Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 92

  • 33 945
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 685
Бой4е Heart Eyes Hug, реших малко да се пошегувам за Фърат, ама майтап, майтап.....нали знаеш ooooh! Laughing Laughing Laughing
Днес и мен ме заболя главата от пове4ето постове, все едно пак са ме извикали при директорката ooooh! ooooh! ooooh!
Зизу Heart Eyes, то не е само деколтензията на Джема, я виж Кузи ве4е и баджак заголи Laughing Laughing Laughing

# 721
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Благодаря за фрагмана.  HugМного съм доволна. Прощавам на Кузей новия пристъп на логорея.
Сватба + ПБН - йок. Доколкото се разбира, и  Гюлтен е на морето. Наистина голям шамар за очакванията на Куджетета. И Дениз се връща. В края на епизода. Всичко остава за последния епизод.
Ооо, Дафне, Hug вар, вар....пък и защо реши, че се чувстваме шамаросани?
Къде видя Гюла на плажа? Чеки с малко с фойерверките... Mr. Green Joy

# 722
  • Мнения: 18 613
Благодаря за фрагмана.  HugМного съм доволна. Прощавам на Кузей новия пристъп на логорея.
Сватба + ПБН - йок. Доколкото се разбира, и  Гюлтен е на морето. Наистина голям шамар за очакванията на Куджетета. И Дениз се връща. В края на епизода. Всичко остава за последния епизод.

Дафне  Hug пак се изхвърляш предварително. Хайде да гледаме, пък после да потриваме ръчички, може ли ? И стига с тия шамари, че и мен ще ме заболи главата  Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 214
Емилиооо, Heart Eyes що реши, че сватбата няма да е в този епизод? Ще се евлянднат ти само гледай...
Гюла не са я взели на почивкЯта...за кво им е? Тва да не е пътешествие с Баръш...? Joy hahaha
Пък и тая деколтензия не те ли навежда на мисълта, че вече е законно. Joy Joy Joy

Ами и аз не знам що така пък реших.  newsm78 А и друго мисля, какво значи ще ходи да я иска? Тая семейна вечеря с раздаване на златата за какво беше тогава?
Емо, Heart Eyes сама го каза..."вечеря", онуй е друго...там се пие кафе...на младоженеца със сол. Joy Joy Joy Joy

О, верно бе, Джемрето трябва да сервира кафетата, да. Е забравям им обичаите.  hahaha Joy

# 724
  • Мнения: 0

Но, за съжаление аз това тук не го виждам. И спекулации от сорта ''Гюней колко много обича Кузей" са най-малкото неуместни в случая.
Онзи ден го обосновах така...все едно да ти покажат Кузей по боксерки и ти да казваш, че е облечен в костюм. Това ни показват на всички...няма братска обич...има омраза.
Пък за ''подаръкът- Джема'' да не говорим.
Като я е оставил заради него...да си налега парцалите и да го преживява.



Понеже видях себе и още някои от отбора, искам да попитам за какви спекулации става въпрос? Аз съм убедена, че Гюней обича брат си. Къде видя спекулации в твърдението ми?  newsm78
И защо да не говорим за " подаръкът"?  Какво, нямам право на мнение ли,  що ли? Къде  е проблема ако смятам, че Г. остави Дж. , за да бъдат братя с нормални взаимоотношения? Не разбирам, Зизу, защо веднъж казваш, че не виждаш проблем в различните мнения, дори ги уважаваш, а после ги обяваваш за спекулации и неща, за които не си струва да се говори?
Също не съм съгласна с доста от мненията, но никога не съм си позволявала да ги охарактеризирам като спекулации и т.н. Ирония и сарказъм сам вкарвала, но кой от списващите темата би имал смелостта да каже , че не го е правил ?

Благодаря ти за превода на озета от сърце!   bouquet И аз съм доволна от него. Зизу, не бързай да правиш заключения за "окъкването" на Зейнеп.  Peace Може пък да не е така. А иначе, Фърат може да присъства като гост, чрез ретроспецията на убийството му.

# 725
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Благодаря за фрагмана.  HugМного съм доволна. Прощавам на Кузей новия пристъп на логорея.
Сватба + ПБН - йок. Доколкото се разбира, и  Гюлтен е на морето. Наистина голям шамар за очакванията на Куджетета. И Дениз се връща. В края на епизода. Всичко остава за последния епизод.

Дафне  Hug пак се изхвърляш предварително. Хайде да гледаме, пък после да потриваме ръчички, може ли ? И стига с тия шамари, че и мен ще ме заболи главата  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Аз от вчера следобед съм с главоболие пък не се хваля... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Дафне Hug се лови и за сламка...ейвала мац...само не пращай Гюла на почивкЯта...нали се сещаш, че няма как да стане? Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 2 282
Еййй, това, че не искате да видите очевидни неща от озета, не значи ,че те не съществуват.

# 727
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Благодаря за фрагмана.  HugМного съм доволна. Прощавам на Кузей новия пристъп на логорея.
Сватба + ПБН - йок. Доколкото се разбира, и  Гюлтен е на морето. Наистина голям шамар за очакванията на Куджетета. И Дениз се връща. В края на епизода. Всичко остава за последния епизод.

Дафне  Hug пак се изхвърляш предварително. Хайде да гледаме, пък после да потриваме ръчички, може ли ? И стига с тия шамари, че и мен ще ме заболи главата  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Аз от вчера следобед съм с главоболие пък не се хваля... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Дафне Hug се лови и за сламка...ейвала мац...само не пращай Гюла на почивкЯта...нали се сещаш, че няма как да стане? Joy Joy Joy


И мен ме боли главата яко... айде стига ще раздавам червени картони  Joy Joy Joy

# 728
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Понеже видях себе и още някои от отбора, искам да попитам за какви спекулации става въпрос? Аз съм убедена, че Гюней обича брат си. Къде видя спекулации в твърдението ми?  newsm78
И защо да не говорим за " подаръкът"?  Какво, нямам право на мнение ли,  що ли? Къде  е проблема ако смятам, че Г. остави Дж. , за да бъдат братя с нормални взаимоотношения? Не разбирам, Зизу, защо веднъж казваш, че не виждаш проблем в различните мнения, дори ги уважаваш, а после ги обяваваш за сепулации и неща, за които не си струва да се говори?
Също не съм съгласна с доста от мненията, но никога не съм си позволявала да ги охарактеризирам като спекулации и т.н. Ирония и сарказъм сам вкарвала, но кой от списващите темата би имал смелостта да каже , че не го е правил ?

Благодаря ти за превода на озета от сърце!   bouquet И аз съм доволна от него. Зизу, не бързай да правиш заключения за "окъкването" на Зейнеп.  Peace Може пък да не е така. А иначе, Фърат може да присъства като гост, чрез ретроспецията на убийството му.


Лагуни, Hug що се позна тука? Къде видя да визирам теб?Къде видя да напиша нещо срещу някой директно? Дадох си аргументираното мнение и това е. Пък и нали е място за свободни мнения. Виждаш ли...не се получава. Когато отправя нещо директно към някой потребител може да ме нападаш...но, в случая е безпредметно.
Уважавам мнението ти като такова и желанието ти да отговаряш на зададен въпрос без оглед на това, че мислим различно.
Напоследък това охарактеризиране в завоалирани постове е приоритет на други потребители.
Аз говоря по принцип...не визирим никого.
Всяка прилика с действителни лица и събития е напълно случайна. Peace

# 729
  • Мнения: 3 371
Алба,  Hug не те разбрах !  Peace Права си, не вярва, ама и Шереф нищо конкретно не му е казал, само му подхвърли да не вярва толкова на брат си. Пък на Кузей само това му трябва, че да направи точно обратното. Laughing

Сега, нещо аз ли не съм наред с възприятията или ....съвсем съм изкукуригала ?!
Кой кого хваща за гушата, че не се сещам ?
Не ми ли се скараха, само дето не ме напердашиха скоро, че съм се била развихрила, щото си казвам мнението ? Или не дърпат ли постоянно ушите на Дафне, щото има свое виждане за нещата ? И непрестанните подигравки, обобщения, че и квалификации....
И как така стана, че изведнъж сме бели и добри ???? Пък останалите - оле, Марийо !
Смея да твърдя, че имам доста реална самооценка, както и достатъчно добре изградена и мотивирана скала за оценка, както на собственото ми поведение, така и на останалите партньори в общуването.
Така че, много ще ви замолА, хич да не ми вменявате, че драматизирам нещата . При това точно, когато днес, беше отправена отново “забележка“, че се прекалявало / и според кого ?!/ с омразата към един измислен образ ! Хайде холан !  Stop
Аз казах, че ще пиша, каквото искам и както искам, Роминка ! И смятам, точно това да правя, защото е мое право ! Както останалите потребители имат право да си споделят, каквото и както намерят за добре . Не си спомням да съм искала някому обяснение, така че и аз не се чувствам длъжна да давам такова на никого.

Тинтири,  Hug та за кои точно двойни стандарти иде реч, мило ????
За тези, дето предлагат аспирин, за тези, дето ги е заболяла главата от различните мнения или за тези, дето викат - като не ми харесва, да не гледам ? Кои точно визира ?

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 23:20 от gospojata

# 730
  • Мнения: 186
Лудостче, благодаря ти ! Прекрасни снимки от филмите на Къванч...


Дидка, аз си помислих дали Фърат няма брат-близнак, ако се появява накрая  Simple Smile


Ама все пак си мисля, че ще е Гюней. Ще видим де.
Само да не е Зейнеп, да не е това постъпката й през главата на Джемре.
Не, не мога, не искам и не си го представям дори, да се появи тя...............

# 731
  • Мнения: 2 282
Що така, преди озета нямахте главоболие. Ами след него..... Joy Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 0
Добре, ако Дж. и К. са изконсумирали чувствата си, то защо ще трябва Кузей да иска момичето? То вече така или иначе си е негово. Като нищо Кузей е поканил Гюлтен на почивка с тях, за да може да запазят целомъдието си, с цел да може ПБН да бъде незабравима.

# 733
  • Мнения: 5 267
АРЕ... пак шамари за НЕКОЙ хора...етер бе... #2gunfireЩо не прочетох нещо за шамари за други хора...????Вярно че напоследък нямам много време за любимото ми място,но със сигурност съм в час....нали все пак се возим в кораба МАЙКА .... PeaceДиди да не ти пука от шефката слънце....и тя е човек... Peace

# 734
  • Мнения: 2 282
Добре, ако Дж. и К. са изконсумирали чувствата си, то защо ще трябва Кузей да иска момичето? То вече така или иначе си е негово. Като нищо Кузей е поканил Гюлтен на почивка с тях, за да може да запазят целомъдието си, с цел да може ПБН да бъде незабравима.

Hug Абсолютно, и къщата е тъмна, когато отива Гюней. Всички са се изнесли. На морето К. иска ръката на Дж. Думи нямам. После Дафне се подигравала, така и не разбраха, че това правят сценаристите. Аз само констатирам този факт.

Общи условия

Активация на акаунт