В Искам бебе се сдобихме с шкембета, гордо пъчим ги сега

  • 23 841
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 118
Прахи, липа и шипка е единственото, което можеш да пиеш сега. След 3 месец и лайка  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 619
Добро утро Simple Smile

Много ми се спи тази сутрин  Whistling Вчера викам на мъжо, че няма да изтрая още дълго на работа, а той ми вика "ами вземай си болничен, когато решиш давай"  Heart Eyes Но както казва Тоничка ще си откарам така сигурно до 45 дневния болничен  Whistling Но определено тези жеги навън хич не ми понасят добре  Whistling

Прахи за билките не мога да помогна, но из нета има доста инфо. Обаче човек като тръгне да чете излиза, че нищо не трябва да пие билково по време на бременост  ooooh!
Зузанке само зимата най-вероятно ще трябва да прибегнеш до клинове за бременни, че обикновените много пристягат корема- ластика им пречи  Whistling На мен сега моите клинове ми стават обаче този ластик като вземе да стяга и откачам- та ходя с рокли  Crazy
За кола маската аз се престраших преди 3 седмици- за навсякъде  Mr. Green Ами не мога да сравня резултатите с бръснача и това е, обаче наистина по краката не мисля, че ще мога да ги чакам да порастнат толкова  Thinking

# 47
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Прахи,
ройбос също може. Много е полезен, аз се наливах доста като бременна.

# 48
  • Мнения: 931
Добро утро ,
Скрит текст:

Да ви кажа , аз до скоро се оплаквах че нямам корем , обаче на мен изведнъж ми се изпъчи и тая сутрин се гледам и си викам , абе тва не може да съм аз , ММ се събужда и ме гледа как се взирам в огледалото и ми казва : "Оооо добро утро Шишковци" , абе то верно съм си шишкава , ама не е нужно да ми го повтаря сега всеки ден  Crossing Arms

И да издам Тоничка , че днес има РД и да й пожелая много здраве и късмет , лека бременост и здраво и усмихнато бебе newsm51 newsm51 newsm51[/i][/color]

# 49
  • Мнения: 1 073
Пепита, благодаря  Hug

Почерпете се за мое здраве

Скрит текст:


Бъдете здрави   bouquet

# 50
  • Мнения: 619
ТОНИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА, ВИНАГИ УСМИХНАТА И ПОЗИТИВНА И СКОРО НАЙ-ПРЕКРАСНАТА МАЙКА НА НАЙ-СЛЪНЧЕВОТО СЪКРОВИЩЕ     bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 91
Хилоуу  Hug
Тончи, честит рожден ден! Пожелавам ти безкрайни поводи за празнуване, усмивки и мнооогооо любов в семейството! Лека и безпроблемна бременност и едно здраво и сладко бебче на термин!
И аз да кажа, че започнаха да ми стягат дънките на коремчето, тези дни мисля да направя един шопинг тур, че така не се издържа  Crazy
Вие какви лосиони за тяло ползвате? Аз преди време си взех бебешко олио и засега се мажа с него, но от два-три дни забелязвам, че кожата по коремчето започва да ме сърби леко, а нямам никакви пъпчици, нищо, дали не е от разтягането на кожата  newsm78  Тони беше споменала за някакво какаово масло, ако не се лъжа  newsm78
Иначе веднага заимствам идеята на Прахи на домашен студен чай- много ми допадна. Мисля да си направя и домашна лимонада- с прясно изцедени лимони, мед, вода и лед  Heart Eyes 

# 52
  • Мнения: 7 118
Тони, и тук честит рожден ден! Бъди жива и здрава и след някой месец горда и щастлива мама!

Аз пък не съм пила ройбос, как така съм пропуснала.  newsm78

Белче, точно от това те сърби коремчето  Mr. Green Аз още не мажа с нищо, но възнамерявам да започна скоро с нещо бебеко или с преварен зехтин  Mr. Green

# 53
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Тони, ЧРД
Много късмет и здраве, много леки оставащи месеци и най-пракрасния финал ти желая  Simple Smile

За мацане и мазане - ползвам един крем на mothercare и какаово масло. По принцип съм с много суха кожа и какаовото масло ми се отразява супер, освен това е натурално и мирише хубаво -  Laughing
За жалост в Сф намирам само едно в торбички (по 7-8лв. 100гр.), но мисля да си поръчам от тук . Фирмата вносител била варненска и варненските септемврийки казаха, че се намирало лесно там

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, момичета  Hug
Тони, Честит Рожден Ден ! Бъди много здрава, щастлива и когато му дойде времето, да си гушнеш живо и здраво бебенцето  Hug
Аз най - накрая мога да си седна спокойно да д - то  Mr. Green Вчера  док. ми каза да си взема Гиназол, за сега съм доволна, надявам се до няколко дни да съм още по-доволна.
Прахче, гледах аз ама твоя снимка няма  newsm78
уффф, голяма жега, почти не съм спала  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: X
Алекс, мнгоо благородна постъпка за почивката, макар че на теб определено ще ти е тъпо така  Confused Половинката ти навита ли е да отиде без теб  Whistling Не може ли някои ваши приятели да я оползотворят  Rolling Eyes

Не искаше отначало, обаче аз го убедих, понеже знам колко обича да ходи на море, като малко дете е.  Laughing За съжаление нямаше кой друг да се възползва.

И от мен един глас за какаовото масло, макар че тоя път с нищо не се мажа, все забравям. Нямам никакви стрии от първата бременност, та се надявам пак да ме подминат.  Whistling

Честит рожден ден на Тоничка!

# 56
  • Мнения: 91
Относно какаовото масло
Скрит текст:
Аз нещо не разбирам как точно се мажете с него  Blush То нали не е течна косистенция? Стопявате ли го предварително, смесвате ли го с нещо? И къде го съхранявате след това? Аз вече пробвах един крем за бременни против стрии, но започна адски много да ми се гади от миризмата му и затова минах на бебшко олио, но не съм убедена дали ще ми помогне, страх ме е да не ми се появят стрии  Praynig

# 57
  • Мнения: 7 118
Довечера като се прибера с ройбос и какаово масло, ще обвиня вас пред мъжо за поредните приумици на бременния ми мозък  Joy От къде купувате този чай, има ли го в Кауфланд, Карфур, Билла?  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 6 395
Ще сложа Арвенче ама нека се наконтя, да застана в поза, да се снимам  Laughing Laughing pletka reverance

Зузке, аз го купувам от Лечител аптеките. Другаде май не съм го срещала. А що мляко изпих с какао аз  Laughing Laughing....ама мъжа ми свикна де, че започнах да консумирам странни за мен неща, щом миналата вечер гъчих пица със пилешко и гък не казах. Мъжо ме гледа, гледа, изчака ме да си хапна и вика : " Абе само да знаеш, че пицата беше с месо"  Laughing....А аз:..." ми много хубаво я бяха опекли"  Laughing Laughing Като ламята спаска съм. А почна ли да ям, мога да не спра, бездънен е резервоара, за това си слагам поцията в чинията и не позволявам да ми се слага още  Laughing Laughing  Сега, чакам мама другата седмица, та най вероятно ще има хапни си, мамо , хапни си....а тя как готвиииииииии , ямиии  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 073
Благодаря на всички ви  Hug
Всичко да ви се връща!

Аз ползвам ето това какаово масло Разтопявам го на водна баня и сега му сложих и малко чист зехтин, който ми дадоха от Гърция. Домашно стискан от маслини, необработван. Иначе е какаото е много твърдо и трудно за мазане. А така смесен и веднъж разтопен, пак стяга, но е много по- добре.Но ми казаха и за козметиката на Палмърс за бременни. Също е на какаова основа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт