Лято, може би - Франция 35

  • 33 380
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Е какво, 28 градуса днес, над 30 този уикенд. За мен това е много, колкото не понасям студ, толкова и жега.
Ла Франсез, утре дават гръмотевични бури, освен да идем на закрита тераса.

Иве, видях и аз градината, браво на вас. Къде точно живеете, бях останала със спомен, че е в Париж.

# 16
  • Мнения: 3 241
Mystic, около Париж Simple Smile В предградията.
Мерси за комплиментите, който от непарижанките минава насам - да се обажда да види на живо.
Местните така или иначе ще ги организирам.

Ох, днес пак стачка на транспорта. Ако така продължават септември месец ще е доста труден.

# 17
  • Мнения: 14
Как може би? При нас вече мирише на ваканция.

# 18
  • Мнения: 934
Става mystic Simple Smile Аз само да съм седнала...
Днес беше ужасна жега,сега гаден вятър и студ...

Ивенце,един ден и аз искам къща като вашата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 14
Вчера си купихме самолетни билети за Бг.

# 20
  • Мнения: 390
Здравейте, дами,
къде- топло, къде-студено, все пак, ваканцията наближава  Grinning
При нас вчера съвсем замириса на море, толкова беше горещо. Днес пак се заоблачи.

Аз имам един процедурен въпрос, ако има просветени  Simple Smile  Как мога да съобщя за новия си адрес в URSSAF? Работник съм, не работодател. Нямам лично пространство там. При предишна смяна на местоживеене работодателите ми го смениха. Сега новите ми казват, че трябва аз да го направя. Пратих писмо с обяснение в URSSAF, но нямам нито отговор, нито фиш. Какво трябва да направя? Вече тече вторият месец.

Благодаря предварително и ви желая страхотен уикенд!

# 21
  • Мнения: 3 241
Tania, веднага отговарям Simple Smile
Ти трябва да си смениш адреса в здравната каса CPAM.
С URSSAF нямаш вземане-даване като salarié, това го прави работодателя  Peace

# 22
  • Мнения: 44
Като прочетох, че Ariel има билети за БГ и се сетих да споделя с вас един чудесен разказ. Дано не сте го чели все още!

http://www.public-republic.com/magazine/2013/05/105589.php

# 23
  • Мнения: 628
Привет момичета! Тук е напечено ... Пианото, това за петата ракия е разкош, четем и препрочитаме през два три дни, но да знаете какво става тука... http://m.dnevnik.bg/evropa/novini_ot_es/2013/06/14/2081799_sveto … noto_izbirane_na/

в момента София е блокирана, протестиращите отиват към нар-събр (не го пиша умишлено, че ме е срам от тях...), аз след малко сигурно ще тръгвам натам (ако се оправя с домашните),ако не - утре и в неделя съм там, страшно стана в нашата родина.

# 24
  • Vienna
  • Мнения: 266
Извинявайте, че така нахълтвам с въпрос. Моля кажете ми кога свършва училището за  2ри клас, държавно училище в Париж? Т.е. Кога има дават дипломите и задължително ли трябва да са там последния ден. Благодаря предварително  Hug

# 25
  • Мнения: 934
Привет от Страсбург с mystic

Имаме хубаво време,не е горещо...Надявам се да се задържи.Аз гледам за билети и ще пътуваме от Брюксел...ух,ново приключение,никога не съм пътувала оттам Simple Smile
Приятен уикенд на всички Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 юни 2014, 06:48 от AnMary

# 26
  • Мнения: 1 194
Е, наздраве девойки! Laughing
Тук пак е мрачно и ветровито! Няма да дойде лятото и това си е!
Аз изпратих мъжете на празника на джудото, малко ще си почина и после отивам за връчването на медалите.
На няколко фронта се бием тук последните седмици и направо изкрейзвам!


Ариел, ако е удобно, може ли да ми кажеш колко струва един самолетен билет отив<ане и връщане?
Аз ги купих рано-рано , както винаги, но с последните събития при нас може да се окаже , че идеята да стоим в Бг, не е добра. Искма просто да преценя дали е интересно да се купуват билети ласт минут?

# 27
  • Мнения: 273
lafrancaise , чудесни сте! Наздраве!

Ивенце и аз да ви поздравя за градината, чудесно сте се справили! Завид! Simple Smile

Пианото, много е хубаво това разказче! Преди няколко дни гледах предаване за това село. Наляга ме някаква носталгия по такива места, в същото време си давам сметка, че някои процеси са необратими и миналото е по-добре да си остане минало иначе може би ще си изгуби очарованието.  Embarassed

Боби и аз съм си в БГ и съм изумена и опулена  Shocked от събитията тук. Скука няма, дори и пред ваканционно. Всичко е толкова абсурдно, че е трудно да се коментира.

Тук при нас е доста топло вече. Имаме си съседчета и малко паркче, точно пред наща къща, та децата са постоянно на вън и пада голяма игра и веселба. Напомня ми за моето детство, хубаво е!

# 28
  • Мнения: 14
Мария, ние летим с Луфтханза от Лион с прехвърляне в Мюнхен за 560 евро за мене и детето.

# 29
  • Мнения: 1 194
Благодаря ариел,  Grinning билетите ви са по- евтини от нашите Wink

Общи условия

Активация на акаунт