ОКТОМВРИЙКИ - Тема 11

  • 36 423
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 70
И аз се чудя между надуваема и тази на CAM. Надуваемата ми се струва, че няма да ме е страх толкова да не се удари бебето Embarassed И затова още не съм решила, иначе тези, от които си взела са много хубави, в Касида съм ги гледала.
За комплект за количка, аз си го представям много просто, както едно време си слагах куклите в онези колички за игра, ама все пак реших да попитам да не е нещо много специално Hug

# 736
  • София
  • Мнения: 297
И аз се чудя между надуваема и тази на CAM. Надуваемата ми се струва, че няма да ме е страх толкова да не се удари бебето Embarassed И затова още не съм решила, иначе тези, от които си взела са много хубави, в Касида съм ги гледала.
За комплект за количка, аз си го представям много просто, както едно време си слагах куклите в онези колички за игра, ама все пак реших да попитам да не е нещо много специално Hug

Точно от Касида я поръчах ваничката Simple Smile зелена е (нямаше розово или лилаво, но пък става и за момче и за момиче).

Йо, аз поне уикендите се надявам да сме извън Сф на някой плаж, ама дано ме огрее, че и бански си купих за бременни и Данчо не е много щастлив от факта, че ще го облека само 3 пъти например  хаха  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 0
Привет и от мен,

Херцогиньо, искрени съболезнования, дано бързо успееш да разрешиш административните проблеми, с които се занимаваш  Hug

Ние вчера цял ден бяхме в една зоолгическа градина с приятели, децата дивяха, галиха козичките, гониха ламите и маймуните, абе беше много голямо изживяване за тях. А ние изгоряхме доста, защото тях намазахме с крем, а нас - не, но не е трагично. След малко пак изчезваме по поляните, защото това супер време не е за изпускане.

А, за ваничките мога да кажа, че тези анатомичните не си заслужават. Поне аз само оплаквания съм чувала. Така или иначе бебето не може да седи само на приставката. Има си специален начин на хващане на бебока, който е супер удобен, така че една обикновена вана е напълно достатъчна.

Пожелавам на всички бързо оправяне, дано няма болежки, контракции и подобни притеснения  Hug

# 738
  • Мнения: 20
Йо, аз поне уикендите се надявам да сме извън Сф на някой плаж, ама дано ме огрее, че и бански си купих за бременни и Данчо не е много щастлив от факта, че ще го облека само 3 пъти например  хаха  Mr. Green
[/quote]
хаха той да свиква, че с две мадами ще има много да преглъща  Mr. Green
За анатомичните вани и аз не ги намирам за много удобни или поне бързо омаляват, но пък не пречи да се вземе една обикновенна вана, когато бебето може да седи. Само място да имаш да складираш... Joy Май най-добре излиза с отделна анатомична приставка, която да се махне впоследствие  Simple Smile

# 739
  • Мнения: 190
Привет, мами  Nature Sunny
аз ще изчакам с покупките поне до края на август, да понавлезнем в 7 месец, но вчера най-сетне си намерих удобни дънки от Уайкики Peace ура! Мечтая си за моренце, но... може би края на август или пък не, ако продължават контракциите.
кой ще пуска нова темичка Blush аз не го умея това още Whistling

# 740
  • Мнения: 70
В края на Август ще влезем в 8-ми месец Peace

# 741
  • Мнения: 669
За ваничките да кажа моя личен опит - бях с анатомична на стойка - удобна е , защото е на нормална височина със стойката и не се уморяваш. В обикновенна ваничка докато е по-малко се пързаля и трябва да си го държищ - ни можеш да го оставиш да легне. В началото първите бани - то е само едно поливане, и естествено само на една ръка, колкото да се облее с водичка, но след няколко месеца вече си го слагам да легне с тези възглавничките да не му е твърдо и си лежеше и се кефеше във водата. Така че предпочитам анатомичната, или поне с такава приставка. Вече обикновенните могат да влезнат в употреба след 1 год. даже и по-късно.

# 742
  • Мнения: 190
Фермина, права си, аз май се опитвам да се подготвя за по-дълъг период Laughing

# 743
  • Мнения: 85
Херцогиньо моите съболезнования.
Относно ваните аз си взех обикновена със стойка,подложка за къпане с възглавничка  Simple Smileда видим

# 744
  • Мнения: 6
Айла,благодаря,още утре ще си взема,че и днес беше трагично положението.
За тези,които си търсят хубави дрешки за шкембите-аз препоръчвам магазин Conti за мамите,които са от Пловдив или имат път натам,моделите са много удобни и разнообразни,аз си взех преди 2 месеца още един сукман и 2 панталона-къс и дълъг,като с късия немога да се разделя,дано не срастне с мен  Joy .

# 745
  • Мнения: 70
Conti имат хубави неща, даа, и аз си купих няколко неща - една пола и един клин, две блузи, имат и хубаво бельо - нощници, пижами, с 100 % памук. Винаги като се прибирам го проверявам за всеки случай Simple Smile

# 746
  • София
  • Мнения: 297
А къде в Пловдив е магазина на Конти? Simple Smile

# 747
  • Мнения: 6
А къде в Пловдив е магазина на Конти? Simple Smile

Има един в подлеза на Тримонциум и един на следващия подлез,точно преди тунела. Peace
Имат и сайт,но на живо са по-хубави.

# 748
  • София
  • Мнения: 297
А къде в Пловдив е магазина на Конти? Simple Smile

Има един в подлеза на Тримонциум и един на следващия подлез,точно преди тунела. Peace

Много благодаря!!!  Hug Hug Hug Следващия път като си ходя, ще го посетя! Simple Smile

# 749
  • Мнения: 70
Аз ходя до този в подлеза на Тримонциум, и да, на живо е по-добре, има неща от изкуствена материя например, но има и много хубави от 100 % памук. Можеш спокойно да разглеждаш всичко, продавачката е много любезна и ще ти даде от всичко номер, а и имат S от всичко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт