КЪРТИЦАТА по ТВ7 : ФИНАЛ

  • 33 343
  • 806
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 0
За нов сезон на шоуто май все още няма никакви слухове, явно доста на загуба е завършил този аматьорски, изпълнен типично по нашенски, проект. Joy

# 796
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Да бе, на загуба. Я се замисли, колко продължаваха лайфовете и колко реклами изгледахме...
Дано има, защото ми липсва веселата ни компания тук, във темата! Hug

# 797
  • София
  • Мнения: 627
Даже нямам търпение за нов сезон , въпреки че след успешния първи сезон е хубаво да се позабавят с втори за да може да не го сравняваме толкова много с първия  Crazy

# 798
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И ако може без алкохолици, че ми се повдига, като гледам.

# 799
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
И аз искам нов сезон,като цяло ми хареса идеята. Ако има мисля,че ще бъде в пролетно-летен сезон предвид изпитанията,които провеждат.

# 800
  • Мнения: 0
Даже нямам търпение за нов сезон , въпреки че след успешния първи сезон е хубаво да се позабавят с втори за да може да не го сравняваме толкова много с първия  Crazy

И кое му беше успешното на първия сезон? Успешно го превърнаха от "Къртицата" в "Биг Брадър"? - ако е това, да, справиха се блестящо. Joy

Или, може би, успешно избраха кой да играе ролята на къртица и успешно го прикриваха до края?

# 801
  • Мнения: 0
И кое му беше успешното на първия сезон? Успешно го превърнаха от "Къртицата" в "Биг Брадър"? - ако е това, да, справиха се блестящо. Joy
Хлъцуркова, ти се подиграваш, ама Къртицата май наистина е най-добрият вариант на Биг Брадър - хем има скандали, хем простотии, а на всичкото отгоре и достатъчно екшън, съспенс, драми и каквото още се сетиш. Crazy 

# 802
# 803
# 804
  • София
  • Мнения: 7 914
Хайдеее, нямам търпение за нов сезон.  Party Party Party

# 805
# 806
  • Мнения: 32
Е добре, ама кога започва ? Кой месец?

Общи условия

Активация на акаунт