Спирала за мигли - 7

  • 108 941
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 220
Влизам да нахваля Max Factor Excess Volume - еми няма такава спирала! Супер ми прави миглите, буквално като изкуствени Simple Smile Само дето се маха доста трудно, но ще се прежаля  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: X
Аз пък влизам да похваля Too Faced Better then sex. Спиралата сякаш е с по-малко туш, но това помага на миглите да не се слепват като от другите спирали, което за мен е много търсено в една спирала. Не удължава, а придава обем. Четкта е с много странна форма но сресва миглите много добре. Може да се наслагва според това, колко обем искате. Минус е, че ми се бяха отронили няколко частички под очите предполагам, че се дължи на това, че е по-суха. Това е на прима виста за първо ползване.

# 692
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Sweety, то това й е идеята на Манга - да натрупва енормно количество туш по миглите, за да ги направи неестествено огромни, като в анимационен филм. Дори и в рекламата нямат претенции за "сресани" мигли в нормален вид. Peace
Black&White, Too Faced винаги ме изумяват с имена на продуктите си Mr. Green Никога не съм имала спирала, която само да уплътнява, без да удължава. Ще ми бъде интересно да я пробвам, но нямам представа в Германия как се купува Too Faced, към които имам симпатии. Flutter

# 693
  • Мнения: 41
Незнам каква и е идеята,но много спирали постигат това без да слагам едно кило туш на миглите Crazy

# 694
  • Мнения: X
OnDiNe, моята я купих от Сефора.  Simple Smile

sweety, повечето спирали, които слагат обем с едно нанасяне на мен ми слепват миглите. Дори ги разделям с клечка за зъби понякога  Grinning. Тази ги разделя много добре, до сега не си спомням да съм имала такава спирала. Мнението ми е от едно ползване все пак, та не знам по-натам как ще бъде. Надявам се да не изсъхне твърде бързо.

# 695
  • Мнения: 41
Да наистина ги разделя,но незнам,сякаш не съм свикнала да имам толкова плътни мигли,кои знае какъв обем не виждам главно удължаване,все пак и аз съм я ползвала само веднъж,може пък да ми хареса Simple Smile

# 696
  • Мнения: X
Да наистина ги разделя,но незнам,сякаш не съм свикнала да имам толкова плътни мигли,кои знае какъв обем не виждам главно удължаване,все пак и аз съм я ползвала само веднъж,може пък да ми хареса Simple Smile

Ох извинявай, aз реших, че за Тоо Faced ми пишеш  и за нея ти отговарям. Hug

# 697
  • Мнения: 41
Няма проблем Grinning,вече мисля да спирам временно с търсенето на "перфектната спирала",тъи като напоследък насабрах поне 7,няма да мога да ги изразходвам със сигурност ooooh!

# 698
  • Мнения: 257
Влизам да нахваля Max Factor Excess Volume - еми няма такава спирала! Супер ми прави миглите, буквално като изкуствени Simple Smile Само дето се маха доста трудно, но ще се прежаля  Heart Eyes

Това новата с двете половини ли е?

# 699
  • Мнения: 164
Влизам да нахваля Max Factor Excess Volume - еми няма такава спирала! Супер ми прави миглите, буквално като изкуствени Simple Smile Само дето се маха доста трудно, но ще се прежаля  Heart Eyes

Това новата с двете половини ли е?
Да. Същата. Като я постнах в Гугъл излязоха страхотни снимки с нея.

# 700
  • Мнения: 257
Влизам да нахваля Max Factor Excess Volume - еми няма такава спирала! Супер ми прави миглите, буквално като изкуствени Simple Smile Само дето се маха доста трудно, но ще се прежаля  Heart Eyes

Това новата с двете половини ли е?
Да. Същата. Като я постнах в Гугъл излязоха страхотни снимки с нея.

Тя е същата като една нова на Covergirl, която Хамериканските бюти влогърки в YouTube хвалят. (Max Factor & Covergirl са на един и същ производител).
Сега още повече се навих да я взема...  bouquet

# 701
  • Мнения: 99
Покрай вас аз също вчера отскочих до Лили и си взех тази нашумяла Манга (12,99 лв) да я видя  Simple Smile.  На мен ми допадна. Не съм забелязала да се натрупва толкова туш. Нанесох си първо на върха на миглите, вторият път минах внимателно целите мигли и не са слепнати. Ще си я ползвам за ежедневна и ще си пазя драмата за по специални случаи  dance

# 702
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Да наистина ги разделя,но незнам,сякаш не съм свикнала да имам толкова плътни мигли,кои знае какъв обем не виждам главно удължаване,все пак и аз съм я ползвала само веднъж,може пък да ми хареса Simple Smile

Опитвам се да разбера разликата между плътност и обем...

Ех, тази Сефора...нямаме си тук... Cry

До седмица-две и аз ще трябва да купувам основна спирала, чудя се каква да бъде. Мисля да е Chanel Le Volume, макар че от пробата не бях особено доволна и ми се размаза под дъжда. От друга страна, искам да пробвам нещо ново.  Peace

Знам че всяка спирала има различен грамаж и че оставя различно количество на миглите, но вие колко време ползвате една спирала?

# 703
  • Мнения: 41
Ами за мен обем значи миглите ми да изглеждат повече,а под плътни имах предвид че миглите изглеждат напластени,което смятам че не е особено красиво Peace,по другият ти въпрос,доколкото знам една спирала не е хубаво да се ползва повече от 6 месеца,лично аз за да ползвам една и съща спирала толкова време трябва много да ми харесва.

# 704
  • София
  • Мнения: 9 591
На мен една спирала трябва да ми служи 6 месеца.
Аз искам така, обаче.
На практика се оказва, че съвременните спирали в старанието си да ни дадат онова, което производителите са ни обещали, наслагват неравномерно и на спусъци туша върху миглите и така се оказва, че след първите 3 месеца интензивно ползване, спиралата е готова да бъде сменена със следващата многообещаваща  такава. Wink

Зависи от четката на първо място.
Силиконовите се ползват по-дълго при мен защото загребването на туша с четката някак си се балансира от само себе си. Гребена и разположението на връхчетата обикновено определят количеството туш, което ще се качи на миглите.
При рошавите спирали-лично аз харесвам само такива, нормално е с власинките си да изкарват повече туш и с различен интензитет да наслагват материала върху миглите. Те при мен свършват за 4 месеца. Могат и още, но са вече "попреминали" по-скоро. "Изветряла бира", както би казал някой. Wink

Наскоро в МАК ми обясниха, че  една спирала на повече от 3 месеца се води изсъхнала. Wink

Общи условия

Активация на акаунт