Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 106~

  • 39 781
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 107
ами, не знам какво да ти кажа - гадно е, че имаш тази диагноза...но не може ли да си хапваш от време на време по нещо, и баба има диабет, но си позволява понякога по нещо...

Иначе благодаря за пожеланието - наистина искам да отида в Турция,това е една от мечтите ми..но ще видим, може би догодина по това време...все пак трябват и финанси малко или много..

# 706
  • Мнения: 0
Марти честито Hugи благодаря за почерпката  bouquet

Нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=724219.new#new

Мамата ми скъса нервите #Cussing out

Ох мириши ми на 97г bg bg bg

# 707
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Да, понякога се почерпвам, все пак и "Асан е ора!"  Grinning

Знаеш ли ,че всеки следобед през Русе минава международния влак Букурещ -Истанбул. В 18.30 някъде е на Г.О. Аз ходих с него. Спални вагони. Шафнерът е турчин, че вагоните са си техни. На нас ни се улучи говорещ български. Даде одеала, чаршави, възглавници. Лягаш, изпъваш се, към 2ч си на на турската граница. Слиза се, прави се паспортна проверка и после тютюф айде на Стамбул. По разписание към 7.30 е на гара Серкеджи.  Трябват ис пари, така е , без пари не става, колкото повече , толкова повече  Wink

# 708
  • Мнения: 0
Брех, не си виждам дрешляците newsm78
Ни шапка, ни гащи Sad
Вие виждате ли ми ги?
И аз ги виждам Laughing

# 709
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
По БНТ /Панорама/ тече предаване за протестите в Турция.

# 710
  • Мнения: 21 201
Мартине, честито.
Габи, виждам ти ФЕмирския ав и крачол, както и разярените Корай и Емко.....бой на негри в тъмна нощ, в случая в школото. Joy

# 711
  • Мнения: 272
привет  Hug

ако това са нови снимки на Чаатай, защо е с шапка, пак да не се е подстригал  Thinking

аз пък ходих в Истанбул през 2010г., на инфотур за туристически агенции, с автобус. Хотелът ни беше в район Лалели. Понеже беше инфотур за два дни обиколихме около 20 хотела в този район, и хората се постараха да си покажат гостоприемството. Даже ходихме в хотелския комплекс и голф игрището, дето е преди влизането в Истанбул. След това го видях същото голф игрище в "Забранения плод" - Бихтер, Бехлюл и не помня кой още ходиха там да играят голф. Абе страхотен е този град, има си от всичко по много. При първа възможност пак бих отишла.

знае момчето къде да си сложи ръката, хич не е будала  Heart Eyes

# 712
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999

Какъв цвят са тези негови очи бе Crazy

Много светло-кафяви.
Ваня, бързо да се оправят децата ти.
Звезде, а ти вземи се съвземи, че по-хубаво от Петък вечер няма преди почивните дни.

Дясното светло кафяво, лявото пъстро. Wink

Знае къде да си сложи ръката, ама момето ни какви белтъци метна нагоре в следващата секунда! Добре, че камерите снимат, иначе току виж му беше извъртяла един. Joy

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 21:54 от profi_1

# 713
  • Мнения: 272
оооо мисля, че тя изобщо не трепна Wink

а ти как така ги видя тези различни очи на Чаатай  ooooh!, според мен са му светло кафяви

# 714
  • Мнения: 141
Марти, Hug  bouquet
поздравления за успешно приключилата учебна годна.

Дими, Hug щом редакторът Йозтюрк го е оставил този кадър, значи всичко е в реда на нещата, защото около 7 минути бил орязал от 43 епизод.

# 715
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
На няколко клипа се вижда ясно как стрелва поглед нагоре. Laughing Не съм сигурна дали същото се вижда и в самия филм. Насичала съм си и съм връщала няколко пъти клиповете само за да проследя реакцията ѝ. Затова съм сигурна. Peace
И с очите на Ча така. Изгледах много снимки и много кадри и съм почти сигурна, че има макар и минимална разлика в цвета на очите му. Не разбирам турски, но мисля че при участието му в програмата на Саба Тюмер го питаха нещо подобно - дали очите му са зелени, кафяви или пъстри, той даде различни отговори и в студиото доста се посмяха. Ама да ме провери някой дето говори езика, че аз доста "надграждам"  Joy покрай няколкото думи, които съм успяла да разбера. Пък и в момента не съм сигурна дали беше точно в това интервю. newsm78

Марто, честито!  bouquet

# 716
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Тц, на Чаатай очите не са просто светло кафяви, а са цвят лешник. Ето ,такива

Понякога зеленеят, ето така


Боже, докато изровя тия лешници попаднах на емнайсе такива  Joy Mr. Green

Скрит текст:

# 717
  • Мнения: 272
ти ще ме накараш пак да го гледам този момент, аз пък съм си останала с впечатлението, че тя изобщо не трепна

# 718
  • Мнения: 21 201

Какъв цвят са тези негови очи бе Crazy

Много светло-кафяви.
Ваня, бързо да се оправят децата ти.
Звезде, а ти вземи се съвземи, че по-хубаво от Петък вечер няма преди почивните дни.

Дясното светло кафяво, лявото пъстро. Wink


Един единствен път го забелязах когато беше в стаята й, но съм далеч от мисълта, че е с различен цвят на очите. Wink ooooh!

# 719
  • Мнения: 21 201
ти ще ме накараш пак да го гледам този момент, аз пък съм си останала с впечатлението, че тя изобщо не трепна
Аз забелязах същото. Никаква реакция от нейна страна когато си сложи ръката.

Общи условия

Активация на акаунт