Отслабвате ли?

  • 1 547
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
И аз съм в групата на отслабващите. Бавно, но славно. имам само много особен корем newsm78 ама така като оглеждам бившите бременюги около себе си - всичко го имат Mr. Green Сега смятам и аз да огранича някои от по-вредните манджори и така... Иначе влизам във всичките си дрехи от преди бременността, а само най-неразтегливите не мога да закопчая Wink

# 16
  • Мнения: 4 076
Последните 3 месеца съм свалила 7 кг, остават ми още 6. Първите 5 месеца обаче не мърдах на килограми, но и доста похапвах.

# 17
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами след раждането качих 4-5 кг,които през последният месец и половина пак свалих,имам още 8 кг за сваляне.Бавно,но славно.Хлябът съм го изключила,ако имах воля за газираното и сладкото,ееееееееееееех досега да съм ги свалила и тях.Когато имам време ходя и на фитнес.

# 18
  • Мнения: 398
И аз се притеснявам за моите плюс 10 килограма. Освен това ми се яде много сладко и честно казано си позволявам. Правя си иначе всеки ден по 10 минутки за стягане на корема, че съм секцио и ходя един път седмично на спорт - тука му викат work out  Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 2 019
До 40-я ден си възвърнах килограмите - 49. Сега вече съм 46. Непрекъснато ям, голям глад ме гони. Обаче кърмя денонощно и недоспиването явно си казва думата.

# 20
  • София
  • Мнения: 562
Аз слабея ама не драстично. То и след раждането си имах само 5 кг отгоре. Проблемът е, че самите кости са се разширили. В момента съм свалила към 2-3 кг, но още не мога да си влезна нормално в дрехите

# 21
  • Мнения: 3 447
Не слабея, но и не качвам...а ям като за трима мъже Embarassed Огромни количества храна поглъщам, не за да имам кърма, а щото ми се яде Sad И то най-вече сладко. Докато бях бременна си ядях нормално, не съм налитала на разни храни, обаче сега си наваксвам с пълна сила. Забременях 68, влязох да раждам 80, излязох 65 Simple Smile И сега си седя 65. Притеснението ми е като спра да кърмя ако запазя този апетит какво ще се случи Confused

# 22
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Кърмех, ядях като за световно и слабеех Mr. Green. Бях качила 30кг през бременността и до годинката бях свалила всичко. Изяде ме това дете бе! Laughing

# 23
  • Мнения: 888
Определено отслабвам!не знам дали е от кърменето или всички притеснения около бебчо но отслабвам!Бях 56 кг преди за забременея, станах 63кг и родих седмаче!На 1 месец след раждането бях 51 кг и досега са толкова!Храня се добре!Сега Теа се отби на 8 месеца и ще разберем дали мама е отслабвала понеже кърми или от друго newsm78   

# 24
  • Мнения: 35 967
и аз качих 4-5 кила в началото
определено не смъквам от кърмене
дори когато боледувах и почти не се храних 4-5 дни, не смъкнах нито грам
през цялото време треперих да не ми намалее кърмата от глад, но и това не стана
докато кърмя - няма да се лишавам

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 301

Също съм чела една руска теория, че организмът на майката си трупа известни запаси и до към 7-8 месец не й позволява да отслабва драстично (в повечето случаи), защото му трябват резерви "за всеки случай", ако настъпи внезапен глад, да има откъде да осигурява мляко за бебето.
Господ да те поживи, Бу, ти върна надеждата в мен Hug
Аз също качих 5 кг след раждането,най-смешното е че стана 3-4 месеца след раждането,когато гостувах 1 месец на мама-спокойствие,помощот баби и силна храна. Оттогава не съм мръднала.Правя редовно упражнения,храня се нормално, не преяждам, е малко злоупотребявам със сладкото Embarassed Embarassed Embarassed
Дано сега като пукне пролет и се порамърдаме се види подобрение някакво.

# 26
  • Мнения: 1 072
Тая руска теория и на мене леко ми възвърна надеждата Praynig
Аз сладко не ям, защото Марк е алергичен  Naughty, газирано не пия от доста повече време, а без хляб не мога  Embarassed, но ям само черен  newsm78 Надявам се да почна да отслабвам в бизко бъдеще Praynig Упражнения правя доста нередовно и предполагам нямат ефект Sad

# 27
  • Мнения: 3 089
изляхохот родилното с килата, кито имах преди да забременея. надявах се да отслбна още 5-6 кила, но вече 3-ти месец нищо. вероятно съм твърде нахална към природата...

# 28
  • Мнения: 287
Аз за три месеца от раждането си възвърнах килограмите от преди бременноста. Сега съм си наложила да тслабна още някое друго килце че преди това напълнях. Не спазвам никакви диети. Хапвам си нормално.

# 29
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Много бързо отслабвах първите 3-4 месеца, но пък бях качила доста - 20 кг. Мисля че и на кърменето се дължи отчасти, но аз гледах да не ям много, а и разходките с количката бяха много през лятото. Отслабнах повече отколкото бях преди да забраменея. Но сега през зимата качих пак някое кило и мисля че причините са също комплексни. Кърмя по-малко отколкото в първите месеци, разходките са кратки, а и напоследък в този студ въобще липсва, а и след коледното угояване  Embarassed ..... ясен е резултата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт