Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 93

  • 29 153
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Абе на мен ли ми се причува или камино камино е песента от фрагмана  Peace

# 707
  • Мнения: 31
Госпожата... Hug, момент, във фрагмана не са само Кузей и Гюней, че да казваме, че това е целият филм - двамата братя. Там е и Али. Peace

# 708
  • Мнения: 18 616
Ама наистина прекалиха със Змейнепка...то бива да е проста, ама чак пък толкова...и какво постигна? Само дето Джемре я изхвърли завинаги от живота си и тя няма вече да може да вижда Кузей  hahaha Не мисля, че беше тест, беше си чиста подигравка, за отмъщение.
Двамата младоженци са невероятни на фрагмана... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сватба ще има, не случайно дадоха, че Шереф е подготвен. И да разбере Кузей , че Гюней е убил Фърат...много важно. Тъкмо са си разчистили сметките. Но все пак мисля, че Гюней ще се опита да стреля на сватбата и това ще е краят за него. Хайде да видим. newsm78

# 709
  • Мнения: 445
Според мен Гюней ще се опита да направи нещо на свадбата само,че Щереф ще го спре той знае ще го направят героя...Шереф Peace


Ако не Дениз ще спаси положението.


Любов, Heart Eyes вади роклАта, ще ходим на сватба. Joy Joy Joy Joy

Лагуни, Hug Зейно съвсем тенденциозно и скапа роклята. Продавачката се дърпаше и не искаше да я променя, ама оная я убеди, че Джема ще е много щастлива.
Така, че Джема даже беше много мека. Аз бих я оскубала. Joy Joy Joy

Ако на мен ми съсипе сватбената рокля най-малкото, с което ще си иде Зейно е разбит нос  Crossing Arms

съвсем тенденциозно и злобно убеди шивачката, която изглежда доста тъпичка  ooooh!

# 710
  • Мнения: 0
Е дизайнерското решение на Зейно за роклята беше върхът Joy Joy Joy Гирляндите направо ме сцепиха Joy Joy Joy
Зиз, Хел Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 711
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Хелъвче, Зизунка, много благодаря за удоволствието, момичета!

Кузей беше просто извънземно красив като говореше с брат си по телефона. Права е Бойчето, извънземно е той.

# 712
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Според мен Гюней ще се опита да направи нещо на свадбата само,че Щереф ще го спре той знае ще го направят героя...Шереф Peace


Ако не Дениз ще спаси положението.


Любов, Heart Eyes вади роклАта, ще ходим на сватба. Joy Joy Joy Joy




Готово Любов одавна съм готова аз благодарение на теб  Laughing Joy

# 713
  • Мнения: 2 282
Сватбата  е сън, няма никакво съмнение.

# 714
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Сватбата  е сън, няма никакво съмнение.


хахах иска ти се ама няма да е сън върпоса е дали ще я завършат или ще ги прекъснат  Peace


По важното е че Али е там в спомените брат му Истинския...ние направихме ретроспекция на Али и Кузей ще я направи няма как ...

# 715
  • Мнения: 75
Той целият втори сезон е сън, откакто отсвири Зейнеб Wink
Благодаря за превода на Зизу и Хелън  bouquet  bouquet

# 716
  • Варна
  • Мнения: 685
Фен4е Heart Eyes не бързай със Зейно, о4аквам още злоба от нея, но да се самоунищожи Twisted Evil

# 717
  • Мнения: 445
Такааааааааааааааа... И на мен не ми се превежда фрагмана, това наистина са думите на Кузей към Джихан... Пуснете серията, дето си говорят, наистина не ми се пише същото. Просто е онагледено с различни моменти от филма.  Peace

За което моля да бъда извинена  bowuu

# 718
  • Мнения: 18 616
Той целият втори сезон е сън, откакто отсвири Зейнеб Wink

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 719
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055





Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сън е бе...как да не е??? Всичко е сън. Всички са с ръце в контакта, краката в легена и играят ролята на бързовар... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт