Отговори
# 660
  • Мнения: 4 411
Благодаря, момичета, за подкрепата.  Hug

Стискам палци и аз  Hug

# 661
  • Мнения: 4 370
Билянче, на мен и това ми звучи достатъчно стряскащо! Моля се проблема с Румен да се разреши по най безболезнения начин. Сигурно ли е че ще ви отпуснат средства от фонда? Ако има нужда , пиши да помагаме!

Майденли, Никола уж ми разказва какво се случва в градината. Не мисля че там е проблема (надявам се да съм права), понеже му харесва там и не иска да си тръгва. Винаги го взимам последен иначе няма шанс да си тръгне. Последно време започнах да му се карам ако се изпусне и доста понамали напишкванията. Не мисля че това е правилния подход, затова и до сега не му правех забележка, но много взе да се отпуска. Е, като не става с добро се налага да обърна и другия край!

Вчера ходихме на пикник в гората! Тази сутрин докато го обличах, реших че нещо на крака му е кърлеж и му вкарахме още малко психоза със сестрата докато се опитваме с една лупа да установим е ли е или не е. Дано все пак да излезе че не е, че голяма борба пада.

# 662
  • софия
  • Мнения: 1 305
Ани стиснати палци и от мен, дано всичко мине по най-добрият начин Praynig Hug

# 663
  • София
  • Мнения: 3 067
Билянка, пожелавам всичко да е наред и манипулацията да е успешна  Hug Praynig Знае ли се вече кога ще е?
Ичка, честити розови гащи  Simple Smile
При мен големи притеснения се появиха. Ходих на втора ФМ и там докторката установи, че имам патологично намалели води.  Седмицата преди това ходих и на ЖК и в Токуда, че нещо стомаха ме болеше - не ми казаха за такъв проблем. И сега се започна чуденката да не би да имам спукване. Аз нищо не съм усетила. Ходих и при моя доктор - и двамата са на мнение, че бебето си е добре, даже порасна за тези дни, нормална плацента, бъбреци, кръвопоток и т.н. Почнах да пия антибиотик срещу инфекция (заради скарлатината). След два дни стрес взех да се филмирам, че имам течение и се изстрелях в Шейново уж да ми направят тест за изтичане на води. Там един доктор прави някакъв тест, вагинално също ме прегледа - вика няма изтичане. Днес ходих пак при ФМ докторката - тя каза, че промяна няма, което е добре, но този преглед в Шейново нищо не означавал, искала Амнишуър да направя и сега хайде пак отначало филмите. Ама най-вероятно нямало изтичане. А пет минути преди това - знаела ли съм аз какво може да стане, как да не можело да спасят и бебето, и мен  ooooh! Луда работа. Чакам си и микробиологията сега и умувам да изчакам ли с този тест до вторник моя доктор да ми го направи или утре да ходя някъде. Едва ли някой се е сблъсквал с такова чудо, но да споделя  Hug

# 664
  • Мнения: 2 837
Ох, Мейдънли, дано всичко е наред. Здравата са те уплашили...

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Maidenly, а къде ходи на ФМ?  Да не би те нещо да преекспонират, ако на всички други места казват, че си ок? Поне на мен за едно място ми казаха, че винаги намирали някакъв проблем, естествено и аз имах... (Шунката съм)

# 666
  • София
  • Мнения: 3 067
Шунче, в Света Петка ходих. Кое е това място с диагнозите? Че и се чудя дали да търся друго мнение.

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Във Фемина... Трябваше ми малко време да се сетя името, толкова далечни са ми тези неща вече Simple Smile)))

# 668
  • София
  • Мнения: 10 696
Шунче, в Света Петка ходих. Кое е това място с диагнозите? Че и се чудя дали да търся друго мнение.
Кой те гледа в Света Петка?

# 669
  • София
  • Мнения: 3 067
Шунче, в Света Петка ходих. Кое е това място с диагнозите? Че и се чудя дали да търся друго мнение.
Кой те гледа в Света Петка?

Една млада докторка - д-р Панайотова.
Тоя пък тест го няма никъде в аптеките, евентуално в понеделник. За капване с бром-нещо си няма материал. Така че мисля да поотпусна душата малко, че ми писна. Вече взех да се чудя да не са ни урочасали нещо, че от глупост на глупост скачаме  Crazy

# 670
  • София
  • Мнения: 10 696
Иди пак там, нали до 20- та поликлиника света петка? И искай д-р Сигридов да те прегледа обаче.

# 671
  • София
  • Мнения: 3 067
Иди пак там, нали до 20- та поликлиника света петка? И искай д-р Сигридов да те прегледа обаче.

Да, благодаря  Hug

# 672
  • Мнения: 4 370
Е, все пак се оказа че нещото в крака на Никола е кърлеж, но го извадиха безпроблемно. Треперих му няколко дни след това, но мисля че вече мога да отдъхна. Не се появи зачервяване!

Миналата седмица водих децата на карнавал. Там Никола спечели награда за най-атрактивен участник. Доста ме изненада при все че още не може да говори много чисто, но пък наистина си е доста атрактивен. Това хич не го притеснява и умее да завладява аудиторията.

Днес ще имат празник в детската градина. Ще играят на сцена. Надявам се и там да се представи добре!

Майденли, понякога на ФМ малко пресилват нещата, за да те накарат да ходиш по често. Всичко е за пари!

# 673
  • Мнения: 4 411
Здравейте момичета. Как сте?

Цяло лято никой не е писал тук, дано сте си починали добре?
Успешна учебна година на малки и големи деца!!!

Хайде разпишете се да кажете кой как е? Бременните мами до къде стигнаха, че забравих кой кога щеше да ражда?

# 674
  • София
  • Мнения: 13 204
Ехооо, тук сме Simple Smile))
Добре сме. Изкарахме един месец на море и планина. Малка Ралка е на градинка вече. Трудно се адаптира и плаче няколко дни, ама ще се оправи  Wink
Върти ни ежедневието и така...
Гледам Мейдънли е родила!  Hug Hug Hug Да й е живо и здраво момиченцето! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт