а когато бяхте в 9 месец...

  • 2 987
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
В 9 месец ще усетиш много нови и различни неща.

Успех.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 181
Гадеше ми се и повръщах от началото до края.Естествено в 9-ия месец не така както през първите.

# 17
  • Мнения: 1 613
Не ми се е случвало  Rolling Eyes
Леко раждане Wink

# 18
  • Мнения: 1 555
Напълно нормално е да ти се гади не се притеснявай Това е признак за скорошно раждаене  Grinning
Леко раждане и прекрасно здраво бебе   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
Не ми се е гадило след 4-ти месец. Но в 9-и, естествено бебето притиска стомаха, белите дробове и особено като легнех, едвам дишах. Също имах и киселини от повечето храни, а по средата на бременността открих, че ми става лошо от домати.  Crazy
Скоро ще приключат тези притеснения!

# 20
  • Мнения: 49
Не ми се е гадило нито в началото нито в края на бременността. В 9ти месец обаче имах киселини, които ми минаваха щом изям една червена ябълка.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 99
Аз имах лека бременност и не ми се е гадило,но акушерката беше казала,че в 9-я е нормално да се случи и да не се притеснявам,т.к. плода е голям и притиска  и нарушава нормалната им дейност.
Споко и леко раждане.

# 22
  • Мнения: 1 370
Гадеше ми се във началото на 2 месец. В 9 - не

# 23
  • Мнения: 1 645
От 3 месец до малко преди да родя - все ми се гадеше,а и не само..........

# 24
  • Мнения: 2 271
На мен не ми се е гадело през цялата бременност,но една позната отиде да ражда с повръщането!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Повръщах около 10-15 дни във 2 месец, след това не

# 26
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
zdravei!poslednite 2 meseza bqxa yjasni.postoqnno imax kiselini i vsqka ve4er povrashtax!oste malko tarpenie!uspex i leko rajdane!

# 27
  • Мнения: 8 505
Не ми се е гадело и не съм повръщала (с едно изключение,което не се дължи на бременността) изобщо.

# 28
  • Мнения: 313
Лека раждане. Не ми се е гадело, но от страх направо бях спряла да се храня.

# 29
  • Мнения: 3 861
Гадеше ми се до 5-я месец, след това ми прилошаваше само като преям Embarassed
Леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт