Спирала за мигли - 7

  • 108 915
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 787
Апропро, вчера в ДМ ми споделиха, че другата седмица всички сипрали на Лореал ще са в промоция.
Чакам да ми падне Мис Манга тогава. Heart Eyes

Miss manga вчера ш Ремедиум беше 12, 69.  Peace

# 676
  • Мнения: 36
Апропро, вчера в ДМ ми споделиха, че другата седмица всички сипрали на Лореал ще са в промоция.
Чакам да ми падне Мис Манга тогава. Heart Eyes

Miss manga вчера ш Ремедиум беше 12, 69.  Peace

Всичките цветове ли са на тази цена? Благодаря

# 677
  • София
  • Мнения: 9 575
Нямам път на там. Иначе още миналата седмица някой го сподели това. Мерси Илли! Peace

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 857

Онзи ден се сдобих с тази.Малко ми е неудобна четката ,но добре се справя с миглите тази спирала  Flutter

# 679
  • София
  • Мнения: 4 787

Всичките цветове ли са на тази цена? Благодаря
Да, всички бяха намалени.

# 680
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, някой има ли отзиви за тази спирала http://www.essence.eu/bg/produkti/ochi/spirala/e/product/get-big … ume-curl-mascara/ четката ми се струва интересна, искам нещо, което да извива добре миглите   Flutter

Имам някакъв спомен, че около 8ми март правят намаления на спиралите на Лореал /ако не си внушавам  Mr. Green/ и мисля тогава да се сдобия с Мис Манга, доста я похвалихте  Party

# 681
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Мис Манга я купих от Елитис преди 2 дни за 12,49лв.Мисля че и в каталога на Лили видях за намаление.  Peace

# 682
  • София
  • Мнения: 5 523
спиралата е за обем и удължаване,на първо пробване ми хареса,а на МАК коя ти е любима?
Opulash,разделя,издължава,извива не ми се рони,не ми слепва,само понякога като ми попадне в очите ме дразни,самата спирала е съставена от едни малки власинки (издължават миглите) и като ти попаднат в окото имаш чувството че ти е влезнала мигла,затова трябва да се внимава.
 Спиралите за обем ги избягвам,защото се напластяват и слепват миглите.На Клиник съм ползвала една бяла със зелена,малка,крива четчица и беше хубава.Те май са най-щадящи очите.

# 683
  • Мнения: 2 229
Днес отворих втора опаковка на Пеперудата на Лореал, ами страхотна е - дължина, обем, оформяне. Сигурно ще я потретя.

http://imabeautygeek.com/wp-content/uploads/2013/09/Butterfly-Ma … erfly-Mascara.jpg Тази ли?
Според мен е ужасна, много течна и сплъстяваща, ползвах я няколко пъти и я подарих, да не ме дразни, че дадох 20-25лв за нея.  Laughing

# 684
  • Мнения: 5 649
Днес отворих втора опаковка на Пеперудата на Лореал, ами страхотна е - дължина, обем, оформяне. Сигурно ще я потретя.

http://imabeautygeek.com/wp-content/uploads/2013/09/Butterfly-Ma … erfly-Mascara.jpg Тази ли?
Според мен е ужасна, много течна и сплъстяваща, ползвах я няколко пъти и я подарих, да не ме дразни, че дадох 20-25лв за нея.  Laughing
Да, тази. Страхотни мигли ми прави - издължени, обемни и подредени. Ще направя снимки през седмицата и ще пусна тук. Бях се отказала от лореалските спирали за доста време, но от тази съм наистина впечатлена.

# 685
  • Мнения: 41
Днес мисля да си взема някоя от лореалските спирали и се чудя коя,,ако някои е пробвал повече видове бихте ли споделили коя си заслужава,за удължаване,обем,двоумя се между  Пеперудата и Мис Манга?

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 16:17 от sweety :)

# 686
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 540
В крайна сметка всеки трябва да намери за себе си спирала. Забелязвам противоречиви мнения за пеперудата, от която аз никак не бях доволна и запратих веднага нанякъде, други са впечатлени. От Манга всички сме сравнително доволни, но пък забрави за гладки и подредени мигли. Моят фаворит много дълго време беше Телескопик, но последната беше пълно разочарование - или са я развалили, или я сравнявам с тази, която използвам редовно.
Все пак, за обем и удължаване, бих се спряла на Манга.

# 687
  • Мнения: 41
В крайна сметка всеки трябва да намери за себе си спирала. Забелязвам противоречиви мнения за пеперудата, от която аз никак не бях доволна и запратих веднага нанякъде, други са впечатлени. От Манга всички сме сравнително доволни, но пък забрави за гладки и подредени мигли. Моят фаворит много дълго време беше Телескопик, но последната беше пълно разочарование - или са я развалили, или я сравнявам с тази, която използвам редовно.
Все пак, за обем и удължаване, бих се спряла на Манга.
Благодаря,може би ще е тя Peace

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
От любопитство взех и аз Манга,но не ми хареса изобщо Crazy Да се чуди човек защо поддадох Mr. Green Оставям си с Драмата Hug

# 689
  • Мнения: 41
Вчера и аз взех Манга,наистина страхотно удължава миглите,но не мога да се начудя на четката,по нея остава толкова много туш,подвижна е,супер неудобна за ползване поне за мен,но това което наи много не ми допада е голямото количество продукт което се натрупва върху миглите,което обезмисля хубавото удължаване на миглите,поредната спирала,която ще седи в шкафа ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт