Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 92

  • 33 913
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 012
Госпожата  Hug
Скрит текст:
Доколкото лично ме засяга, тя мен ме сръфа за мнението ми. Пък после какво е следвало и защо тя се обижда, не съм в настроение да чета. Със сигурност никой не заслужава такова отношение, но тук ситуацията ми напомня много на тази общо в страната, та не се учудвам на неоправданото напрежение. Peace

# 751
  • Мнения: 3 371
Госпожата,  Hug
Ами аз си тръгвам преди да ме набият!  Peace
Заради червения картон- пропускам полуфинала и финала!  Peace


Това сериозно ли? Шанииииииииии!  Hug Heart Eyes Аз ще те чакам. Решила сам да гледам онлайн следавщата серия.

Тези , които раздават картони, просто опитаха да покажат съпричастност към съотборничките и каузата им.

Лагуниии,  Heart Eyes Hug Heart Eyes сега, ако обясниш и каква точно е каузата им ?  Laughing Ако е да останат на финала само подкрепящите ВНЛ- то, това си е кауза пердута ! Решила съм и аз като Зейнеп/ щото нали ми е любимка и все някакви черти от нея трябва да имам в характера си !  Mr. Green/, да остана до края, ей така - да дразня с присъствие !  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 752
  • Мнения: 3 371
Госпожата  Hug
Скрит текст:
Доколкото лично ме засяга, тя мен ме сръфа за мнението ми. Пък после какво е следвало и защо тя се обижда, не съм в настроение да чета. Със сигурност никой не заслужава такова отношение, но тук ситуацията ми напомня много на тази общо в страната, та не се учудвам на неоправданото напрежение. Peace

Ромина,  Hug

Скрит текст:
Вие се изяснихте, доколкото си спомням ! Не ти си дала червен картон. Въпросът е, защо изобщо някой си позволява подобно нещо, в тема, която е за всички потребители ? И кой има право да гони потребители от темата, заради това, че казват мнението си? Права си, наистина започва да прилича на ситуацията в страната ! Та тези, които се мислят за по- прави от другите, си позволяват подобно поведение !

# 753
  • Мнения: 1 012
Госпожата!  Heart Eyes
Скрит текст:
Нищо ново, то от 92 теми насам така си върви  Laughing не вярвам накрая на филма да се промени, даже по-жестоко го виждам  smile3505

# 754
  • Мнения: 3 371
Госпожата!  Heart Eyes
Скрит текст:
Нищо ново, то от 92 теми насам така си върви  Laughing не вярвам накрая на филма да се промени, даже по-жестоко го виждам  smile3505

Мило,  Hug
Скрит текст:
не ме интересува, ако някой не може да си контролира нервите, боли го главата, гъзата или дай Боже ! Щом пише в обществен форум, ще спазва общовалидните правила, нали така ?! Щото и аз като една потребителка, дето не можа да ми отговори кое е по- лицемерно, можех да чукна на модертора и червения картон да се върне като бумеранг, нали ? Ама не ми е в стила !
И затова казвам, че не аз или ние/ които и да сме Laughing/, прилагаме двойните стандрати! Къде са сега толерантните и добронамерените ???

# 755
  • Мнения: 1 012

Мило,  Hug
Скрит текст:
не ме интересува, ако някой не може да си контролира нервите, боли го главата, гъзата или дай Боже ! Щом пише в обществен форум, ще спазва общовалидните правила, нали така ?! Щото и аз като една потребителка, дето не можа да ми отговори кое е по- лицемерно, можех да чукна на модертора и червения картон да се върне като бумеранг, нали ? Ама не ми е в стила !
И затова казвам, че не аз или ние/ които и да сме Laughing/, прилагаме двойните стандрати! Къде са сега толерантните и добронамерените ???
Ами... *дим да ги няма*  Mr. Green
[/spoiler]

Общи условия

Активация на акаунт