cocooncenter.co.uk - още един сайт за френска козметика

  • 18 657
  • 96
  •   1
Отговори
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205


Предлагат се най-известните марки френска козметика: Bioderma, Avène, Nuxe, Caudalie, Mustela, ...

В момента има 15% намаление на Lierac (до 15 юни)

Доставка до България:
Срок: между 5 и 7 дни.
Максимално тегло на поръчката: 30kg
Цена на доставка: € 13.50 при стойност на поръчката € 0 до € 149
                              безплатна при  стойност на поръчката над € 149

Доставка до UK:
Срок: до 3 дни.
Максимално тегло на поръчката: 30kg
Цена на доставка: € 9.90 при стойност на поръчката € 0 до € 99
                              безплатна при  стойност на поръчката над € 99


Плащане:
Плащане на поръчката онлайн става чрез:
- кредитна карта: Visa, Mastercard / Eurocard, American Express
- Paypal

 Crazy Не е най-изгодният сайт, но има промокодове и периодични промоции.

# 1
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Някои от съфорумките искаха нова тема за този сайт и дано съм уцелила с оформлението.

Аз лично не съм го ползвала, но ето мнения от други теми:

Ще дам отзиви за другия сайт, който го интересува или направо може да си направим тема, защото в него доставката е 100 пъти по-изгодна и дори безплатна при определена сума.

Плюсове: безплатна доставка над определена сума (която много лесно се достига от две-три приятелки), много добре бяха опаковани нещата, с моята поръчка бяха много коректни и никакви проблеми не са ми създали.
Минуси: някои от цените са маааалко по-високи от pharmashopdiscount.com. Освен това нямат най-новите продукти на Филорга.


да, нямат някои неща, а други са с евро-две отгоре, което обаче се компенсира от бързото изпращане и безплатна доставка. В моя случай изо ейдж го имаха те, а не фармашопа, както и на лиерак една добра промоция...
така, че най-добре да се следят двата сайта, който си пазарува редовно те са за еднакви неща.

# 2
  • Мнения: 463
Браво за темата. Само да добавя, че ги следя най-вече заради Филорга. Макар и да са по-скъпи от Pharmashopdiscout с 1-2 евро, когато ти е безплатна доставката до БГ, всъщност излиза по-евтино.

# 3
  • Мнения: 42
Здравейте,чудесна тема!Ако някой вече е поръчвал,бихте ли споделили доволни ли сте от обслужването,пращат ли мостри?Благодаря.

# 4
  • Мнения: 463
Да, на мен доста тестерчета ми бяха сложили

# 5
  • Мнения: 1 655
Смятам да пусна една поръчка за проба при положение, че ще спестя 16.90 евро при Фармашоп. Peace
Има ли някъде промоционални кодове които може да се ползват при поръчка

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 22:57 от dolores

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
няма да спестиш 16.9, а 17 и 90.

Липсват 2-та начина на доставка на първа страничка - има вариант с два доставчика, ако искаш ги спомени, защото втория доставчик, доставя ПО- БЪРЗО.


днес или утре ще получа моите неща и аз ще дам отзиви, но за момента - далеч по-бързо приготвят от фармашопа. В един ден направих поръчките (неделя) и съответно понеделника експедираха от кокуна, а фармашопа в срядата чак и то СЛЕД моите молби да го направят. Сериозно ме издразниха фармашопа със сменените си условия, при положение, че ползват един доставчик със сайта си конкурент, можеха поне едни условия на доставка да имат.

# 7
  • Мнения: 463
В Cocooncenter са пуснали някои от новите продукти на Филорга. Ура!

Ето едно чисто ценово сравнение меджу двата сайта за нещата, които мисля да поръчам:

FILORGA SLEEP-RECOVER BAUME ANTI-FATIGUE NUIT 50ML.
В Cocooncenter - 42.90, във Pharmashopdiscount - 37,90
FILORGA BB PERFECT BEIGE LUMIERE
В Cocooncenter - 27.50, във Pharmashopdiscount - 27,88
FILORGA UV-DEFENCE 50SPF 40ML
В Cocooncenter - 16.90, във Pharmashopdiscount -  15,10
FILORGA HYDRA-FILLER NOUVEAUTE 2012 - 2 броя.
В Cocooncenter - 69.80, във Pharmashopdiscount - 67,00.
Доставка
В Cocooncenter -  нула, във Pharmashopdiscount - 17.90.

И така изведнъж се оказва, че макар в Cocooncenter да са по-високи цените, поръчката през тях ми излиза 157.10, а през другия сайт - 165.78.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Да, на мен доста тестерчета ми бяха сложили

на мен нищо.  Crossing Arms
обаче опаковат уникално, спечелиха ме с това.

# 9
  • Мнения: 217
Заинтересувахте ме с този сайт момичета, до БГ ли поръчвате или до посредник Hug и още нещо виждам че освен cocooncenter.co.uk се отваря и cocooncenter.com има ли значение откъде се поръчва/цените са в евро и в двата и последен въпрос използвате ли някакви кодчета или покани  bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 890
Благодаря за темата! Остава да разберем и как да се сдобием с код за отстъпка  newsm78

# 11
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Заинтересувахте ме с този сайт момичета, до БГ ли поръчвате или до посредник Hug и още нещо виждам че освен cocooncenter.co.uk се отваря и  има ли значение откъде се поръчва/цените са в евро и в двата и последен въпрос използвате ли някакви кодчета или покани  bouquet

cocooncenter.co.uk e английският сайт;
cocooncenter.com е френският сайт.

В момента няма промокодове, но до 03.07 е имало код за 5% отстъпка. Ще чакаме друг, за по-голяма отстъпка  Crazy

Сега има промоция на продуктите на Phyto - 20 % (има някои неща и повече) до 30 юни е валидна

Има и специални оферти - като за това мляко на Caudalie ( в момента тече, за 13.93€). Те са за определено време, за 24 или 48 часа.

Ей такива разни зарибявки  Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 771
Привет!
Благодаря за темата
Radika  bouquet
Смятам да поръчам тези дни.Малко ще се озоря ,за да ползвам безплатната доставка,обаче ,ако има желаещ  от Варна можем да се комбинираме.

# 13
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Това кремче е изгодно - 3 бр. за € 6.50.
Bioderma крем за ръце.

# 14
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
В момента има 10% намаление на Filorga (до 11 ноември).
+безплатната доставка до БГ (при сума над необходимата, та дори и при обединени поръчки), си е направо супер.

 newsm08

Общи условия

Активация на акаунт