Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 106~

  • 39 792
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Привет отново Hug Hug Hug

Ирка, не знам какъв цвят са очите на Ча, но са толкова дълбоки, че ти се иска да се удавиш в тях и да не викаш за помощ Heart Eyes


# 691
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Лелее сега четох какво притежава с майка му и още някакъв новия на Данс #Crazyмутра от класа и за капак от ДПС ooooh!офффф ще откача с тия ooooh!

# 692
  • Мнения: 34
Рени приютявай ни в 107 тема вече Wink Wink Wink

# 693
  • Мнения: 0
Рени приютявай ни в 107 тема вече Wink Wink Wink
Има време до утре Mr. Green

# 694
  • Мнения: 107
добър вечер, мисля, да почерпя скромно поради наличието на всички взети мои изпити и преминаването към третата година от обучението ми/кога минаха вече цели 2 не знам../   bouquet

Скрит текст:





вие как сте, какво правихте днес?

 Joy

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 20:40 от mаrtin1991m

# 695
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Марти - а за диабетици кво предлагаш, туй за мене е отрова, чоджум(шегувам се ,да не се втурнеш с картинки, недей ,Татти ей сега ще мине с парцала и щи забърше поста, скривай толтите веднага и сложи някаква снимка от сериала)

Ох, преди години как бих са наплюскала...с всичко ,по много, ама...вече свъ!
 Миналата година когато отидох за първи път в Истанбул и за първи път застанах пред витрина на сладкарница...устата ми се стегна. Никакъв повик не изпитах и желание да опитам от ония планини от баклави ,локуми и всякакви мариновани в захар сладости. Това  е неописуемо и поразяващо пиршество на сетивата. Определено мисля ,че е време да заживея в Стамбуля ,че веднъж за винаги да спре да ми се яде сладко  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 107
аз не бих устоял...просто..яде ми се,какво да се направи.. не мога да гледам и да стоя  newsm78 малко може да е,ама ще си хапна, явно имаш силна воля

# 697
  • Мнения: 34
добър вечер, мисля, да почерпя скромно поради наличието на всички взети мои изпити и преминаването към третата година от обучението ми/кога минаха вече цели 2 не знам../   bouquet







вие как сте, какво правихте днес?

аферим бе чоджум Blushади честито да ти е Blush

# 698
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Брех, не си виждам дрешляците newsm78
Ни шапка, ни гащи Sad
Вие виждате ли ми ги?

Аз вашите ги виждам Confused


Мартиии Hug Браво, честито!!! Продължавай със същия мерак и с тез шестици дето ги въртиш Laughing

# 699
  • Мнения: 107

аферим бе чоджум Blushади честито да ти е Blush

дешекредерим абла  Blush мале като се прибирах с градският транспорт след изпита,имаше един...Ром в 3та възраст вече, който не спря да говори на развален турски...ей побърка ме, идваше ми да ми кажа Не се намираш в Турция,а в България..замълчах си /тоя път/  Thinking

# 700
  • Мнения: 107
Мартиии Hug Браво, честито!!! Продължавай със същия мерак и с тез шестици дето ги въртиш Laughing

ами, не е 6, а 5, никой нама отличен, те тези двете по счетоводство не пишат 6  Mr. Green но бая скъсани си има

# 701
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Марто,бравос,хайде все така да имаш повод за черпня  Peace
Лава, Hug дано бързо се оправят дечицата,че лятото с тия вируси,температури ужас е направо ooooh!
Ох,това много ми хареса Flutter
Гъбке,аз ти ги виждам Peace

# 702
  • Мнения: 18 785
добър вечер Hug кво стана сега Ча ли не го харесвате сега ееее 1-2 не толко хубави снимки и го зарязахте тц тц тц
Мартиии айде да ти е честит взетия изпит  Hug

# 703
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Марти - хаххаха...Воля? Кой? Аз? Да бе , да..воля...имам..ама друг път! Имам висока захар, кръвно и краката са ми петносани...диабет му се вика. Имам си и лекарства и инжекции ,всичко си имам. И апетит за сладко си имам. Секна , проклетникът, само пред оназ витрина до гара Серкеджи. Ама такива камари, ум да ти зайде...Пожелавам ти да ги видиш на живо в най-скоро време.
Пък , ако е писано заедно да сме с цялата психария тука ,ехе... hahaha Ще се облизваме дружно  Joy

# 704
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Искам те ...  Heart Eyes

Скрит текст:




Мерси, Ирка, щом вие ги виждате, пак добре, може и аз по някое време пак да си ги видя Joy

Нещо ни продължава романтизмът май Heart Eyes
Човъркаме си в сърцата и душите Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт