СЕПТЕМВРИйка люто гледа, някой сви ѝ сладоледа! - Тема №17

  • 24 971
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 172
както си вървя сама и никого не закачам чувам зад гърба си думите Момиче в тези жеги не трябва да ходиш с черно нещо беличко си облечи  

На мен ми стана смешно!  Laughing Добре,че мен хормоните не ме тряскат на рев.
Старай се да гледаш по-весело на нещата. Мен моята майка ме дразни по същия начин, добре,че не успява да ме ядоса,а само ме разсмива. Например  наскоро ми казва " Ти в тия жеги не бива да вървиш права" и аз " Кво предлагаш, да пълзя ли?"  и така се разхилихме двете,че не знам как не изтърсих бебето насред улицата от тресене на корема.

Ива като беше бебе, на 9 месеца беше декември, студ и сняг до колене. На разходка сме, аз й слагам шапка,но тя я маха и хвърля. В един момент спрях да я вдигам  тая шапка от земята, прибрах я в чантата и толкоз. Една баба се втурва към мен и почва " Абе булка, как го пускаш това дете гологлаво в тоя студ, ще му изстине не-знам-кое-си..мрън-мрън.." и аз й казвам на жената "Ето Ви бебето, ето Ви шапката, опитайте да я сложите и я разходете малко, аз ще влеза до магазина и после ще ми кажете как се справихте, да се науча и аз". Бабата се сконфузи и отмина, ами съжалявам,че трябва да я поставя в неудобна ситуация, ама къде се вре и тя, и на мен ми е обидно хората да си мислят,че нарочно си държа детето без шапка.  С връзки, с ластик, с качулка отгоре- все я дразнеше и си откриваше главата, и аз съм треперела да не се простуди, ама като не става, какво да правиш? тичаш по-набързичко да си свършиш работа и да се прибирате на топло, иначе няма оправия, всяка майка е изпадала в подобни ситуации.

# 736
  • Мнения: 120
g_12_09Joy то това е смешно бе Grinning Мен вчера на спирката ме заговори една баба, пита ме в кой месец съм и дали знам вече пола. Казах й - засега момченце. И тя - ауууу, ми твоя мъж като пуяк сигурно се пъчи  Mr. Green Смешно ми стана, смях се  Mr. Green После добави: "Да му кажеш той да тупа килимите, ти да не вдигаш тежко"  Joy Отговорът ми беше - обезателно (през смях отново)  Joy
Пете, пак избухна със заглавие  Joy Аз моичкия много си го обичам напоследък, не ме дразни, ама и той се старае много усърдно

# 737
  • Мнения: 142
Добавих анкета, понеже има нови предложения за заглавие, гласувайте смело  Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 64
както си вървя сама и никого не закачам чувам зад гърба си думите Момиче в тези жеги не трябва да ходиш с черно нещо беличко си облечи  

На мен ми стана смешно!  Laughing Добре,че мен хормоните не ме тряскат на рев.
Старай се да гледаш по-весело на нещата.


И аз това щях да казвам. Стига сте се сърдили за всичко на всеки. Вместо от далече да личи щастието ви, все се намира някой да ви скапе. На мен постоянно ми казват по нещо, те възрастните хора са така - все съвети дават, питат, знаят. Ама аз се усмихвам, пожелавам приятен ден и отминавам.
Веселото, да, единият е по-тесен и висок, за разлика от другия. Този, който си избрала ми беше втори вариант, в случай, че "моят' свърши, докато се натуткам да ида. За щастие имаше цели 4 бройки Simple Smile

# 739
  • Мнения: 4
 " Ти в тия жеги не бива да вървиш права" и аз " Кво предлагаш, да пълзя ли?"

[/quote]

 hahaha  Ми то смешно е, но се издразних в първият момент.

# 740
  • Мнения: 26
Ползвам маслото на Икаров за стрии, но напоследък се замислям дали да го сложа преди да изляза. Бързо попива, но и жегата си казва думата. Когато ми свърши шишенцето ще взема от ДМ кремчето, за което писахте.

Аз още се ослушвам и не съм направила списъка с покупките, въпреки че по-големите неща са вече вкъщи.

Някой пие ли Неоренал за бактериите в урината?

# 741
  • Мнения: 7
Амели разсмя ме  Joy
Да кажа и аз какво ми се случи днес .Пием си с една приятелка(тя е с малко бебенце) сокчета на едно кафенце , но и се наложи да отиде до банкомата и ми остави бебенцето да го наглеждам .И идват две жени и едната ми казва "честито , кога се роди , момче ли е..." и още куп въпроси, а аз "Ами това бебе не е мое " .И тя се изчерви.На мен ми стана много смешно, но пък жената от къде да знае кога трябва да родя.Забравих да кажа живея в малък град и се знаем всички.Преди 2-3 месеца се прибираме от разходка с ММ и жените от чистотата си почиват на около 20 м от нас.И както си вървим чувам едната казва на другите"А ама тя била бременна", естествено на нас ни стана много смешно и взехме да се смеем.Та момичета , не се учдосвайте на такива коментари зад гърба ви или директно.По въпроса със мястото в автобуса,често ми се случва от както съм бременна да го ползвам и единия от пътите се натварих малко ,ама бързо ми мина.Автобуса беше почти пълен и се качвам аз и оставам съответно права ,а до мен седнало едно маладо момиче ,студентка защото слезе пред ВХТИ ,която се беше разположила на 2 места и през цялото време ме гледаше и си седеше спокойно.Но майната му казвам аз,можеби някой ден като забременее и и се наложи да се вози в автобус ,може и да се сети как ме гледаше 6 спирки ,че вися права ,а тя на 2 седалки седнала.НО не им се сърдя , на никой все пак всеки си знае себе си.Може да го гледаш млад , корав и да не може човека да си стои на краката.
Ехе колко дълъг пост.Извинявайте. Hug
 П.П. Получих си поръчката вече имам някоя покупка  Joy

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 13:36 от silvi26

# 742
  • Мнения: 2
Здравейте!

Аз днес ще ходя до моето АГ да удължаваме болничния - последен е вече. На 23.07 излизам болничен 45 дена преди термин - не остана много. Гледам, че месец юли ме вика 2 пъти на ЖК - на 10.07 и на 23.07, август също 2 пъти. А кога се мериха тоновете не помня - в 9 месец ли беше  newsm78.

Този път с нищо не се мажа. Предния път се мажех с какви ли не лосиони и нищо не помагаше, накрая се мазах с мас и нямам  стрии.
Относно емоциите - много съм спокойна, да не повярваш.

Лек ден момичета!

# 743
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Таня, в клиниката, където се следя започват меренето на тонове от 28 седмица през 2 седмици, а 9 месец вече веднъж седмично.

# 744
  • Мнения: 15
Танче, и аз излизам в болничен, но на 24 юли, чак ми е странно никога до сега не са ми писали такова чудо, а как се шашкам, че това са 45 дни преди термина, направо изпадам в ужаси #Crazy

# 745
  • Мнения: 2
Таня, в клиниката, където се следя започват меренето на тонове от 28 седмица през 2 седмици, а 9 месец вече веднъж седмично.
  трябва да питам АГ-то, нищо не ми е казвала

# 746
  • Мнения: 931
Amelly, като каза за шапките, не знам защо, но хората са решили, че това е въпрос, по който непременно трябва да се намесят. От бебе все се намира по някой да ме пита Къде му е шапката на това дете? Аз само се усмихвам мило и си продължавам Simple Smile Нито е изстинал, нито е слънчасал от липса на шапка досега.

# 747
  • Мнения: 2
Момичета, винаги се намира някой който да ти се бърка в отглеждането на детето. Не ги слушам - всяко дете си е индивидуално и всеки сам си решава как да го гледа. За мен нещо е правилно, за други не е.

# 748
  • София
  • Мнения: 64
Таня, щом ще си по два пъти в месец, значи единият ще е за тонове, другият път преглед.

# 749
  • Мнения: 1 172
Amelly, като каза за шапките, не знам защо, но хората са решили, че това е въпрос, по който непременно трябва да се намесят. От бебе все се намира по някой да ме пита Къде му е шапката на това дете? Аз само се усмихвам мило и си продължавам Simple Smile Нито е изстинал, нито е слънчасал от липса на шапка досега.



а ти носиш ли шапка? аз също не търпя нищо на главата си, ако ще да е сибирски студ, затова не съм твърде настоятелна към детето.
Същото и с чорапите- ходя боса при всяка възможност, у дома не търпя чехли/пантофи, все са ми потни ходилата, затворени обувки също нося със стелка, но без чорап, което за адски много хора е странно, обаче какво да правя, като природата така ме е развила? Ива е същата за чорапите,а баща й примерно ако може и посред лято с плетените терлици да си ходи, все му било студено на ходилата.

Общи условия

Активация на акаунт