Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 93

  • 29 121
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, и аз гледах фрагмана. Не ми се превеждат спомени. Изморих се!!! Хел,  Heart Eyes ако можеш преведи ти. Peace

Хел, Heart Eyes за мен беше истинско удоволствие и тази вечер да работим заедно. Hug Heart Eyes  bouquet

# 691
  • Мнения: 0
Дафне Hug, ейвалла !   bouquet

Това с роклята вече беше прекалено- по- тъпо нещо не можаха ли да измислят !

 Hug Heart Eyes Не е тъпо според мен. Това беше теста за Дж. Имаше друга рокля.

Да, ама не.... Джемре си беше избрала тази рокля, а продавачката й предложи после друга... Сори, обаче тука няма място за оправдание....  Wink  Hug

Ами аз не го разбарх така. Стоеше ми като нагласено.

# 692
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Според мен Гюней ще се опита да направи нещо на свадбата само,че Щереф ще го спре той знае ще го направят героя...Шереф Peace


Ако не Дениз ще спаси положението.

# 693
  • Мнения: 445
Ох, и аз гледах фрагмана. Не ми се превеждат спомени. Изморих се!!! Хел,  Heart Eyes ако можеш преведи ти. Peace

Хел, Heart Eyes за мен беше истинско удоволствие и тази вечер да работим заедно. Hug Heart Eyes  bouquet

Ок, само да свърши филма...
Зиз, за нищо, мило  Hug

Само че Куей основно повтаря думите си към Джихан, когато говореха на 2-я етаж  Peace
После ще погледна пак, само да свърши серията  Peace

# 694
  • Мнения: 2 282
Зейнепки, къде гледате фрагмана.

# 695
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Изглежда, че последната серия ще е доста ретроспективна. дано да не е като тази във КВФ.

# 696
# 697
  • Мнения: 445
Дафне Hug, ейвалла !   bouquet

Това с роклята вече беше прекалено- по- тъпо нещо не можаха ли да измислят !

 Hug Heart Eyes Не е тъпо според мен. Това беше теста за Дж. Имаше друга рокля.

Да, ама не.... Джемре си беше избрала тази рокля, а продавачката й предложи после друга... Сори, обаче тука няма място за оправдание....  Wink  Hug

Ами аз не го разбарх така. Стоеше ми като нагласено.

Може  Wink Но като ги слушах друго чух... както и да е, не си заслужава толкова внимание  Hug

# 698
  • Мнения: 75
Дафне, ще разбере, накрая винаги всичко се разбира Peace
Терзийска   bouquet
Това от фрагмана май беше нещо като думите на Кузей към Джихан за братята Thinking?

# 699
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ох, и аз гледах фрагмана. Не ми се превеждат спомени. Изморих се!!! Хел,  Heart Eyes ако можеш преведи ти. Peace

Хел, Heart Eyes за мен беше истинско удоволствие и тази вечер да работим заедно. Hug Heart Eyes  bouquet

Ок, само да свърши филма...
Зиз, за нищо, мило  Hug

Само че Куей основно повтаря думите си към Джихан, когато говореха на 2-я етаж  Peace
После ще погледна пак, само да свърши серията  Peace


Благодаря и на двете ви страхотни сте  newsm51 smile3525
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ   bouquet

# 700
# 701
  • Мнения: 186
Терз, невероятна си !!!
Боже, колко са красиви и двамата ! Любов, любов, любов...Всичко е любов !!!
Благодарност към всички, които направиха този вълшебен филм, филм за любовта, във всичките й проявления..... Прекрасен филм ..... Прекрасни Джемре и Кузей...... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 3 371
Зейнепки, къде гледате фрагмана.

Благодаря ти, джанъм беним !  newsm51
Ами това е целият филм - отношенията между двамата братя ! Никак, ама никак не е случайно това !

Ето го !  Peace

# 703
  • Мнения: 31
Този фрагман наистина е размазващ. Peace
Интересно ми е какво точно казва Кузей. Звучи ми като равносметка...за това какво е братът.

Роминка, тук трябва анкета.
Какво ще направи Гюней.
Аз имам неприятно усещане.
След всички закани, не смятам, че ще посегне на себе си.  Peace

# 704
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Според мен Гюней ще се опита да направи нещо на свадбата само,че Щереф ще го спре той знае ще го направят героя...Шереф Peace


Ако не Дениз ще спаси положението.


Любов, Heart Eyes вади роклАта, ще ходим на сватба. Joy Joy Joy Joy

Лагуни, Hug Зейно съвсем тенденциозно и скапа роклята. Продавачката се дърпаше и не искаше да я променя, ама оная я убеди, че Джема ще е много щастлива.
Така, че Джема даже беше много мека. Аз бих я оскубала. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт