а когато бяхте в 9 месец...

  • 2 997
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
Скоро една позната ми разправяше,че е повръщала от началото до края дори за последно повърнала точно преди да роди. Sick

# 31
  • София
  • Мнения: 44 223
гадене - не точно, за цялата бременност само 2 пъти ми се случи това щастие, а в 9-тия ми ставаше чат пат лошо - все едно се задушавам и не ми стига въздух, една силно ментова дъвка пооправяше положението:)

# 32
  • Мнения: 1 107
Не ми се е гадело изобщо по време на бременността, но в деветия месец като цяло се чувствах гадно и исках вече да раждаааааам Simple Smile

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Гадеше ми се, но при мен се получаваше понеже имах зверски киселини, понякога дори повръщах от тях.
Аз също, понякога даже не можех да спя.Освен това в 8 мес. пипнах някакъв стомашно-чревен вирус с повръщане и разтройство.Стискам палци времето,което ти остава да мине леко...а,и раждането също!

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 10:05 от ivap

# 34
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Изобщо не ми се е гадило през цялата бременност, но затова пък имах киселини, но бне съм повръщала от тах.

# 35
  • Мнения: 603
Не точно гадене, но ми ставаше тежко, ако хапна нормално количество. Имах и ужасни киселини - предимно вечер.
Съветът ми е да ядеш често и по-малко. Стомахът се притиска и за нормално количество ядене вече няма място. Ако имаш киселини, избягвай сладкото.
Още мъничко е останало. ЛЕКО РАЖДАНЕ!

# 36
  • Мнения: 524
На мен лично не ми се гадеше, но братовчедка ми каза , че толкова и било лошо, че  драйфала така както не го била правила първите 3 месеца.
Споко няма нищо страшно. Само сподели  с лекаря ти за да не се окаже , че ти липсва някой витамин ( в което се съмнявам) ама знае ли човек..

Леко раждане и да се похвалиш с прекрасен бебо Laughing

# 37
  • Мнения: 1 416
Аз, лично, не можах да остискам до деветия месец...  Confused Но знам, че при много жени гаденето се завръща със страшна сила и доста от тях повръщат до последно на магарето...  Sick

# 38
  • Мнения: 4 362
Ми на мен понякога сега ми се гади,но повече мисля,че се дължи на падането на кръвното ми  Rolling Eyes (с ниско кръвно съм)

# 39
  • Мнения: 7 430
Изобщо не ми се е гадило през цялата бременност, но затова пък имах киселини, но не съм повръщала от тях.

И при първата бременност бях така - сега също Peace

# 40
  • Мнения: 36 033
не ми се е случвало, да не е от притеснение?
леко раждане!

# 41
  • Мнения: 82
 На мен ми се гадеще само в началото,после не.Но имам познати които изкараха цялата бременност с такива неразположения.Не се коси всичко е наред и е нормално Wink

# 42
  • Мнения: 1 938
Не, не ми се е гадило през цялата бременност.

# 43
  • Мнения: 247
Не ми се е гадило през цялата бременност Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 2 164
През цялата бременност не ми се е случвало да ми се гади. Но за сметка на това през деветия месец ме мъчиха зверски киселини  Sick

Общи условия

Активация на акаунт