Спирала за мигли - 7

  • 108 868
  • 726
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 86
Вампирската Пупа я ползвам от една седмица на 5 ден изсъхна,как и с какво да я разредя?
Четката е супер.
Много я харесах и аз, и моята се сгъсти бързо, реших, че нещо не я затварям добре... слагам й вода и се оправя уж, ама въобще не трябваше да изсъхва, ако пита мен!  Wink

Аз разреждам с капки за очи.

# 541
  • София
  • Мнения: 22 786
Започнах да ползвам лилавата спирала на Есенс - BIG Lashes. Не съм впечатлена. Не ми извива миглите хубаво. Може би, защото е доста "прясна"

# 542
  • София
  • Мнения: 22 786
Отново да споделя за Есенс - BIG Lashes - възпали ми очите  - сърбеж и нещо като ечемик получих на двата горни клепача.

# 543
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
На мен тази спирала много ми хареса

http://www.ideaalkosmeetika.ee/sites/default/files/styles/400x40 … black_400x400.jpg

първоночалано бях против и скептична заради грубата четка, струваше ми се доста голяма и неудобна, но не е така.  Удобна е, обхваща много хубаво целите мигли  и ми ги прави подредени, нещо което малко спирали  успяват да направят!

# 544
  • Там някъде
  • Мнения: 122
Здравейте, аз обожавам спиралите на Лореал - изключително съм доволна и чак се чудя защо експериментирам, но все ми се иска да пробвам и нещо нова. Виждам, че тук има доста почитателки на Maxfactor, е аз не съм от тях. Ползвала съм преди години, но доста бързо ми се сгъстява. Днес влезнах за Лореал, а излезнах с.....Deborah Lashcreator Volume care, дано да е хубава. Досега не съм ползвала на Deborah.

# 545
  • Мнения: 77
Фенка съм на скандалните очи на Rimmel и с нетърпение очаквам да пробвам новата:   Crazy

# 546
  • Мнения: 59
Луда съм на тема спирала за мигли, харесвам много в кафяви нюанси.

Сега използвам две на UNE - Mascara Volume By Night (катранено черна и удължаваща), All In One Mascara ( кафява и идеална за лек, ежедневен грим) и на Clarins - Wonder Perfect Mascara (синя, подчертаваща миглите, но не със силен удължаващ ефект).

# 547
  • Мнения: 5
В момента използвам спирала на Estee Lauder  в златиста опаковка- просто е страхотна!
Преди ползвах златната на Dior, която също е добра, но от тази на Estee Lauder определено съм по- доволна

# 548
  • Мнения: 702
Отново да споделя за Есенс - BIG Lashes - възпали ми очите  - сърбеж и нещо като ечемик получих на двата горни клепача.
Много неприятно,може би очите ти са чувствителни.
Аз точно от тази спирала съм много доволна,купих я когато бяха на промоция две на цената на една,сега ползвам черната от същата серия,но от лилавата съм по доволна.

# 549
  • София
  • Мнения: 22 786
Gali D, и аз ги купих на промоция. Със  синята, водоустойчивата, нямах такива проблеми, но тази ми се вижда и по-воден туша. Трябва по 5-6 пъти да мина и едва си личи, че има спирала, не извива хубаво.  Досега не съм получавала алергична реакция от спирали. 

# 550
  • Мнения: 116
Здравейте, аз обожавам спиралите на Лореал - изключително съм доволна и чак се чудя защо експериментирам, но все ми се иска да пробвам и нещо нова. Виждам, че тук има доста почитателки на Maxfactor, е аз не съм от тях. Ползвала съм преди години, но доста бързо ми се сгъстява. Днес влезнах за Лореал, а излезнах с.....Deborah Lashcreator Volume care, дано да е хубава. Досега не съм ползвала на Deborah.
Ще останеш доволна от спиралата на Дебора   Peace

# 551
  • Мнения: 702
Gali D, и аз ги купих на промоция. Със  синята, водоустойчивата, нямах такива проблеми, но тази ми се вижда и по-воден туша. Трябва по 5-6 пъти да мина и едва си личи, че има спирала, не извива хубаво.  Досега не съм получавала алергична реакция от спирали. 
И при мен беше така в началото докато беше съвсем нова,но след 6,7 ползване нещата се промениха и добре си вършеше работата.

Сега се замислих възможно ли е от спирала да боли глава?От известно време имам главоболие,по точно в средата на челото и като помисля съвпада с започването на новата спирала,но пък може и да си въобразявам.

# 552
# 553
  • Мнения: 523
Спиралата на Ести Лаудер в златната опаковка е страхотна, прави ми миглите кукленски  Peace
Тази на YSL за обем също ми е много любима, общо взето ги редувам двете
http://www.styleee.com/wp-content/uploads/2013/03/01/Yves-Saint- … ils-Mascara-1.jpg

Преди няколко дена си взех на Maxfactor False Lash Effect, изобщо не е лоша, но при нанасяне леко ми цапа клепача и малко се дразня...... Crossing Arms

# 554
  • Мнения: 31 210
В момента използвам спирала на Estee Lauder  в златиста опаковка- просто е страхотна!
Преди ползвах златната на Dior, която също е добра, но от тази на Estee Lauder определено съм по- доволна
И за мен е страшно добра спиралата за обем на ЕЛ. Ползвам я заедно с Льо Волюм Шанел и не бих се отказала на този етап от нито една от двете.

Общи условия

Активация на акаунт