Спирала за мигли - 7

  • 108 898
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36
Аз съм си консерва и от 12 год някъде използвам само Bourjois Volume Glamour

# 706
  • Мнения: 523
Днес пробвах Мангата и много ми хареса Heart Eyes
Сега смятам и тюркоазената да си взема.

# 707
  • Мнения: 548
И аз си взех тюркоазената. Не бях попадала на толкова наситена цветна спирала. Това от една страна ме радва, от друга се чудя къде ще я нося, но...

# 708
  • Мнения: 554
В момента в лили има промоция на мис манга. Цената е 12.99лв. Днес я забелязах, в понеделник не беше в промоция, поне в люлинския лили не беше

# 709
  • софия
  • Мнения: 25 673
Чакам промоция на Макс Фактор. Да сте виждали?

# 710
  • Мнения: 257
Дано не е спам, да ви разсмея малко.

# 711
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета!
Дали имате отзиви от тази спирала: http://www.physiciansformula.com/en-us/productdetail/01062.html
 или от някоя друга на марката?
Попаднах случайно на тях и ми е любопитно  Rolling Eyes

# 712
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 530
На дами, които търсят безкрайна дължина и дефиниция на миглите и не им се дават много пари, препоръчвам тази спирала. Не знам защо пише volume, аз не видях такъв ефект.

# 713
  • Мнения: 36
И аз си взех тюркоазената. Не бях попадала на толкова наситена цветна спирала. Това от една страна ме радва, от друга се чудя къде ще я нося, но...

Лятото, когато си на моренце  Simple Smile

# 714
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
препоръчайте ми лилава спирала, желателно е по-евтина, че ще я използвам рядко

# 715
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 530
И аз си взех тюркоазената. Не бях попадала на толкова наситена цветна спирала. Това от една страна ме радва, от друга се чудя къде ще я нося, но...

Аз я нося със жълти сенки  Mr. Green Стои супер. Също и с комбинация от розово и зелено. Отдолу дърпам черта с един тюркоазен молив на Ланком, който е малко по-син. Нося и на работа, защото работата ми го позволява, дори го изисква да съм нова и различна постоянно. Оглеждам се за други идеи. Wink Flutter

# 716
  • Мнения: 548
На мен шефката още ми напомня веднъж когато в жегите бях дошла с иначе доста затворена блуза с едно рамо, та по-скоро няма как на работа Laughing Но това с розовото и зеленото ми звучи интересно, трябва да го пробвам. Както каза Вера, сигурно на морето...

# 717
  • София
  • Мнения: 38
Чакам промоция на Макс Фактор. Да сте виждали?

В ДМ има промоция на някои видове спирали на Max Factor  Simple Smile

# 718
  • софия
  • Мнения: 25 673
Чакам промоция на Макс Фактор. Да сте виждали?

В ДМ има промоция на някои видове спирали на Max Factor  Simple Smile
Утре съм там  Hug

# 719
  • Мнения: 5 643
Взех си лилавата Мис Манга - не е лоша. Повече удължава и извива, дава по-малко обем. Консистенцията й е леко суха, но въпреки това успя да ми слепне миглите, а гъвкавата четка не позволи добро разресване. Лилавото е тъмно и стои само като оттенък, не е натрапливо. Като цяло - става за тая цена, ще я износя, но определено пеперудата е моят фаворит от лореалските спирали.

Общи условия

Активация на акаунт