета.  На Цвета не си представям как ще и е лека Crazy, но пък щастието ще е огромно.

чинче, честито дипломиране на теб!  Твоето си е повече от геройство - бременности, бебета - нищо не те спря да докараш нещата до край  smile3501

Ние сме на морето.  Не мога да си почина и да се наспя, обаче, Лора става сутрин в 7-7.30, независимо кога е легнала вечер.  Но пък си е приятно - плажче и разнообразие от софийското ежедневие.

Нямаме никакъв напредък с гърнето.  Но пък я приспивам почти седмица без биба.  Всяка вечер си я иска, но си обясняваме, че вече е голяма, изреждаме всички големи, които не искат биби и ... трудничко, но успява да заспи.  Искам да удържа положението и да не се предам, макар че беше толкова по-лесно с бибата, заспиваше за 5-10 минути Rolling Eyes

Бързо да се оправят всички болнички. 
Ире, дано му минава бързичко на Ивко и ти да успееш да се наспиш.  За рождения ден не се ядосвай, по-важното е да сте здрави, да сте заедно и да се обичате Hug

# 80
  • Мнения: 141
Здравейте,група

Чинче,поздравления за дипломирането!Не спираш да се доказваш,машинаа : )))) . От моя скромен опит съм на мнението,че памперсът може да се свали и не от раз.Аз изпишквах Марто навън,въпреки че беше с памперс.Виждаше от неговата приятелка и той проявяваше желание,в послдствие увеличих и слагането на гърне,понеже бях несериозна преди това и така след седмица и половина някъде махнах памперса.Напика се 2 пъти и започна да казва,никога след това не е имало авария.Като има преходен период ми се струва,че е по-малко стресиращо и за двамата.
Бюти,минали сте най-голмия зор ми се струва.Не я давай повече,щом заспива след обяснения си на прав път.Марти питаше за бибата сигурно месец.Приятно изкарване,макар и не като на почивка.
Болничките да се оправят  Praynig
Мейдънли,честито и на теб   bouquet
Бременлки,честито ако четете  Simple Smile
Ние сме на морето от седмица,както и Бюти и аз съм вече много изморена,най-вече защото сме без тати.С приятелско семейство сме,помагат ми,до колкото е възможно,но той си ми е лепенка,така че няма почивка.Още 4 дена и се прибираме,връчвам го на баща му и ще почивам в Пловдив.
Хубави почивки на всички и без болести!

# 81
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте момичета Hug
Много лека бременност на Магнет и Цвета.
Пао, Иве, хубаво изкарване на морето.
За бибата и памперса и на двете деца съм ги махала от раз и не съм връщала нещата, това е моя начин и работи поне при моите деца, разбира се трябва да се подбере и подходящия момент. Успех на всички, големи са вече и за биба и за памперс, достатъчно разбират и започват да разбират повече, което според ме прави нещата по трудни, защото започват да манипулират и да се изхитряват.
Аз ходя на работа, Дани е на лагер на морето, а Мона ще я гледат мъжа ми и свекърва ми,доста ми е напрегнато за което. Добре че ми е добро детенцето и лесно се гледа Embarassed
Целувки на всички.

# 82
  • Мнения: 199
Привет,момичета!

Ире,да се оправи бързичко момчето! HugНищо-догодина градинско парти! Simple Smile

Ичка,вие как сте?Стигнахте ли морето?Приятно изкарване ви желая!  bouquet

Пао,тегавко си е да си сам на почивка с дете.Дано поне да имате много други приятни емоции! Heart Eyes

Бюти, Hug!Ти сега сигурно се и изморяваш повечко...

Ееее,Цвети,ще се справят!Не се безпокой,а си работи спокойно! HugА за памперса и бибата си абсолютно права,според мен.Иска се много постоянство от страна на майката(най вече),иначе нищо не става.Според мен майката трябва също да е готова за това,иначе да не се почва.

Вчера научих,че най-близкият ми приятел от техникума е починал. CryТочно се бях вдъхновила да си организираме среща,че имаме годишнина тази година и ентусиазма ми падна...

На всички приятна седмица изпълнена с много усмивки желая! newsm51 Бих пуснала и кафенце,но...

# 83
  • софия
  • Мнения: 1 305
Августа, съжалявам за загубата ти, аз миналия месец бях на погребение, съпруга на приятелката ми го убиха в дома им и Cry и все още не мога да се отърся от всичко това. Кажи за дечицата цяло лято ли ще са на морето, голям кеф. Напиши ми моля, адреса на сладкарницата, аз съм на Ръковска, някой ден да дойда да те видя.

# 84
  • Мнения: 43
Здравейте,

Августа,нямаше да пиша ,че да не помрачавам настроението морско ,но ....заради теб-ми не сме добре ,Дара 3ти ден е на АБ и все така вдига темп.,днес пак сме при педи ,отложихме морето с 2 дни ,хората в хотела засега ме разбират ,но не знам ако излезне нещо още по-сериозно какво ще правим .....може би ще помолим те да кажат кога ще имат възможност да ни приемат!

На мен ми е доста тегаво тези 3 седмици -една след друга се разболяваме ,някакъв омагьосан кръг е!
И аз съм с болно гърло ,но се държа ,дано детето се оправи ,развали ми се настроението морско ,а и на 10ти ставам на 30 г-.бяхме си запланували празник на морето ,но....явно трябва да си помня юбилея с кофти емоции !

Цвети,и аз мисля ,че това е начинът ,и при мен засега е ок ,с изключение на това ,че сега като е болна се напишква посред нощ и става плачейки!Ще се справят ТМ със свеки! Hug

Бюти,надявам се да си ок и колкото е възможно да почиваш! Hug

Много неприятни емоции с тези погребения! Cry

Хубави морски дни на почиващите и на всички много много здраве! Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте Hug
Ехх има и лоши и хубави новини...изчетох всичко и аз, съжалявам за загубите и за болничките Praynig Hug
Честито на рожденниците, които съм пропуснала, да са живи и здрави Hug Praynig
Честито и на бременните Heart Eyes
Ние се върнахме от морето, аз го изкарах цялото с конюктивит, сега и дребното го хвана...Но се надявам бързо да мине (въпреки че мен ме държа 2 седмици) и чак от днес съм на работа...Но се надявам заради кърменето да мине по-бързо при него Praynig
И ние не сме до никъде с памперса, в къщи седи без, но си се напикава, не казва изобщо, само ако го подсетя...Навън и като спи е с памперс. Бибата уж я махнах, на морето не я бях давала, ама тука тая седмица се случи да му я дам 2-3 пъти, защото не можеше да заспи в количката и ревеше...Ще видим днес майка ми дали е успяла да го приспи без бибата...
Понякога като се замисля, ако спра да го кърмя, махнем памперса и бибата, и то нищо бебешко не остава, станаха си големи бебета ни Confused Laughing Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 90
Ичка,аз пък се включвам специално заради теб  Hug    Не се отчайвай! И ние бяхме така тези седмици! Дара от колко време вдига темп? Тя вади последен кучешки,нали? Ще видиш,че ще излезе и всичко ще се оправи! За морето хич не се тревожи,няма да ви избяга почивката,кофти е да се променят плановете,но здравето е по-важно  Hug

Цвети,Аугуста  Hug

ВампИрка,  за съжаление никак не съм добре  с кръста  Confused Не мога да се наведа изобщо напред,боли ме. Не питай как къпя Надя,а домашните задължения съм ги свела до минимум( срам не срам) .. Даже мислех да ходя до София,до св.Иван Рилски да си правя ЯМР,но сигурно ще отскоча до Варна,че ми е по-близо... тук лекарите са просто потресаващи  Close

Иначе Надето много ме слушка ,  от няколко дни не се напишква и през нощта, събужда ме и ми казва,че иска на гърнето,усеща се явно. Все повече бърбори смислени неща,много е сладка  Heart Eyes Сега е на вълна "може ли" и за всяко нещо пита,хах:)

Чинче,браво на теб!
Бюти,приятно изкарване,сигурно хич не ти е леко вече в жегите..

Дано не съм пропуснала нещо,хубав ден на всички и никакви болести вече  Praynig

# 87
  • София
  • Мнения: 13 204
Дидолинке ЯМР-то е задължително. Аз правих. То дава най-добра картинка какво се случва  Hug Малко трудно се издържа, ама ... Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 90
Ваче,аз имам,ама ми е стар  - отпреди 5години. Тъкмо сега ще звъня да видя как става записването...

# 89
  • София
  • Мнения: 13 204
Ваче,аз имам,ама ми е стар  - отпреди 5години. Тъкмо сега ще звъня да видя как става записването...
Стискам палци значи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт