Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 106~

  • 39 793
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 34
оставям ви за малко  Stopдо после Hug

от фейса:ВАЖНА НОВИНА!

Най-гледаната медия у нас БТВ пуска продължение на турския сериал с Хазал Кая - "Огледален свят" Епизодите от съвременната приказка за пепеляшка ще се въртят от понеделник до четвъртък от 20:00, като ще се позиционира по един епизод до 21:00, изключение ще има само на 1 юли, когато е премиерата на новия сезон и ще се излъчат два епизода до 22:00. "Огледален свят" ще замести "Времето лети"
, който за пореден път излиза в почивка, като последния за сезона епизод ще се излъчи на 27 юни (четвъртък).

# 676
  • Мнения: 1 117
анкетка: Кой е най-успешният играч?  Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue http://www.medyaninsultanlari.com/ Ча пак е втори Hugдано не повтарям тази анкета Blush
Mного е назад.  ooooh! 4-ти е. Гласувайте!

Скрит текст:
що 4 бе newsm78 newsm78 newsm78
Защото си пише.   Rolling Eyes След Енгин, Туба и Селен е.

# 677
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добър вечер! Hug

Петък вечер е... ooooh! би трябвало да съм доволна, но нещо много ми е криво... Rolling Eyes

На новите снимки Чаги ми изглежда доста измършавял... Mr. Green да не вземете да го разлюбите сега... hahaha

# 678
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ей туй друго нещо казва Mr. Green
Икси,не е само камерата,има снимки подобни на тези,в ежедневието си и си беше същия,ама тук нещо,много ми е слаб и лицето му направо се е променило,то като ти изпъкнат скулите и нормално да имаш различен вид,да вземе ми се налее малко,че ако изглежда така,веднага ще му поискам развод Mr. Green

# 679
  • Мнения: 0
Мераба newsm18 newsm18 newsm18

Илда spoko

Еееее на тая анкета много се пристрасни  Laughingкато има и мъже и жени Laughing

Много хубави колажи  bouquet  bouquet  bouquet

# 680
  • Мнения: 21 201
Охххх, сега да не изкарате Чаги, че е заслабнал от любовна мъка по Хазал. Joy
Много си е добре момчето и не е измършавял, по-добре да е елегантен, отколкото когато беше надебелял в сериала през втория сезон. Rolling Eyes

# 681
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Клоди,  love001

Ирка, Hug нИдей така...ще зарадваш другите, не му давай развод, че опашката от чакащи е дъъъъъъъълга.... Mr. Green

# 682
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ей това е моето момче Heart Eyes Heart Eyes
Какъв цвят са тези негови очи бе Crazy
 Heart Eyes Heart Eyes
Ето снимка в ежедневието,същият си е,като на екрана Wink

# 683
  • Мнения: 5 591
Здравейте!
Прибрах се от тръстиката и влизам за малко при вас. Hug
Скрит текст:
Малкия е болен. SadА каката е паднала докато е играела днес навън,и я боли глезена сега. Tired Sad

анкетка: Кой е най-успешният играч?  Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue http://www.medyaninsultanlari.com/ Ча пак е втори Hugдано не повтарям тази анкета Blush

Гласувах,но Чатай е много назад едва 8% .

ild7210  Hug  littlexsecrets  :hug:Zhana Georgieva Hug  relax  Hug ИКСИ  Hug galq_222  Hug,много хубави снимки на Джейда Атеш.  Heart Eyes

Хубава  петъчна вечер на всички!  bouquet

# 684
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Клоди,  love001

Ирка, Hug нИдей така...ще зарадваш другите, не му давай развод, че опашката от чакащи е дъъъъъъъълга.... Mr. Green
Илде  Hug аз ще си го охраня едно хубаво,и заедно после с мен в залата да отиват където трябва килограмите,каква е тая хърбава работа,ми той сега в никакъв случай не може да вдигне Хазалчето Mr. Green

# 685
  • Мнения: 0
Лава Hugбързо оправяне на децата мила Hug

# 686
  • Мнения: 21 201

Какъв цвят са тези негови очи бе Crazy

Много светло-кафяви.
Ваня, бързо да се оправят децата ти.
Звезде, а ти вземи се съвземи, че по-хубаво от Петък вечер няма преди почивните дни.

# 687
  • Мнения: 5 591
Лава Hugбързо оправяне на децата мила Hug

Рени  Hug Ирка Hug  Наде  Hug
Скрит текст:
Като се прибрахме в къщи започна да повръща,пипнал вирус.

# 688
  • Мнения: 11 820
то май всеки се оплаква от тоя вирус майка пък вчера беше така  Rolling Eyes Лава, Hug

# 689
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Лава - да се оправят дечицата скоро!  Heart Eyes

За мен очите на Чаатай са цвят лешник, като се движат отразявайки светлината от леко кафяво към лееко зелено.
Много често ми се струва ,че има лещи, но не съм сигурна. Още колажи с най-новите снимки.

Общи условия

Активация на акаунт